1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סטלה מקנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י 1994, ‏22/12/16.

1. 1994

1994 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים, אני מעשן מפעם לפעם קנאביס כמה שנים.

חזרתי מאמסטרדם לא מזמן, בזמן שהייתי שם כמובן שעישנתי ולא מעט..אממה? לא הרגשתי סטלה בטירוף.

עכשיו, אני לא אגיד שזה לא השפיע שלי, כי זה השפיע בקטנה, אבל ממש לא כמו שזה אמור/חשבתי שזה ישפיע..אם רגע נקביל את זה לסטלה מאלכוהול, אחרי חצי ג'וינט נקי של חומר חזק זה הביא לי סטלה של אולי בירה וחצי.

מה זה יכול להיות? אני מעשן לא נכון? זה משפיע על כל אחד אחרת?(חשוב לציין שזה לא רק מאמסטרדם ככה, אף פעם לא קיבלתי סטלה רצינית מקנאביס..בחברה הנכונה זה כן נותן לי לפעמים פרצי צחוק, אבל אף פעם לא קיבלתי אופוריה ודברים כאלה)
    אשמח לשמוע את דעתכם/הצעות וכו'.
    תודה

2. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    אז זה אומר שיאלה הלאה להתחיל בקוק חח :D

3. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    איכס מה פתאום

כמה פעמים עישנת בחיים ?
    האם אי פעם עישנת עם טבק ?
    מה הזן שעישנת ?

4. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    עישנתי ואייד ויד ועישנתי נרותון ליגס אורות צפון חבל על הזמן דופק בראש עד שמדביק אותך לספה .
    בכלל אם תעשן את הנרותן לייט נקי בכל השפעה אחרת שלא ניתן לתאר מרוב שהוא חזק ומתוק .למרות הוויט וויד לא כל ככך עישנתי הרבה מזה ..

5. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    אל תעלב אח, אבל האמת ששאלתי את פותח האשכול את השאלות
    וואלה אחי פשוט לא הבנתי איך המלצת לו לעשות קוק
    אחד הסמים השנואים עליי ובמיוחד עם כל החקר שמסתובב בחוץ
    הייתי גם ממליץ לך חבר יקר לא להכניס את החרא הלא טבעי הזה לגוף

6. 1994

1994 חבר חדש

לייקים:
    0
    אממ לא ספרתי, מעל 40 פעם נגיד? אולי אני לא מעשן כל יום אבל זה לא דבר שזר לי.
    בארץ תמיד עישנתי עם טבק, באמסטרדם המקום היחיד שעישנתי נקי נקי..ולגבי זנים? דפקתי מלא באמסטרדם, סתם בשלוף: nyc diesel, super lemon, white widow.
    משו דפוק בי בקטע הזה הזויי

7. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    שאלתי כי לדעתי בפעמים הראשונות למשתמשים קשה לחוות את הפול אפקט של הפרח
    לגבי הטבק שאלתי כי הטבק מעצים את התחושה הגופנית של הקנאביס (לאוו דווקא טוב או לא, פשוט חוויה שונה לחלוטין לדעתי).

שאתה אומר שעישנת זנים של אמסטרדם זה קצת מפתיע..
    מה שהייתי ממליץ לך זה להכין ג׳וינט לעשן לבד בבית במקום שהכי נוח לך בו
    לשמוע שירים ופשוט לתת לתחושה להגיע.. אם ככה זה כבר לא יעבוד אז אולי זה משהו בקולטנים שלך
    מעניין

8. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    ל
    אחי סתם שלחתי את זה ניראה לך להשתמש בחרא הזה חוץ מזה ברוך השם בחיים לא ראיתי קוק ולא רוצה לא ליראות ולא לגעת בזה כי זה ממש הורס את החיים.. אז לא לגעת .....

9. דוביק

דוביק חבר חדש

לייקים:
    2
    אתה בטוח שאתה באמת לוקח לריאות?
    נשמע לי יותר סביר שאתה לא מעשן נכון יותר מאשר שיש לך קולטנים מיוחדים...

אם אתה לא יודע, מומלץ להוציא אוויר, לקחת שכטה (לא גדולה) ואז לקחת עוד שאיפה של אוויר ולהחזיק ממש שניה-שתיים לפני שאתה מוציא את העשן. השאיפה של האוויר אחרי העשן בעצם מכניסה את העשן לריאות והחומרים נספגים מהריאות לדם. אם אתה סתם מכניס עשן ומוציא רובו נשאר בדרכי האוויר שבהם אין חילוף גזים ואתה סתם מבזבז חומר. לא צריך שכטות גדולות וגם לא להחזיק את העשן בפנים הרבה זמן...

10. רק להירגע מהחיים

לייקים:
    0
    מה בנוגע לזני CBD?

11. RandomDude

RandomDude חבר חדש

לייקים:
    2
    לא טוב לצרוך סאחימול בעת העישון :p חח סתם חבר הכל בהומור..
    אגיד לך מה יש לי חבר שמשום מה טוען את אותו הדבר כמובן שלצערי לא יצא לי לעשן את הזנים שעישנת אבל עישנתי בארץ דברים שלא נופלים וכמובן אותו חבר עישן איתי והוא טוען שהוא לא מבין כל כך מה הסאטלה..

אני חושב שאתם סוג מסויים של אנשים שפשוט לא מבינים מה אמורים להרגיש או שפשוט אין לי באמת מושג מה קורה לכם במוח .. אני לא מבין את הטענה הזאת של "עישנתי וזה לא עשה לי כלום" אני לא מאמין בזה .. אם עישנת כראוי ועישנתי בכמות מספקת אתה אמור להרגיש את אותן החוויות .. אין לי תשובה לתת אבל זה די מעצבן / תמוהה שאני פצוץ מת והחבר שלידי טוען שהוא סבבה .. מה אני אגיד לך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!