1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המהפכה מתחילה כאן!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏30/12/16.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

נעים מאוד, שמי שולגין וכמו שמצויין בחתימה שלי, הגעתי לכאן לפני מספר חודשים בשביל לעזור.

מאז שהתחלתי להפיץ את הידע שלי ספגתי ואני עדיין סופג מהלומות מכל כיוון אפשרי. בין אם מהצד של המפיצים\דילרים שככל הנראה אני פוגע להם בעבודה, ובין אם מהצד השני. האנשים הטובים האלה מנסים בכל דרך אפשרית למנוע מכם את האמת. כל אחד מהם מונע מהאינטרסים שלו. תהיו בטוחים שהם לא יבחלו באמצעים ויעשו הכל כדי לפגוע באמינות שלי.

המולקולה הכל כך מיוחדת של ד"ר הופמן קבורה עמוק מתחת לאדמה והדרך היחידה להוציא אותה החוצה היא ליצור ביקוש. אם כולנו נפסיק לצרוך את החומרים שנמכרים לנו כ-LSD ונטיל וטו, אני משוכנע בכך שיצרנים יעשו מאמצים להיות יצירתיים יותר על מנת לספק לנו את הדבר האמיתי.

אני יודע שזה קשה, אני יודע שאתם רוצים להידלק ואת חלק מכם לא מעניין מהו החומר העיקר שזה עושה סטלה. אני פונה לאלה שכן מעניין אותם, וכן חשוב להם לראות מה יש מעבר לגבולות התודעה שלהם, וכן חשוב להם לשמר את המתנה המדהימה שהופמן העניק לנו.

אלה מבינכם שזכו לנסות את החומר המקורי יודעים כמה הכל מתגמד לידו. אלה שניסו מבינים למה ממשלות כל כך פוחדות ממנו עד כדי להשקיע מיליארדים בנסיונות לקבור אותו ואת המרכיבים העיקריים שמהם אמורים לייצר אותו.

תפיצו את הבשורה. אל תאכלו את השקרים שמוכרים לכם. אל תסמכו על סיפורים ואגדות אודות הטיפה\קרטון שמציעים לכם. זיכרו שרק ביחד אנחנו נוכל לנצח את המערכת.

ולחבר'ה מהצד השני: אל תכעסו עלי, אני רק השליח.

שמרו על עצמכם!

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אנחנו בעד אבל אתה אומר שזה בעיה בינלאומית ושאין כמעט יצרנים של זה, אז תכלס אפילו לסוחרים אין מושג מה יש להם בידיים, וגם אם היה להם מושג איך הם היו משיגים את הדבר האמיתי אפ הוא כה נדיר?

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יש דבר שנקרא ביקוש והיצע. גם בשנות השישים והתשעים לדילרים לא היה מושג מה הם מוכרים, אבל הקהל ידע מה זה LSD. דילרים ימכרו הכל כל עוד זה ריווחי. הדבר היחיד שמעניין אותם זה להעיף את הסחורה כמה שיותר מהר.

נסה לדמיין תרחיש שבו צרכני "אסיד" מפסיקים לספק פרנסה לדילרים, הדילרים נתקעים עם סחורה ולא מצליחים להעיף אותה. הם ינסו להחזיר לספק שלהם, והספק לספק שלו וכך עד שזה מגיע ליצרן. היצרן מבין שהמוצר שלו הפך לבעייתי ומנסה לחפש אלטרנטיבות. זה בדיוק מה שקרה כשהחומר המקורי ירד למחתרת וזה בדיוק מה שיקרה ברגע שהצרכן ידרוש אותו בחזרה.

ברגע שעומד לרשותך כימאי אורגני מנוסה שיודע לגדל ארגוט בלי להרוג את עצמו ולמצות את החומרים הפעילים, השמיים הם הגבול. כימאי כזה לא זול, בהנחה שמצאת אחד כזה שמוכן לסכן את החופש שלו.

