1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דשנים של bio bizz

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י 2 pac, ‏22/12/16.

1. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    אז ככה אני החלטתי על הדשנים של bio bizz : bio grwo , bio bloom , top max .עכשיו בגלל שבחיים לא התעסקתי עם דשנים אני צריך כמה הסברים ועצות להמשך . דבר ראשון אני יודע שדשן פריחה זה רק לשלב הפריחה , אבל משום מה רשום בטבלאת דישון שלהם שלא , וגם שדשן הגדילה ממשיך לאחר הפריחה , והכמויות שלהם לא מתאימות לצמח שלי כי הוא מגיע מזרע לקציר תוך חודשיים . תודה לעוזרים

2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    תתחיל עם bio grwo לצמיחה. ושהצמח יראה סימני מיניות תוסיף את הבלום ביחד עם הגרו. אין פה הרבה מה להסתבך

3. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    מתחילים עם הגרו ברגע שיש ניצנים מוסיפים ביחד עם הגרו גם את הבלום באותו הבקבוק תקן אותי אם אני טועה .. והשאלה היא האם ללכת לפי הטבלאת דישון שלהם או לא

4. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
  5. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    כן לחודש הראשון בערך אתה מוסיף את הגרו למי ההשקיה. כמה מינון? תלך לפי הטבלה

ואחרי חודש בערך. או כשמוציא סימני מיניות. תוסיף למי ההשקיה את הכמות המומלצת של הגרו. ותוסיף גם את הכמות המומלצת של הבלום

6. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אין צורך בשום בקבוק חוץ מהגרו ואלגמיק לפי הצורך של הצמח , העברתי מחזורים עם כל השטויות של ביוביז , ובלי שום בקבוק חוץ ממה שציינתי , עושה את אותה עבודה.

גידול ראשון הביוביז סבבה לגמריי,
    בכל אופן פעם הבאה ממליץ לך לעבוד עם דשנים איכותיים יותר , מינרלים ( אדוונטס , אטאמי )

#6 סוטולבוטול, ‏24/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏24/12/16
  7. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    1. אני מעדיף דשנים אורגניים .
    2. למה אתה מתכוון ב " אלגמיק " ?

8. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
  9. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    אה הבנתי על מה דיברת , אז אני חושב אני יקח את האלגמיק את הגרו ואת הבלום . בסופו של דבר מה שחשוב זה הפרחים , ולא הבנתי מהם כל כך כמה מ"ל צריך לשים מהאלגמיק בליטר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!