1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אהלן גידול ראשון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י buddy, ‏27/12/13.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני עומד לגדל בפעם הראשונה וכרגע הזרע בהנבטה (כבר 36 שעות) במגבת נייר לחה ויש לי כבר את העציצים והמוכר מכר לי אדמה אבל רשום שם "דשנית" garden mix , אז זה דישון אדמה או שניהם? ואולי אם אתם יכולים להביא לי טיפים לגידול ראשון למרות שכבר קראתי את המדריכים.. משהו משלכם..
    סליחה על הניסוח הכושל לא נרדמתי מאתמול

2. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    תשמור על טמפרטורות לא פחות מ20 מעלות, כבר 2 יבולים שלי נספו בגלל הטעות הזאת, עדיף להשקיע ולהוציא כסף על חשמל למשך חודשיים ולא לנסות במשך חצי שנה לגדל ללא חימום אבל שמע.. חצי שנה של תאורת חשמל זה הרבה כסף...
    כמעט כל אדמה שנמכרת היום כבר מדושנת... תמיד טוב להוסיף עוד דישון באמצע הגידול...

3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    'דשנית' זה מותג. ישנם מצעים, סוגי קומפוסט וכו'.
    הטיפ הכי מוצלח שיכול לתת לך - למד ואף שאל לפני שפועל.

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    מוריס אני לא חושב שלוקח לגדל חצי שנה... אני עכשיו עומד לגדל רק פרח 1 בשביל לצבור ניסיון ופשוט תהיתי אם יש דברים חשובים שלא תמיד מדברים עליהם שיש לכם לומר.

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    נראה כמו מצע גידול סטנדרטי.

6. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    חבר יקר לא הבנת אותי, אמרתי חצי שנה של ניסוי וטע(ה)יה כי לי היבול נהרס כמה וכמה פעמים אזד לקח לי זמן להבין שאם הייתי עושה את זה פעם אחת בצורה טובה הייתי חוסך זמן וכסף.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!