לא משתלם לייצר ולהפיץ LSD מכיוון שהצרכן הסופי התרגל למחירי זנות ולחומרים בינוניים עד גרועים. ברגע שהצרכן ידרוש LSD והיצרן\מפיץ יבינו שהוא גם מוכן לשלם פי-10, החומר הזה יחזור לשוק.

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    כן אבל שוב פעם זה תופעה בינלאומית, איך תשפיע דרך הפורום כאן, מה גם שכמו שטענת כולנו מכורים ולא יכולים להתאפק לצערנו הרב ולכן אנו דוחפים זבל :/ אולי תביא את הישועה בעתיד חחח. אני לא חושב שיהיה פתרון ללא פיקוח מדיני ולגליזציה של כל הסמים למעט אולי ארואין ואופיאטיים אבל זה משהו שצריך לבדוק לעומק

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אל תזלזל בכח הקנייה הישראלי. ביחס לגודל של המדינה, אנחנו נחשבים למעצמת טראנס. כלומר עשרות אלפי צעירים שצורכים את הכימיקלים שמסתובבים בחוץ. אם אני אפסיק לקנות, ואתה תפסיק, והחברים שלנו יפסיקו - הדילרים יתחילו לחפש פתרונות. יש לצרכן הישראלי כח קנייה עצום שעשוי להשפיע ברמה בינלאומית.

ותחשוב שכל אחד שמבין שיש הבדל או ניסה את החומר המקורי הופך לשגריר שלו. ישראלים מפסיקים לקנות בפסטיבלים ברחבי העולם, מספרים לאחרים למה הם לא קונים וכן הלאה. זה כדור שלג.

kingstar אוהב/ת את זה.
  6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ומעבדה מאוד מאובזרת. הפרדת חומרים היא עניין מסובך.

שולגין אוהב/ת את זה.
  7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    חשבתי שזה מובן מאליו :)

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כדי להפיק LSD מארגוטמין לא צריך מעבדה משוכללת. אתה גם לא צריך כימאי אורגני דגול כדי לבצע את הראקציה הלא מסובכת הזו לפועל.

לעומת זאת, כדי לגדל פטרית ארגוט ולבודד ממנה ארגוטמין כבר נדרשות יכולות ברמה מסחרית. זה לא משהו שאפשר לבצע אותו בבית.

#8 אגרונום, ‏30/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏30/12/16
  9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מדוייק. ציינתי את זה מספר פעמים בכמה פוסטים, אבל טוב שזה יופיע גם כאן.

תודה אגרומן :)

10. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    אתה מדהים ! :)

שולגין אוהב/ת את זה.
  11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תודה חבר!

12. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    כמה אמור לעלות קרטון אורגינל 700 שקל ?

אתה באמת מאמין שמישהו ילך בפסטיבל ויתחיל להגיד לאנשים אל תעשו אסיד זה לא אמיתי האילומנטי לקחו לנו אותו.. הם לא ישר יחשבו שהוא התפלפ ?

vvasili אוהב/ת את זה.
  13. iWannaGrow

iWannaGrow קנאביסט

לייקים:
    26
    דבר ראשון תודה לכם, אני לומד הרבה מידע בזכותכם ואני שמח שהכרתי את הפורום הזה

דבר שני רציתי לשאול שאלה, למה כל כך קשה לגדל ארגוט? אני כסטלן שמסתובב פה ושם באמת סקרן לדעת מזה, ולמה קשה כל כך לגדל את זה

וואי כל כך חבל שלא כולם מכירים את זה.. ובגלל זה אין ביקוש
    נגיד אם אני מתחיל לדבר עם חברים שלי על הנושא הזה הם ישר יגידו שאני מדבר שטויות ואומרים שיש LSD אמיתי בכל מקום ושהוא נשאר אותו דבר ואי אפשר להתווכח איתם הם ראש בקיר

בכל מקרה.. סופ"ש מהנה לכולם ואשמח אם יענו לי השאלה פה ^

14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    המחיר בארץ מופקע. מוכרים לנו חומרים באיכות הגרועה ביותר במחיר של LSD אמיתי. המחיר לחומרים באיכות בינונית ברוב העולם נע בין 120 ל-180 דולר למאה מנות של 100 מיקרו כל אחת. וכשאני אומר פי-10 אני מתכוון לעלויות ייצור, לא מחיר לצרכן. בישראל חוגגים על הלקוח הסופי בצורה לא פרופורציונאלית.

