1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תחנה מרכזית תל אביב

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ElelTheMel, ‏31/12/16.

1. ElelTheMel

ElelTheMel חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני מתכוון מחר לנסוע לתחנה מרכזית כדי להביא קצת הייתי שם לפני שבועיים וראיתי איזה בחור דווקא היה לבן קונה בקיוסק ניירות שאלתי אותו אם יש לו כיוון הוא אמר לי רק שוקו אמרתי לו תביא לי במאתיים הוא שרק לאיזה סודני והלך איתו אחרי זה הוא חזר עם חתיכה יפה ל200 היה חומר אחלה ביעבע גם עכשיו אני רוצה להביא ירוק איזה מקומות אפשר לחפש בתל אביב ולא בתחנה מרכזית ומסודנים?

2. ElelTheMel

ElelTheMel חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא רוצה להביא מסודנים ובתחנה מרכזית אני רוצה ממקומות לא מסוכנים כל כך

3. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    תגדל ויהיה לך כמה שאתה רוצה.

או שאתה יכול ללכת לרח' רוטשילד , 5 צעדים צפונה ויהיה לך שם עמוד , תדפוק 3 פעמים וחכה 5 דק' , יבואו עד אליך עם ירוק רפואי!!

דין28, Eli1991 ו-אורח אוהבים את זה.
  4. ElelTheMel

ElelTheMel חבר חדש

לייקים:
    0
    משאמרתי אתה רציני או שאתה מסתלבט דרך אגב הבאתי מקודם אצבע חום משהו בן זונה אבל ירוק איפה אפשר להביא מתל אביב

5. אורח

אורח חבר חדש

לייקים:
    15
    חחחחחחחחחחח הרגת אותי עכשיו...

6. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    ירוק אי אפשר להשיג. יש רק חשיש בתחנה המרכזית ואם כן סביר להניח שנייס..
    לגבי ירוק, יש את הכיוונים בפייסבוק של עמוס דוב סילבר amos dov silver. תמצא אחד מהם שקרוב אלייך. תקנה את המינימום (בין 300 ל500). רק אל תקנה מבלי לראות את החומר..

אם אתה עדיין בקטע של לקנות חום מהתחנה המרכזית, אחרי שתמצא סודני שמוכר לך, תבקש מס' טלפון, שיהיה יותר נוח מאשר ללכת ולנסות ליפול על מישו שאתה לא מכיר..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!