1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המהפכה מתחילה כאן!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏30/12/16.

1. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ברור שכימאי + מיקרוביולוג יכולים לייצר ארגוטמין במעבדה.
    אבל כבר מדובר במעבדה מאובזרת מאוד (מיליוני שקלים) ובכימאי טוב ולא בררה.
    העבודה של המיקרוביולוג פזוטה יחסית, אך דורשת הרבה עבודה כאשר מדובר בתהליכים בסדרי גודל מסחריים.
    לי באופן אישי לא יצא לעבוד בתהליכי יצור בסדרי גודל שכאלה עם פטריות, אך כן יצא לי לעבוד בסדרי גודל כאלה עם צמחים. זה שונה.

2. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    השאלה היא האם יש למי להעביר את האג'נדה מלבד חברי הפורום?
    לי באופן אישי אין שום היכרות עם בן אדם שצורך פסיכדלים או צרך פסיכדלים.צריך להפיץ את זה בקרב קהילה מסויימת,למי שיש היכרות עם אנשים מהתחום ישפיע הרבה יותר.

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם אתה יכול למצוא 15 אנשים רק פה בפורום, תאר לך כמה אפשר יהיה למצוא בחוץ. אי אפשר לדעת מהיכן תגיע הישועה, לכן צריך כרגע לירות לכל הכיוונים, בסוף אנחנו נפגע במטרה.

עם כמה שקשה לי להגיד את זה, אני בספק אם החומר המקורי יהיה אי פעם חוקי. אפילו למטרות מחקר הוא כבר לא זמין. מעבדות שמזמינות LSD לכאורה מחברות פארמה מקבלות מוצר אחר, שסונתז לפי פרוטוקולים וריאגנטים אחרים מאלה שהופמן הקפיד לדבוק בהם.

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא חסר. יש פורומים וקבוצות פייסבוק שבהם אפשר להעלות את הנושא לדיון. צריך לשתף את הפוסט הזה בכמה שיותר מקומות. אנשים לא מודעים לקיומו של החומר הזה. אי אפשר להלחם בשביל משהו שאתה לא מודע לקיומו.

#44 שולגין, ‏2/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏2/1/17
  5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא יוצא לך להיפגש עם החבר'ה שלך ולדבר איתם על סמים?
    לי יוצא ואני מסתובב עם החבר'ה הנורמטיבים.

ronzo אוהב/ת את זה.
  6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ספקות יש רק בלחם וגם אותם אוכלים בסוף.
    בשנים הקרובות אנחנו נתקדם בצעדי ענק לקראת חופש הפרט.

Coockies123 אוהב/ת את זה.
  7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני רוצה להאמין בזה יקירי, בהן צדקי.

8. iWannaGrow

iWannaGrow קנאביסט

לייקים:
    26
    הלוואי שאתה צודק, למרות שאני לא רואה את העולם מתקרב לקראת חופש הפרט, ובכלל את ישראל אני לא רואה מתקדמת לשום מקום.. בינתיים אנחנו נלחמים בשביל אי הפללה בינתיים של הקנאביס, ווואו אי הפללה איזה כיף (ציניות), בואננה אנחנו בכלל צריכים להלחם על החופש שלנו ושל הצמח הזה, כולה צמח ואנחנו נלחמים על אי הפללה שבעצם עדיין יחולקו קנסות על זה וכל מיני..

אבל אני באמת רוצה להאמין שהחופש שלנו יגיע יום אחד..
    שולגין אפשר לשאול אותך שאלה? יש לי כמה חברים שטוענים שהם ניסו LSD וטווענים כל מיני דברים ושזה האמיתי ובקיצור הרבה חרטות

איך אני יכול לשכנע אותם שהLSD האמיתי כבר נעלם, וכמעט ובלתי אפשרי להשיג אותו, כי הם פשוט ראש בקיר..
    (עוד סיבה שיהיה ממש קשה להפיץ את המידע הזה, כשחברים שלי חושבים שאני מדבר שטויות..)

9. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    להוכיח שאין הפקה מסחרית של LSD מארגוטמין זה דבר פשוט.
    אף אחד לא עושה את זה כי יש אלטרנטיבות זולות ופשוטות בהרבה.
    להוכיח שיש הבדל בין LSD שמופק מארגוטמין לבין LSD שמופק מריאגנטים אחרים זאת כבר משימה קצת יותר מסובכת, ובשביל זה אין מה לעשות מעבר למצוא אנשים שצרכו LSD בשנות ה90 ולשמוע מה יש להם להגיד.

שולגין אני שולח לך מכתבי אהבה עם תחתונים מצורפות.

#49 ganjaboll, ‏2/1/17
    שולגין ו-kingstar אוהבים את זה.
  10. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין טעם להילחם בהם ידידי. הדור הזה כל כך משוכנע שהוא צורך את הדבר האמיתי והאגו שלהם לא מוכן להודות בזה שמרמים אותו. אפשר להבין אותם, מצד שני לא הייתי משקיע את האנרגיות שלי בספקנים בזמן שיש אלפי אנשים שיהיו מוכנים להקשיב לך. כאלה שמבינים בתוך תוכם שמשהו לא תקין בחומרים שהם צורכים, שלא יכול להיות שהחוויה הסתמית שהם עברו הרגע זו התרופה של הופמן. באלה צריך להשקיע.