לא. תיארת את הסיטואציה בצורה הכי מופשטת שאפשר. אני לא מצפה מאנשים להסתובב בפסטיבלים ולספר לכולם שאין LSD. אבל אם דילר ייגש אליהם וינסה למכור להם את הסחורה שלו, אני כן מצפה שהם יסרבו לקנות ויסבירו לו למה הם לא מוכנים לקנות. זה מה שאני עושה.

אם רק אתה תסרב לקנות זה לא ישנה שום דבר, אבל אם אתה וכל החברים שלך תסרבו פעם אחר פעם, אף אחד לא יוכל לטעון שכולכם התפלפתם.

#14 שולגין, ‏31/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏31/12/16
    weed smoker אוהב/ת את זה.
  15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לגדל זו לא הבעיה. הבעיה מתחילה כשניגשים לעבוד איתה. זו פטריה כל כך רעילה שאפילו שהייה של כמה שניות באיזור שלה עלולה לפגוע לך במערכת העצבים, לגרום לנמק ולהרוג אותך. אדם ללא נסיון מקצועי בגידול הפטריה וללא תנאי גידול מבוקרים לא יכול לעבוד איתה. וזה בלי להיכנס לכל הנושא של מיצוי החומרים הפעילים, שכמו שאגרונום ציין, רק כימאי אורגני מנוסה וציוד מעבדה מקצועי יאפשרו את תהליך ההפקה.

Admin אוהב/ת את זה.
  16. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הבעיה היא לא לבלגדל את הפטריה. לגדל כזאת פטריה מצריך מצע מתאים ואינקובטור.
    הבעיות מתחילות כאשר אתה רוצה לנקות את הארגוט מהפטריה. כאן אתה כבר צריך ציוד במאות אלפי שקלים.

17. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    להופמן היה ציוד כזה ?

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הופמן עבד בסנדוז, אחת מחברות הפארמה הגדולות בעולם. והוא ייצר LSD באופן חוקי. מה שאומר שהיה לו את כל הציוד שכימאי אורגני יכול לחלום עליו.

#18 שולגין, ‏31/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏31/12/16
  19. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    יש אנשים פה בפורום שאמרו שהם התארגנו דרך הדארק נט על חומר שאתה המלצת ושהוא כן lsd
    אז איך זה הגיוני אם אתה אומר שזה נעלם משנת 2000-2002
    תשמע אני ממש מסכים איתך לגבי זה שיש יותר מדי זיופים..
    אבל שלא קיים בכלל ?
    יש עוד אנשים שחושבים כמוך ? האם הדיבור הזה רץ בכל העולם ?
    לא נשמע לי הגיוני שאנשים שנדלקו לפני 18 שנה ונדלקים היום לא שמים לב להבדל ?

שלא תבין לא נכון אני לא שולל אותך או חושב שהתפלפת או משהו חח.. פשוט רוצה להבין את כל התמונה

20. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    היה פה טריפ רפורט על הבלק אמבר,שולגין אכן המליץ עליו לפי מה שקראתי,אבל לעולם לא נאמר שזה הדבר האמיתי.
    יש דברים יותר איכותיים,יש דברים פחות איכותיים,ויש את הדבר האמיתי. כמו שהחיקוי הזול לא מתקרב לרמה הגבוהה,ככה הרמה הגבוהה לעולם לא יתקרב לדבר האמיתי.

weed smoker אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!