1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הסוף לשמועות! אין LSD מודרני!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י LetsSmokeDope, ‏27/12/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    מתפרסמות פה בפורום שמועות על LSD מודרני, שהוא כביכול שונה מהאסיד המקורי , אז החלטתי לבדוק את העניין לעומק ולתת מכת פטיש לכל מפיצי השמועות
    שולגין טוען שהחברה הצעירים מסתמכים על טריפ ריפורטס שהם קוראים באינטנרט ושזה תואם לחוויות שהם מרגישים מהתחליפים RC. הוא בנוסף טוען שהחומר המקורי אבד לפני למעלה מ-15 שנה. למזלנו האינטרנט קיים קצר יותר מזה והחלטתי לבדוק אם יש טריפ ריפורטס מלפני 15 שנה ואכן צדקתי..

http://www.lycaeum.org/leda/Trips/index.10.shtml?Table=Trips&Ref_ID=10

אתר שבו יש תיאורי טריפים שנכתבו בשנת 2000 ושרוב הטריפים בו בוצעו בכלל שנים לפני שנכתבו. עברתי על מרבית הדיווחים ולא מצאתי שום דבר שדומה למה ששולגין טוען. הדיווחים אכן מתאימים לטריפ ריפורטס שמתפרסמים גם היום.

מה הטענה עכשיו? גם להם היה RC? אולי עדיף לקלוט שהסתבכת עם הטענה הזאת ולהודות בטעות . לא נורא אחי לפעמים טועים אנחנו בני אדם. לקחת פעם אולי בחשבון שאולי זה לא היה אסיד מה שאכלת אלא משהו אחר שאולי דחפו לך כאסיד. אולי אתה זה שבעצם אוכל RC ולא אנחנו.
    בנוסף, קראתי שאתה טוען ש-LSD"אמיתי" אמור לפתוח את העיניים ולראות את הסבל הקיים בעולם. אפילו כתבת שאחרי טריפ אמיתי זה ייראה אכזרי שאריה טורף זברה. יפה מאוד. אתה מכיר אדם בשם אוסלי סטנלי? מה דעתך על הדיאטה החדשה שהוא פיתח?

" הוא נמנע מאכילת ירקות ופחמימות והיה קרינבור מושבע שהטיף לדיאטת בשר שאותה הוא כינה "דיאטת האדם הפרימיטיבי". את הכינוי "Bear" הוא קיבל בגלל שער החזה שלו שצמח בגיל צעיר."

מקור :http://gmatus.com/archives/781

גם אוסלי סטלני אכל RC? איך הוא לא פתח את העיניים לסבל מסביביו?

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    איך זה מוכיח את מה שאתה טוען?
    זה רק מחזק את מה ששולגין אמר.

3. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    איך זה מחזק בידיוק? שולגין טוען שהדור הנוכחי עיוור כי הוא מסתמך על הטריפ ריפורטס ברדיט וזה מסדתר לו יופי עם החוויות שהוא חווה. לפי התאוריה שלו, אם באמת יש ירידה רצינית ב-LSD אמיתי ב-15 שנים האחרונות אז היה הגיוני אם לפני 15 שנה ומעלה היו דיווחים על דרקונים אדומים ופיות ושדים כמו ששולגין אומר שככה אסיד צריך להיות.
    תסתכל טוב בדיווחים משנות ה-90 שיש שם באתר הם כולם מתארים את מה שהדור הנוכחי אומר שזאת תחושה של אופריה, צלילים מחודדים, צבעים מחודדים, מריחות וויזואלים ולא חרטא כמו שהוא אומר שאם אתה אוכל אסיד "אמיתי" אז הוד מעלתו צריך לצאת לך מהאדמה ולקחת אותך לממלכה באיזה גלקסיה . עזוב שטויות. הכל קונספירציה

4. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    גם אם תקרא בויקידפדיה תראה שהתופעות שמצוינות שם שאסיד גורם זה יותר מתאים למה שהדור הנוכחי מתאר ולא מה שהוא מתאר. יצא לי לפגוש הרבה אנשים שעשו אסיד וגם בשנות התשעים ואני לא זוכר אחד שתיאר הזיות של דמויות ושדים וכל מיני דברים שלא קיימים

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אתה מנסה לסובב את הדיון לחוויות סובייקטיביות.
    כדי להוכיח את הטיעון שלך אתה צריך להביא אנליזות ממעבדה.

