1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פריחה ותמונות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י רונזו, ‏8/2/14.

1. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    שוב שלום,
    הבחורה מתפתחת יפה, נראה לי, יש ניצנים בכל קצה גבעול, אבל דבר אחד נראה לי מוזר, אשמח לשמוע את דעתכם:
    האם היא לא ״ מתוחה ״ מידי? מתמונות שראיתי, הצמח בדרך כלל דחוס וסגור יותר, האם הדבר ישפיע על התוצרת הסופית ?
    נראה לי שהענפים הצדדים ארוכים מידי בשביל לתמוך במשקל הפרח העתידי שבקצה כל ענף, האם בגלל זה היא תגדל פרחים קטנים בלבד ?
    חשבתי לייצר לה תמיכה לכל אחד מהענפים האלה, כך שמשקל הפרחים יוכל לעלות מבלי שהענפים יתכופפו למטה, האם נכון?
    והאם יש משהו שאני יכול לעשות בשלב זה על מנת לשפר את המבנה שלה ?
    הנה תמונות :

קבצים מצורפים:

• image.jpg
      image.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 90.7
      צפיות:
      85
    • image.jpg
      image.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 100.3
      צפיות:
      83
    • image.jpg
      image.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 96.6
      צפיות:
      87
  2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    סתם שאלה, אתה לא פוחד לשים אותם ככה על אדן החלון מול כל השכנים והמדרכה? מספיק שמישהו מרים את הראש או רק מציץ לכיוון החלון שלך ותוך כמה שעות או ימים יש לך דפיקות בדלת, לא חבל?
    אם זה למטרות צילום אז תמצא פשוט חדר עם תאורה אבל עדיין אין שכנים שרואים אני למשל בחדר אמבטיה יש לי שם טונה אור ואני לא צריך לפתוח חלון אפילו...

לגבי המבנה של הצמח, אצל כל זן זה שונה ויש זנים שגודלים לאורך (לרוב סאטיבה) ויש זנים שגודלים כמו שיח והם יותר צפופים ודחוסים (לרוב אינדיקה), גם תלוי בתאורה, אם למשל התאורה רחוקה מהצמח אז הצמח ימתח על מנת לקבל יותר אור, אם התאורה קרובה אז הוא בקושי ימתח.
    אני לא חושב שאתה צריך לדאוג והכל נראה לי בסדר גמור בצמח שלך.

3. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    לפי מה שאני רואה, אם אני משווה את זה למה שראיתי אצלי, אתה עדיין לא בשלב הפריחה, או אולי בשלב המאוד מאוד התחלתי שלה. הניצנים נראים לי כמו התחלה של עלים חדשים ולא של פרחים. מה שכן אני רואה היטב את הסימנים הנקביים בצמתים, כך שזו נקבה והיא תתחיל לפרוח בקרוב :)

ולא, היא לא נראית לי מתוחה מדי. יש צמחים שגדלים יותר לגובה ויש צמחים שפחות. בגידול חוץ הם בדרך כלל יהיו יותר גבוהים ופחות דחוסים מגידול פנים, וזה לא אומר שיניבו פחות. היא נראית בריאה וחזקה, גם הענפים הצדדיים והארוכים יגדלו ויתעבו בפריחה כדי לתמוך במשקל הפרחים.

בהצלחה :)

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    רונזו,

הצמח נראה בריא וזה מה שחשוב.

איך אתה מגדל אותו בחוץ והוא עדיין לא בפריחה?

5. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    הגידול נעשה בארון, בשעות שהשמש טובה אני מוציא אותה ל״אמבטיה״ של 4 שעות, ואז חוזרת לארון, כל זה במסגרת 12 שעות האור שהיא מקבלת.
    אני חושב שהיא נערכת לפריחה, ה״ ראשים״ האלה לא נראים כמו עוד התחלה של עלים, ויש להם שערות רבות, עדיין לא השערות הלבנות. מה שכן, בשעות האחרונות הצהיבו שלושה עלים באופן קצת מדאיג, אין לי מושג מה זה, אבל זה לא נגרם מכוויה מהתאורה, זה באיזור אחר.
    למישהו יש רעיון ?

6. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    הנה התמונה

ממש בשעות זה הופיע....
    קצת מדאיג

קבצים מצורפים:

• image.jpg
      image.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 95.2
      צפיות:
      45
  7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כמה דשן אתה נותן לה?
    נראה קצת כמו עודף מלחים.

8. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    אני עובד עם ערכה , בדיוק לפי המינון הנקוב.
    לדעתך כדאי להשקות במים בלבד יומיים שלושה? חשבתי על זה האמת...

9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בוא ננסה לא לדשן לשבוע - שבועיים הקרובים.

בהצלחה!

10. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    אחלה, תודה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!