1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה ממישהו שהזמין בעבר

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י קוקולידה, ‏30/12/16.

1. קוקולידה

קוקולידה חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מעוניין להזמין זרעים לגידול עצמי

יש לי מספר שאלות

האם האתרים המוצעים פה אמינים ?

אני מעוניין להזמין גידול אוטומטי, מומלץ ?

אם אין באפשרותי להזמין לדואר של חבר או דואר מאולתר מה לעשות ?

2. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    קודם כל בלי לחץ, האתרים המוצעים פה אמינים מאוד, ממליץ לך בחום על sensible seeds, ובאפשריות משלוח תלך על האופציה בלי המעקב ושמוציאים את הזרעים מהחבילה המקורית (אם אני לא טועה זה האופציה האחרונה) לתשלום תשתמש בכרטיס ויזה נטען (בשקל לא בדולר) תלך לסניף דואר תביא איתך מזומן (ליתר ביטחון תטעין בכרטיס 100 שקל יותר מהמחיר של ההזמנה + המשלוח במקרה הכי נורא תלך לסניף והם יוציאו לך את הכסף אחרי שהזמנת- אם נשאר בו משהו..) אין בעיה להזמין לתיבת דואר שלך וsensible seeds אורזים מאוד בדיסקרטיות. אני מגדל רק אוטומטים (לפעמים צמח רגיל או נקבי רגיל אם אני מקבל מתנה או חבר מביא לי.) ואני ממליץ לגדל יותר מאחד במחזור גידול כי תלוי בזן ובתנאים אבל אוטומט בגידול ראשון אם אין לך ניסיון יכול להיות מאכזב מבחינת היבול, אתה מתכוון לגדל בפנים או בחוץ?

eden.heaven אוהב/ת את זה.
  3. קוקולידה

קוקולידה חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מתכוון לגדל בפנים אבל אין לי ניסיון בכלל
    תודה רבה על התשובה חבר

4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    תזמין feminized הכי טוב בשביל מתחילים והזן הייתי הולך על White widow אצלי העציץ הראשון עם הזן הזה היה מאד סלחן
    בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!