אותי בכל אופן לא שיכנעת.

6. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    אני צריך להביא אנליזות ממעבדה?
    בנאדם שטוען שמיליוני אנשים בעולם צורכים RC במקום אסיד, על טענה כזאת הוא צריך ללכת למעבדה. כמו שביקשו ממנו כבר בעבר ב-TMG ואני כאן חוזר על הקריאה הזאת. ביום ששולגין יוכיח, על ידי בדיקת מעבדה, שאחד הקריסטלים שנמכרים בדארקנט על ידי ונדור מוכר ואמין זה ALLAD או RC אז אני מאמין לו עד אז גם הוא מסתמך על חוויות סובייקטיבייות וזכורונות מהילדות

7. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    גם אני רוצה להבין מה קורה עם כל האסיד האמיתי שהוא טוען שהוא חילק פה לאנשים בפורום. איפה האנשים האלה שקיבלו את האסיד הזה? למה אני לא רואה פה דיווחים על ימין ועל שמאל על שדים ופיות? שיקום בנאדם אחד ויגיד "וואלה אכלתי הרבה אסיד בחיים שלי אבל מה ששולגין הביא לי היה משהו אחר"
    כמו שהוא עשה ב-TMG ברגע שהוא הבטיח לחלק דוגמיות הוא נעלם

8. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    תקשיב חבר, אתה עושה סלט שלא יוצא ממנו שום תועלת לאף אחד. אתה מסלף את דבריו של שולגין, או שכנראה לא הבנת אותם כראוי.

שולגין נתן אומדן זהיר באומרו שאם לא צרכת LSD לפני כ-15 שנה ומעלה, אז ככל הנראה לא צרכת LSD-25 מעולם. זאת לא עובדה מדעית, אלא הערכה, בהתבסס על העובדה שבשנת 2000 נעצר וויליאם לאונרד פיקארד, מי שכונה "מלך האסיד", ונשלח ל-2 מאסרי עולם. ככל הידוע, הוא היה האחרון שייצר LSD-25 בכמויות מסחריות, לכן משנת 2000 ואילך, קטנים הסיכויים שלך, ושל חברייך, לצרוך LSD-25.

ורק לידיעה, RC's קיימים עוד הרבה לפני שהומצא האינטרנט. להזכירך, אלכסנדר שולגין, מגדולי הכימאים, סינטז לבדו מאות סמים פסיכדליים שבזמנם, לפני שנודעו בציבור, נחשבו כ-RC's. גם LSD-25 היה נחשב RC עד אשר הופץ באופן רשמי.

אני מציע לך לחזור מדברייך, שולגין הוא מהאנשים הבודדים שנשארו שכן אכפת להם. הבנאדם מאוד מנוסה וחכם אז תהיה בטוח שאתה לא יכול להתחיל להתווכח איתו רק על סמך מה שקראת באיזה אתר. מיום ליום אני תוהה האם הפורום הזה ראוי בכלל לאיש יקר כמוהו.

שולגין אוהבים אותך חבר, אני מקווה שלא תיקח צעד אחורה לנוכח כל ההשמצות כנגדך.