האמן לי, עברתי ואני עדיין עובר מלחמות לא פשוטות כדי להוציא את האמת החוצה. הגעתי לשלב שזה התיש אותי וכמעט הרמתי ידיים, אבל הבאץ' שהגיע אלי לאחרונה מילא אותי באנרגיות מחודשות ואני מוכן לתקוף מכל הכיוונים :)

אלה שכן מוכנים להקשיב לך, תפנה אותם לכאן. יש פה מספיק מידע בשביל לגרום להם לפקפק בכל מה שהם מאמינים בו.

#50 שולגין, ‏2/1/17
  11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    באת בזמן, כל התחתונים שלי מלאים בחורים.

הדדי לגמרי איש יקר! :)

12. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146

החברה שאני מסתובב איתם הם אנשים של מסיבות ואלכוהול.
    מבחינתם קוקאין ולסד זה אותו דבר.
    מקרה אבוד.

13. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    דווקא אני הצלחתי להשפיע על אנשים בעניין.
    חבריי שמשתמשים בפסיכדלים הסכימו אותי שהתיאורים של הטריפ LSD של הופמן,
    אינו תואם לטריפים שהם חוו, וזה מאשש להם את ספקות שהיו בליבם לגבי טיב החוויה.

בנוסף לכך אני מסביר להם שכלכלית לא משתלם לאדם להפיק LSD 25

אני גם עושה שימוש בציטוטים מדבריו של רן לוי מ"עושים היסטוריה" שנתפס בתור מקור מהימן.

זה בעניין המחיר והקושי בייצור--->

"ב-1935 החל לחקור את הארגוט, פטריה הגדלה על צמח השיפון. לארגוט יש היסטוריה ארוכה ובעייתית: מיילדות השתמשו בו באופן מסורתי כדי להקל על כאבי לידה, אבל טעות קטנה במינון מסוגלת לגרום להרעלה חמורה. בתחילת המאה העשרים הצליחו הכימאים לבודד מתוך הארגוט את החומר הפעיל שבו, ארגוטאמין, וסנדוז שיווקה אותו כתרופה גניקולוגית. בשנים שחלפו השתפרה הטכנולוגיה, ואלברט הופמן החליט לשוב ולחקור את הארגוטאמין.

זה לא היה קל. הארגוטאמין היה ידוע כחומר רגיש מאוד שנוטה להתפרק בקלות, והפקתו הייתה עניין יקר. כשביקש הופמן חצי גרם ארגוטאמין כדי להתחיל במחקר, נזף בו מנהלו על ה'בזבזנות הפרועה' שלו."

וזה בעניין החוייה השונה(תיאור של הופמן)--->

"צורות פנטסטיות, קליידוסקופיות, זינקו עלי מתוכי, משתנות, מתחלפות, נפתחות ונסגרות במעגלים וספירלות, מתפוצצות במזרקות של צבע נזיל…במיוחד נדהמתי כשכל רעש קטן, כמו קול ידית הדלת או מכונית חולפת, הפך לחזיון אופטי של תמונות חיות, עשירות בצבע וצורה."

הפודקאסט למעוניינים ולמעוניינות:
    http://www.ranlevi.com/texts/ep97_lsd_history_text/

שולגין אוהב/ת את זה.
  14. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11
    פרט קטן למען ההגינות:
    המנה הראשונה שהופמן לקח הייתה של 250 מיקרו, מנה מאוד מכובדת, בטח לפעם ראשונה (בלי קשר לזה שזה היה הדבר האמיתי וכו)

15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    פודקאסט מצויין! אהבתי את האפקטים בהפסקות. מי שערך את זה בהחלט מבין פסיכדליה :)

חברים, תאזינו לפודקאסט. הוא מעביר בצורה ממש מעניינת בדיוק את אותם הדברים שאני כותב כאן.

ותודה רבה Coockies, התגובה שלך באה במקום ועוזרת המון לקדם את המטרה!

Coockies123 אוהב/ת את זה.
  16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מבטיח לך שגם אם הוא היה צורך 150 מיקרו הוא היה חווה את אותו הדבר. מה גם שאף כימיקל מודרני לא יביא אותך למקום הזה, גם לא ב-400 מיקרו - ובמינונים האלה זו כבר הופכת להיות חוויה פיזית מחרידה.

17. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אגב, אני רואה לא מעט פוסטים ושיתופים של האשכול הזה בפייסבוק. לא יודע מי מכם עושה את זה, אבל תמשיכו. אתם עושים עבודה נהדרת!

גאה בכם :)

tsavarnav אוהב/ת את זה.
  18. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    הקטע שהוא לא ציפה לזה.כשמישהו אוכל קרטון הוא מודע לזה שמשהו הולך לקרות.אשכרה היה בטריפ לראשונה בחייו בטעות.

וכיף לשמוע שיש שיתופים בפייסבוק :)
    נקווה שדברים באמת יזוזו

19. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הוא ציפה למשהו. בפעם הראשונה שהוא ספג בטעות את החומר במעבדה הוא חווה טריפ ממש עדין, כנראה מיקרודוז. בפעם השניה, כשהוא צרך ביוזמתו, הוא כבר ידע שלחומר יש השפעה, רק לא הבין עד כמה :)

20. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7

תודה לך! שאתה עוזר לנו להימנע מחומרים הרסניים למוח,
    וחושף אותנו לאמת.

ומה לגבי לצרוך את ה BA או דברים איכותיים אחרים ולפתוח לאנשים את העיניים ולהראות להם שיש מעבר למה שמוכר להם?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!