1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הייתכן שהזרעון אבוד?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Shorty, ‏25/12/16.

1. Shorty

Shorty חבר חדש

לייקים:
    5
    ערב טוב, חברים!

עברו כבר שבועיים מאז ששתלתי את שני הזרעים (אחרי שהשרתי אותם במים 24 שעות)... אחד כבר בן שבוע ושלושה ימים, והשני עדיין לא נבט...

חשוב לציין שלפני כמה ימים הוצאתי אותו בעדינות מהאדמה, ובצבץ ממנו שורשון קטן של כ-1-2 מ"מ... הבנתי שיש עוד סיכוי, שמתי אותו שוב באדמה ונתתי לו מאיץ שורשים... שום דבר לא קרה במשך שלושה ימים, שוב הוצאתי אותו, והפעם השורשון היה כ-1 ס"מ(זה היה ביום חמישי).
    מאז אני עם חימום בחדר והטמפרטורות באוהל עלו, אבל שום דבר לא קורה והזרעון לא יוצא מהאדמה...
    יש לי הרגשה שבתקופה שהייתי בלי חימום בחדר, היה קריר והסיכויים שלו לגדול ירדו... :(

אתם חושבים שיש לו עוד סיכוי? או לחילופין כדאי כבר לשתול במקומו זרעון אחר, בתנאים טובים יותר הפעם?

תודה מראש!

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    תנסה להשקות אותו פחות ולא לחפור
    וליתר ביטחון תנביט עוד אחד

3. Shorty

Shorty חבר חדש

לייקים:
    5
    וזה בסדר אם(במקרה הטוב) יהיה ביניהם הבדל של שבועיים? בגדילה זה ישתלב אח"כ?

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אחד יצמח קטן מהשני בהפרש שלקח להם לנבוט

5. Shorty

Shorty חבר חדש

לייקים:
    5
    כן, את זה אני מבין... השאלה היא אם אין בעיה להפריח אותם יחד אחרכך... זה בסדר?

6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אין שום בעיה אתה יכול להפריח מתי שבא לך כמובן שהיבול הסופי קשור באופן ישיר לגודל של העציץ בזמן שאתה מעביר לפריחה

Shorty אוהב/ת את זה.
  7. Shorty

Shorty חבר חדש

לייקים:
    5
    אחלה! אז סה"כ זה אומר שאחד מהם עלול להיות טיפה קטן יותר... בקטנה, גם ככה אני לא מצפה ליותר מדי מהמחזור הראשון שלי. :) כל מספר של באדס משובחים בסוף יהיה לי לברכה!

תודה, ידידי!

flox אוהב/ת את זה.
  8. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    Shorty אוהב/ת את זה.
  9. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אני לא חושב שזה נכון לתת לזרעון מאיץ שורשים. מאיץ שורשים נותנים לשורשים ואין עדיין שורשים. ולדעתי זה מוקדם

Shorty אוהב/ת את זה.
  10. Shorty

Shorty חבר חדש

לייקים:
    5
    עדכון...

הזרעון ההוא לא שרד... הוצאתי אותו שוב לבדוק, ונראה שבכמה ימים השורשון לא השתנה בכלל.
    בכל אופן, כבר שמתי במקומו אחד חדש שכבר מבצבץ מהמצע, והפעם לא אגזים עם ההגבהה של התאורה שיש עליו, כדי שלא יתמתח לי כמו הראשון.

תודה לכולם על העזרה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!