1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

2 שאלות שאני צריך מענה זריז בשבילהן בבקשה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מכור לנרגילה, ‏17/12/16.

1. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אהלן אחי ותרגיש טוב,
    אני לא בא להעליב פה אף אחד אבל נראה שהידע של 2pac הוא מאוד עיוני ומוגבל בנושא ואם אין לך ניסיון 2pac אז בבקשה אל תבלבל אנשים.
    עכשיו.. מכור לנרגילה, ווטר פייפ (מקטרת מים water pipe) זה באנג, ההשפעה שלו מגיע לשיא מהר יותר (לפחות בשבילי) ומשפיעה חזק יותר, בתאוריה יותר בריאה כי אתה לא שורף נייר ויותר נוח לעשן בו ירוק נקי כלומר בלי טבק והרבה יגידו לך שבאנג זה קשה למתחילים אז בו תן לי לומר לך שאתה לא תתרגל לזה עד שתנסה, אבל אם אתה מתכוון לצאת ולעשן מחוץ לבית או במכללה וכו אז באנג זה מאוד לא מומלץ כי זה מושך תשומת לב בציבור.
    פייפ - מקטרת - טיפה חונק בהתחלה אבל מתרגלים לזה מאוד מאוד בקלות, ממולץ מאוד אם אתה מתכוון ללכת למקומות ציבוריים כי השימוש בו מאוד מהיר, ממליץ לך במיוחד על one hitter pipe כמו זה וזה שיש לו ראש קטן תמלא אותן בנקי בלי טבק.
    גריינדר - מכשיר שאתה שם את הפרח בתוכו ומסובב וזה קוצץ את הפרח וחוסך לך לפרק אותו עם מספריים, נמכר בכל חנות עישון ומקל על החיים בניגוד למה שנאמר זה לא קססונית.
    קססונית - קודם כל 'קססה' זה איך שאנחנו קוראים לטבק המעורבב עם ירוק, אם יש לך קצבת קנאביס קטנה ואתה משתמש בג'וינטים אז אני ממליץ לך לקנות תחליף לטבק לגלגול יעני סטייל "טבק בלי טבק" ואתה מערבב אותו עם כמות קנאביס קטנה וככה אתה חוסך בחומר, וקססונית זה פאוץ' בדרך כלל מעור שפשוט מערבבים בו את הטבק והירוק רוב האנשים פשוט משתמשים בדף נייר.
    לגבי הג'וינטים אל תשתמש בסיגריות רגילות ריקות עם פילטר כי החומר הפעיל בירוק THC עלול להידבק לפילטר ולהנמיך את עוצמת ההשפעה, תרכוש קונוסים ו/או ניירות+פילטרים ומכונת גלגול לג'וינטים גדולים.
    פילטר לגוינט הוא לא פילטר של סיגריה הוא סתם חתיכת קרטון מקופלת בצורה של W לא קשה להבדיל.

ואני לא אשדל פעילות לא חוקית פה אבל מומלץ לך למצוא בנוסף לרפואי מקור אחר לקנאביס כי הקצבה הנמוכה יכולה להיגמר מהר תלוי בשימוש. מקווה שעזרתי אחי ותרגיש טוב!

2. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    ואוסיף עוד משהו - יש לך אופציה בין פייפ לבאנג וזה bubler pipe וזה תכלס פייפ עם מים אבל עדיין בדרך כלל יש לפייפ מהסוג הזה שק אשכים גדול מתחת לראש וזה מושך תשומת לב בציבור לדעתי. וגם הרעש של כל מכשיר שהעשן שלו מקורר על ידי מים (אותו הרעש של נרגילה רק מהיר יותר) מושך תשומת לב.

3. מכור לנרגילה

מכור לנרגילה חבר חדש

לייקים:
    6
    פשש תודה, איזו השקעה!
    אני רוצה להגיד באמת מכל הלב!
    תודה רבה לכולכם!!!
    בתור אחד שלא ידע באמת כלום!!! לא רק על קנאביס, אלה בכלל בכל עולם העישון! עזרתם לי מעל ומעבר, והיום יש לי ידע של אחד שמבין משהו, שוב תודה לכולכם, ואני מאחל לעצמי, החלמה מהירה והצלחה בעזרתכם!
    נ.ב אני כותב את זה כשאני בהשפעת עישון התרופה שלי!

#63 מכור לנרגילה, ‏31/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏31/12/16
    Stella אוהב/ת את זה.
  4. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    המלצה שלי לא שווה להשתמש בגרינדר אלה במספרים השטיה הישנה והטובה ביותר לדעתי
    לא פייפ לא מקטרת ולא כלום כך מכשיר תעשה 2-3 פאפים ואתה מסודר לשעות הקרובות
    הכי טוב במידה ואתה יוצא למקומות ציבורים כך איתך מגולגלת אחת או שתיים ותהנה לך
    מכשיר(באנג) יעיל יותר משפיע חזק יותר ומהר יותר נותן לך כאפה חמודה ומרעננת זאת דעתי בכל אופן

5. מכור לנרגילה

מכור לנרגילה חבר חדש

לייקים:
    6
    שאלה קטנה בבקשה...
    האם אני מכניס את האבקה שבתמונה לקונוס או לזרוק אותה???

6. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    מה פתאום לזרוק !!!
    זה כל הכיף וגם הקיף של הגראס :p
    תאסוף כמה שיותר מזה ותוכל להכין לך אחלה של בוף אבקנים איכותי
    http://www.calicrusher.com/
    וכמובן שאתה יכול גם להכניס כבר עכשיו לג׳וינט

7. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    מה אתה מבין בכלל אני מעשן 3 שני כל יום כמעט ניסיתי כל דבר אפשרי אחי , תאמין לי שיש לי הרבה יותר נסיון מימך ומהרבה פה בפורום . הפייפ שהמלצתי למכור לנרגילה , זה שונה לגמרי מבאנג כי בפייפ הזה אתה יכול לבחור לקחת שאכטות קטנות נקיות ואין צורך להפיל בפעם אחת את כל הראש .
    הוא מאוד קומפקטי נכנס לכיס , יש לו מסננת בגלל זה הוא שונה מהבאנגים הסטנדרטים פה בארץ שהם בעצם בקבוק עם מבחנה . חוויה נקייה ומומלץ גם למעשנים מנוסים וגם למתחילים אותו הפייפ מים , להבדיל מפייפ רגיל שצורב בגרון הפייפ שהמלצתי עליו הוא לא צורב ולא כלום אתה בוחר לעצמך את המינון יכול להניח אותו בצד ולהמשיך איתו אחר כך .
    אז אל תבוא ותתנשא פה על אנשים !

8. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    ולגבי הבחירה בין גריינדר למספריים על זה אני כבר לא יכול להתווכח כי כל אחד ואיך שנוח לו אני אישית מעדיף בגריינדר אם יש עליי משום שזה יותר מהיר

9. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    בקיצור מכור לנרגילה תנסה את הפייפ שהמלצתי לך הוא גם מתאים לך כי אתה אוהב נרגילה תעשן בו בלי טבק שלא יהיה טעם לוואי תגיד לי איך היה ואל תשכח לשים סטילה אח שלי

10. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    אחי אתה יודע שאתה יכול לערוך את ההודעה שלך

11. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    לא עובד לי הלחצן בגלל הדפדפן טור הזה

12. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    ומי שחושב שאם הוא מערבב טבק עם קנאביס אז הוא איך שהוא חוסך .. אז הוא ממש טועה ! הפארש (טבק) נועד בשביל ליצור בעירה טובה יותר של הגוינט תסביר לי איך זה בדיוק חוסך פה אני לא מבין ..

13. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    תגיד אתה רציני?
    אם אתה מערבב טבק וקנאביס אז אתה חוסך בקנאביס ביחס לקנאביס נקי כי ככל שאתה שם יותר טבק אתה שם פחות קנאביס.... היגיון.

14. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    ניסיון בפורום זה מאוד נחמד אבל תכלס ניסיון זה סיפור שונה..
    אף אחד לא מתנשא עלייך אני רק מבהיר כמה נקודות.
    לפייפ שהמלצת קוראים באבלר וזה השם לא פייפ מים ולא חארטה כזה שיכול לבלבל אנשים.

15. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    לא מבין איפה ההיגיון

אם אני צריך 0,2 גרם ירק בגוינט שלי בשביל לקבל סטלה.
    אז או שאני מעשן 0,2 נקי
    או שאני מעשן 0,2 ירוק +хх גרם טבק

איפה החיסכון?

16. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    נגיד המינון היומי שלי או 1 גרם ביום

אם אני יוסיף טבק לקססות אני עדין יעשן 1 גרם קנביס ביום

17. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אנחנו מדברים על שתי סיטואציות שונות אני דיברתי על ג'וינט שלם נקי ביחד לג'וינט שלם מקוסס..
    טוב אני שפוך עכשיו זה נראה לי לא הגיוני

18. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אין פה שום חיסכון, זה רק מנפח את הקססה ונותן האגשה שיש לך יותר
    וזה פקינג טבק. הכי זבל שרק יכול להיות!

הקנביס מאוד בריא אבל ברגע שאתה מוסיף לו טבק הרבה מאוד מהתכונות הבריאותיות שלו כניראה נעלם

19. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    זה לא משנה איזה סיטואציה אתה.

נגיד ניקך לדוגמה ג'וינט שאתה מעשן בערב ( מקוסס עם טבק)
    לדוגמה יש בפנים 0,2 גרם גרס ו 0.2 גרם טבק סבבה? יעני חצי חצי ( זה דוגמה)
    מהג'וינט הזה אתה מקבל סטלה כמו שאתה אוהב!

אז פשוט תוריד תתבק ותעשן 0.2 גרם קנאביס נקי. הגוינט יהיה יותר קטן ברור, אבל כמות הקנביס שבוא לא השתנתה

20. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    צודק אני התבלבלתי:)
    ההיגיון כשאתה מסטול מה זה מוזר זה היה לי כל כך הגיוני בראש...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!