1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה לגדל על הגג של הבית

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Mr.NiceGuy, ‏3/1/17.

1. Mr.NiceGuy

Mr.NiceGuy חבר חדש

לייקים:
    0
    אני צריך את הדעה שלכם, יש לי גג שטוח שאני יכול לשים בו צמח אחד או שניים. יש בגג כמו מין מקום שיש בו קירות והוא מוסתר לגמרי מלמטה. השאלה היא האם יריחו את זה מלמטה מבית שתיי קומות או שיריחו את הצמח גם מתוך הבית מהקומה השנייה? וזה נראה לכם בטוח מהמשטרה שם?

2. דין28

דין28 קנאביסט

לייקים:
    34
    תירא בשביל שני צמחים לא היה בעיה רק עם הגג הו של כל דירים בבנין אז תחשב עם פיתום מיצפוצץ דוד שמש ומישהו עולה לגג עם זה גג פרטי אז לא היה בעיה

ועוד דבר לא ממליץ לך לגדל בחורף הצמחים לא ישרדו ואני אומר לך את זה בתור משהו שגידל אומון בחוץ זה לא העונה

#2 דין28, ‏3/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏3/1/17
  3. Mr.NiceGuy

Mr.NiceGuy חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא גר בבניין אבל הבית שלי כאילו מחובר לעוד בית של השכנים. לכל אחד יש גג משלו אבל אתה חושב שיריחו את זה?

4. דין28

דין28 קנאביסט

לייקים:
    34
    אחי אני גדלתי על גג פרטי שלוש יציצים יפים והיה לי מעלה שכנים מיסביב ולא קרה כלו ולא היה ריח אבל עצה שלי עם את סגור על גג ואת בטוח שלא עלו לגג אז על תתחיל לגדל אחשב רק לקרת אביב שמתחיל לפסיק גשם ורוחות

5. Mr.NiceGuy

Mr.NiceGuy חבר חדש

לייקים:
    0
    בסדר כבר הנבטתי זרע אחד עכשיו הוא בינתיים שורד בחוץ דיי טוב גם בלילה אבל אם לא יהיו חברים או מישהו שאני יוכל להביא להם שיגדלו בפנים אני יגדל על הגג

6. דין28

דין28 קנאביסט

לייקים:
    34
    תירא קנאביס דרש שלוש דברים מים אמון שמש ולא קור בזמן שהו בשמש עם יבוא סוף עלך לך הצמך

אתנול אוהב/ת את זה.
  7. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225
    בגגות יש רוחות חזקות מאד לפעמים וזה דופק אותם.
    הכרתי מקרה שהבחורה סגרה אותו עם פלאטות מהצדדים.
    זה גידול outdoor לכל דבר אז תוסיף לזה את הצרות של גידול חוץ

8. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    במקום ללכת על הגג לך על המרתף המקלט או הממד :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!