1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות על דמיאנה :)

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fuzer, ‏8/2/14.

1. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    אני מעוניין להזמין דמיאנה (Turnera diffusa - זה שיש לו השפעות)
    אני כמובן יגלגל את זה בתור סיגריה, וואו יש לי כל כך הרבה שאלות !!
    1. עדיף לעשן את זה מעורבב עם טבק או בלי טבק ?
    2. אם אני יעשן את זה נקי בלי טבק אני יכנס יותר לראש ?
    3. עישון הצמח בכלל מכניס לראש טוב ?
    4. אני יודע שלא סטלה אבל זה מעולה ליום-יום רשום שזה גורם לאופוריה ושלווה, האם זה נכון ?
    5. מתי מתחילים להרגיש את ההשפעה, ותוך כמה זמן ההשפעה מסתיימת ?
    6. איך הטעם, מישהו ניסה ?
    7. האם זה מסוכן או גורם לתופעות לוואי ?
    8. אני מתכנן לעשן שניים ביום, אחד בבוקר אחד בלילה לפני שינה, זה בסדר או שיכול לגרום לסיכון או תופעות לוואי משהו כזה ?
    9. אם מישהו ניסה אפשר קצת סתם מידע איזה סטלה יש ? אני יודע שלא סטלה חזקה חח אבל איך זה מרגיש ?
    10. מאיפה אני משיג תערובת נקייה בזול ? (טבעית טהורה, ללא ריסוסים)

תחשבו אם ככה זה דבר מעולה ליום ליום להעביר את היום בכיף בשלווה ברוגע חח ללימודים וכו' :)
    אבל כמובן למסיבות זה רק ג'אנגההה !!!! : )))

2. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    תראה אני לא רוצה לפוצץ לך את הבועה אבל אני לא חושב שדמיאנה תיתן לך איזושהי הרגשה או משהו שמתקרב לאופוריה/שלווה, שלא נדבר בכלל על סטלה. אני גם ניסיתי לעשן את זה פעם (מזמן מזמן) וכמה שלא עישנתי (סיגריה אחרי סיגריה אחרי סיגריה וראש ועוד ראש ועוד ראש) זה לא נותן כלום. מה שכן - יש לזה ריח של נייס גיא.
    אתה יכול לקנות חליטה של הדמיאנה בכל חנות צמחי מרפא (ניצת הדובדבן, אניס וכו') זה בא בכמות די גדולה (שקית של 50גר לפי מה שאני זוכר) ולא יקר בכלל(20 שקל אני חושב). אתה יכול לשתות את זה בתה אבל גם אז אני לא חושב שתרגיש משהו באמת.

3. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    אז מה הקטע למה שאני יקנה את זה ?
    רגע אתה בא להגיד שכל האינטרנט משקר ? בכל אתר באינטרנט רשום שזה נותן תחושת אופוריה ושלווה ופתאום אתה בא ואומר לי שלא..
    לא שאני לא מאמין אחי זה מוזר, טוב אז אם ככה, איזה צמחים יש שהם מכניסים לראש טוב והם לא מסוכנים בעלי השפעה ארוכה ? חייב להיות משהו...

4. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    האינטרנט לא משקר הוא פשוט מגזים...
    בגדול אם אתה רוצה לעשן דמיאנה בשביל איזו השפעה אז זה לא באמת ישפיע ולא תרגיש כלום, זה צמח שחולטים אותו ושותים כתה והוא כביכול ירגיע אותך באותה צורה שתה עם קמומיל מרגיע, למרות שהבנתי שכחליטת תה יש השפעה קטנה אבל לדעתי זה נורא זניח...
    אפשר לעשן את זה גם בעיקר כתחליף לטבק שזה סבבה אבל אתה לא באמת מגיע לרגע שאתה אומר לעצמך "ואללה אני מרגיש רגוע עכשיו", אני הייתי מערבב את זה בקססה במקום טבק.

5. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    טוב אפ ככה אני מוותר על הדמיאנה איזה בזבוז הסתכלתי על זה על הלילה, יש איזושהם צמחים שכן מכניסים אותי לאופוריה ושלווה כשאר אני מעשן אותם ?

6. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    לדמיאנה יש השפעות מרגיעות, אבל הן ממש זניחות. אולי אם תעשן 10-12 סיגריות בערב תרגיש קצת רוגע, מצד שני אולי פשוט התעייפת מלגלגל כל הזמן :)

אגב, דמיאנה היא הבסיס לרוב ה"נייס גאי" שיש בארץ - מרססים על הדמיאנה את הקנבואיד הסינטטי (המקור הוא jwh-18 אבל מאז פותחו עוד מאות "בנים", "נכדים" ו"נינים" שלו כדי לחמוק מציון התרכובת המדויקת בפקודת הסמים) כדי שההשפעה הממריצה של הקנבואיד הסינטטי תתאזן עם תחושת הרוגע של הדמיאנה. כמובן שבארץ אין לך מושג מה מוסיפים לדמיאנה חוץ מהקנבואיד הסינטטי (חומרי הדברה? כימיקלים נוספים? השד יודע...).

היה לי חבר שהיה עושה "נייס גאי" בעצמו, מזמין את הקנבואיד הסינטטי בעצמו מחו"ל ומרסס אותו על דמיאנה, ללא כל ה"תוספות" שהסוחרים בארץ שמים. אני מעולם לא התלהבתי מזה, כי עדיין, בניגוד לקנבואידים הטבעיים שבמריחואנה, אין עדיין הרבה מחקרים על השפעות ארוכות טווח בשימוש בקנבואידים סינטטים דוגמת ה-jwh.

באשר לדמיאנה נטו - אם רוגע זה מה שאתה מחפש אז עלי גת יתנו לך תוצאה הרבה יותר טובה.

7. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    אחי אני מחפש צמחים שאפשר לעשן אותם והם לא מסוכנים אבל הם מכניסים אותך לראש טוב - אופוריה ושלווה רוגע כזה, אני מחפש כאלו עם השפעה ארוכה
    זה מתאים ליום-יום נגיד מעשנים סיגריה בבוקר של הצמח ואז אתה נכנס לראש טוב למשך רוב היום, זה מה שאני מחפש, ולעשן אחת גם לפני שינה ושתהיה שינה טובה :)
    וכמו שאמרתי - למסיבות זה יהיה סיבות מיוחדות להיכנס להיי אז רק גאנג'ה אבל אני צריך גם משהו פשוט עדין כזה לחיי היום-יום אבל לא עדין יותר מדי משהו שבאמת יעשה לי מצב רוח ושלווה :)

8. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    תעשה שאכטה קטנה וזהו ( תעשן קצת גראס/חשיש ושים טיפות עיניים) ואם אתה חושב שלא תתפקד טוב ביום וזה יפריע לך לשגרה נראה לי עדיף שלא תקח שום דבר אחר במהלך היום אבל זה שיקול שלך ואין לי מידע לגבי צמחים כאלה או לגבי האפקט שלהם
    ובלי קשר למה שתיקח קנאביס או צמח אחר נראה לי לרוב עדיף לשמור על ערנות וסחיות במהלך היום ולשמור את הרגיעה לערב או לסופש( שוב שיקול שלך)

9. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אם אתה מחפש רגיעה יותר עדינה מקצת חשיש או קצת גראס נראה לי באמת חליטות תה מיוחדות יעשו את העבודה, לא רק שעצם שתיית התה והריח והאדים מרגיע גם הטעמים של הצמחים הלא מוכרים והמחשבה והפלסיבו שזה מרגיע אותך נראה לי יעשה את העבודה

10. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    אבל אני רוצה לעשן את זה -_-

11. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אז תעשה שאכטה:), ואם אין כיוון אין לי מה להגיד קורה שנתקעים לא כזה נורא הכל בגישה בסוף כל הרגיעה זה בראש ונתונה להחלטתך( באיזה שהו מקום :) )

12. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    האמת שמה שגוזון אמר זה רעיון טוב, תקנה עלי גת ותעשה מהם מיץ (שאגב הוא לא חוקי חחח טימטום של עולם) או שתלעס.

13. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    אבל אני רוצה לעשן מה אתם לא מבינים פאקקקק !!!!!!!
    ותגיד אחי מה אתה אומר על ווילד דגגה ? Wild Dagga.. איך זה לערבב עם טבק ומה ההשפעות ?

14. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    יש לי ווילד דאגגה , עישנתי בפיפ קצת לא עשה לי כלום ועם טעם לא טוב שהזכיר לי קצת טבק

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!