#8 CostaElMalek, ‏27/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏27/12/16
    Coockies123 אוהב/ת את זה.
  9. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
  10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    בוא רגע נניח בצד את הRC.
    נניח ששיש לך מעבדה בבית ואתה יכול לבדוק את הדברים שלך.
    גם הדברים הטובים מהמקורות האמינים שאתה יכול להביא שיופיעו לך כLSD בבדיקות זה יהיה LSD שסונטז באמצעות פרוטוקולים שהם לא הפרוטוקולים של הופמן בדר"כ בדרגות ניקיון נמוכות. כמובן ששיטות הכנה שונות מביאות מזהמים שונים מה שגרם בשוק למגוון "סוגים" של LSD, שמעבירים חוויה שונה כל אחד ללא ספק.
    LSD אמיתי ( לפי הגדרתו של שולגין ) זה LSD שסונטז לפי הפרוטוקולים של הופמן.
    זה דבר שלא קיים בתפוצה המונית ועל זה אין וויכוח.
    עכשיו יכול להיות וויכוח על האם יש הבדל אמיתי בין LSD שסונטז מזרעים של מורנינג גלורי לLSD שסונטז מארגוטומין. על ניסיוני האישי אני יכול לומר לך שיש הבדל. ועד שלא תנסה לא תבין.

מומין טרול אוהב/ת את זה.
  11. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11
    יש בוודאות אנשים שקיבלו את מה ששולגין הבטיח, לדעתי הרוב עוד לא הספיקו לבדוק ולדווח.

12. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    היי, אני אחד מהמשתמשים בפורום שקיבלו את מה ששולגין דיבר עליו.
    מה שאתה עושה באשכול הזה זה להשמיץ את אחד המשתמשים היותר תורמים לפורום הזה, הן מבחינת ידע ונסיון אישי והן מבחינת רצון לגרום לאנשים להיות מודעים לחומרים שהם מכניסים לגוף.
    אני לא חושב שהוא פועל מתוך אג'נדה נסתרת, אני כן תוהה כך לגביך אבל נשאיר את זה בצד.
    ברגע שאנסה מה שקיבלתי (שיש לציין, אך ורק הודות לרצון הטוב של הבן אדם הזה) אני כמובן אעלה פוסט בנושא בו אספר את החוויה.
    עד אז, מאחל לנו להפסיק להתעסק בשטויות ולהמשיך בעבודה הטובה ובהעלאת המודעות שהייתה כאן בזמן האחרון :)

Outdoor אוהב/ת את זה.
  13. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    אוי לקינאה שאני חש כלפייך, המזל האיר לך פנים.

תהנה מלא בטריפ!!, ובאמת נשמח לפוסט בנושא לאחר ההתנסות.

14. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני מצטרף לקריאה זו :)

15. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    מבטיח!
    תודה אנשים טובים, מצפה לכך בכיליון עיניים :)

16. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    נשמח לשיתוף בחוויה

17. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    כמובן :)

18. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אתה משמיץ איש יקר שעושה כאן עבודה מאוד מאוד קשה.
    חבל!

gal123 אוהב/ת את זה.
  19. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    https://www.erowid.org/chemicals/lsd/lsd_article2.shtml

תקראו את זה לפני שאתם מקשיבים לשולגין. במאמר זה הוכחה חד משמעית ש-LSD של פעם ושל היום מהרחוב זה אותו דבר. במקרה גילו גביש של LSD מלפני 65 שנה שמיוצר עלידי החברה שהופמן עבד בה ונתנו לאנשים לנסות והם אמרו שזה אותו החרא שמסתובב ברחוב

20. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הרשה לי לעזור לך, כי נראה שישנת גם במהלך שיעור הבנת הנקרא וגם בשיעור חשבון:

המאמר פורסם ב-2006. לא מצויין מתי המבחן נעשה, אבל כן כל נבחן טורח לציין שה-LSD של סנדוז זהה ל-LSD שהוא צרך לפני 10-15 שנה. ושהוא היה מהמשובחים ביותר. מה שמחזיר אותנו לשנות ה-90, התקופה שבה היה לעולם את פיקארד והיה ניתן להשיג ברחוב LSD בשפע. שוב, שנות ה-90!

אנחנו ב-2017. אתה רחוק 11 שנים מהתאריך שבו פורסם המאמר. לך, תחזור לחיפושים שלך ונסה למצוא מאמר כזה מהשנים האחרונות, כי המאמר הזה רק מחזק את הטענות שלי.

בהצלחה!

מצב נושא:
הנושא נעול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!