1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אוהל גידול

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י tymor, ‏29/10/13.

1. tymor

tymor חבר חדש

לייקים:
    0
    באוהל גידול 1*1*2 כמה עציצים אפשר לגדל ומה יותר עדיף מנורה של 400w או מנורה של 600w .
    אין בעית תקציב . רוב הציוד כבר קניתי נשארה רק מערכת התאורה והמפוח.
    אני מעונין שיהיה לי כמה שיותר יבול

2. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    המקסימום שאני הייתי ממליץ לך כדי להגיע למקסימום במינימום זמן זה 600 וואט עם 16 עציצים, אבל זה אומר שאתה מכניס אותם לפריחה תוך 2-3 שבועות מהרגע שהיחור נכנס למצע גידול, בערך 20 ס"מ גובה אמורים להיות שאתה מכניס אותם לפריחה, זה אולי נשמע מעט אבל יש לזכור שבזמן הפריחה הצמח מכפיל את הגובה שלו בין 3-4 פעמים, אז תכניס ב20 תסיים ב80 בערך שזה מעולה.

בהצלחה :)

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אני בארון של 1.2*1.2*2 אני מגדל 8 צמחים במנורה של 600 וואט.
    בדרך כלל יוצא לי משהו בין 500-550 גרם.
    חוץ מזה המנורה והמפוח זה הוצאה לא קטנה ואם אין לך אותן אז ממש אין לך הכל.

נ.ב
    לשים 16 צמחים בשטח כזה קטן ממש לא נראה לי.

4. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    אני שמח שפתחת את הנושא הזה,

תגיד כמה זמן מבלים התינוקות שלך בשלב הצימוח?

אני מהמר על חודשיים אלא אם כן אתה משתמש בפד"ח, 16 זה באמת הרבה, זאת שיטה שנקראת sog , sea of green (ים של ירוק בתרגום חופשי)
    זאת אחת השיטות הפופולריות בעולם לגידול והרציונל העומד מאחוריה הוא פשוט, יותר צמחים , יהיה להם הרבה יותר קל להגיע ל600 המיוחל כי כל צמח צריך לתת מעצמו הרבה פחות
    תחשוב על זה, כרגע כל צמח נותן לך 68.75 גרם והלוואי שיום אחד יתן לך גם את ה75 המיוחל כדי להגיע למקסימום.
    תכניס לשם 16 וכל אחד יצטרך לתת לך 37.5 כדי להגיע ל600, מה שאומר שכל אחד מהם צריך להתאמץ פחות , לעבור שלב צימוח זריז יותר , והכי חשוב, אתה מקבל 600 גרם של פרחי ראש
    כי כשצמח נותן פחות מ40 גרם הכוונה היא לפרח אחד גדול ושמן במיוחד.

בנוגע למפוח אתה צודק, אולי עכשיו בחורף אתה עוד יכול מעט לחכות עם זה, או מקסימום להשאיר את המזגן בחדר דולק עם טרמוסטט על 28 אבל כשיתחיל הקיץ זה יהפוך לפריט חובה.
    בנוסף חשוב שיהיה לך מאוורר קטן שפועל כל הזמן ודואג לסרקולציה של אוויר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!