1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מישהו כאן התנסה בהתקנת טרמוסטט?

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י Shorty, ‏24/12/16.

1. Shorty

Shorty חבר חדש

לייקים:
    5
    בגלל הקור לאחרונה, הטמפרטורות בחדר(ממ"ד) ובאוהל נמוכות יחסית... כרגע המנורה הגדולה לא עובדת עדיין, כי לא עברתי לשלב הגדילה המתקדם יותר.
    הטמפרטורה ביום היא סביב ה-21-20 מעלות, ובערב\לילה יורדת לכ-19-20... אני מתאר לעצמי שבחושך זה עוד יותר קר...
    בלילה אני מדליק תנור חימום ביומיים האחרונים, והטמפרטורה עולה ל-24-25, אבל אני לא יכול להריץ אותו קבוע, כי הוא אוכל מלא חשמל.

נכון לעכשיו חשבתי על לשים טיימר ולתת לו לעבוד רבע שעה, כל שעה, אבל הבנתי שיש אפשרות לחבר טרמוסטט עם בקרת טמפרטורה, שידליק את גוף החימום במידת הצורך, לפי ההגדרה...

מישהו כאן התנסה בזה? יכול לתת הסבר\טיפ בנושא?

תודה מראש.

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מפסק שאתה מחבר ומגדיר לו טמפרטורה שמעליה הוא מכבה את התנור וכשהטמפרטורה יורדת הוא מדליק בחזרה

3. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    1. לחבר לשעון שבת את התנור חימום. אתה יכול להגדיר שכל חצי שעה ידלק ויכבה את עצמו.
    2. אתה יכול לקנות בAliexpress מפזרי חום קטנים, הם משתמשים במעט חשמל, מאוד זולים ומתאימים לחללים קטנים.
    3. גידול בקיץ. תחסוך חשמל, תגדל רק בקיץ. ותשמור על הפרחים שלך שישאר לך אספקה לחורף. (לא מתאים לכולם, כי יש אנשים שאם יש להם כמות גדולה הם יסיימו הכל)

-מפסק שבנוי על טמפרטורה, נשמע סביר שתמצא כזה. יש את הIFFFT. אתה מתכנת בשפה מאוד פשוטה רכיבים חשמליים בבית שמחוברים לWIFI ככה אפשר ליצור בית חכם
    https://ifttt.com/applets/211779p-if-current-condition-changes-to-snow-then-set-a-zone-temperature
    אפשרות שניה,
    לקנות ראספברי פאי או ארדואינו, לקנות חיישן חום ולחות, לקנות ממסר חשמלי (עולה גרושים כל הסיפור, עד 100-200 שקל).
    תבוא לחבר מתכנת. תגיד לו "תראה איזה צעצוע מגניב קניתי"
    הוא יתלהב כמו ילד קטן בחג המולד, ישחק איתו שבוע ויבנה לך סקריפט שיעשה לך מה שאתה רוצה תמורת כמה שקלים או בחינם

לפרטים נוספים על הרכיב החכם- ממסר חשמלי לארדואינו או ראספברי פאי.
    https://www.4project.co.il/product/spdt-relay-5v-coil-20a
    אזהרה: מדובר בחשמל גבוה! חובה להתייעץ עם הנדסאי חשמל או מהנדס חשמל אלקטרוניקה או מהנדס תוכנה בעל ניסיון בתחום החשמל

#3 eden.heaven, ‏26/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏26/12/16
    Shorty אוהב/ת את זה.
  4. Shorty

Shorty חבר חדש

לייקים:
    5
    כן, הבנתי את אופן הפעולה שלו וזה מה שרציתי...
    יש לך יותר פרטים עליו? מוצר ספציפי אולי שאדע מה לחפש וגם איפה אני עלול למצוא כזה...

5. Shorty

Shorty חבר חדש

לייקים:
    5
    לא ממש הבנתי על ה IFTTT ואיך זה עובד הקונספט של זה... הרכיבים החשמליים אמורים להתחבר לעוד מוצר כלשהי שלהם, או מה?

בנוגע לראספברי זה ממש טו מאץ' אינפורמיישן והתעסקות שאני לא רוצה להכנס אליה, תודה בכל זאת!

כרגע התנור עובד רבע שעה כן - רבע שעה לא, בשעות שאין תאורה בחלל הגידול, ונראה שהטמפרטורה לא נופלת מ-21 מעלות.

6. dandu

dandu חבר חדש

לייקים:
    5
    יש מוצרים יעודיים לזה בחנויות גידול

#6 dandu, ‏31/12/16
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/3/17
    Shorty אוהב/ת את זה.
  7. omricho

omricho חבר חדש

לייקים:
    3