1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אוטומטי - סטרס - שאלה

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י adon shoko, ‏12/7/14.

1. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    שבת שלום ושקט ידידי המלומדים

לאחרונה העברתי כמה אוטומטים מכלי קטן לכלי גדול יותר ולאחר יומיים מההעברה נראה כאילו אין שינוי בגדילה של הצמחים בכלל רציתי להתעניין אם יש דרך לעזור לאוטומטיות החמודות להתאושש? ואם זה קריטי ומה תהיה ההשפעה עכשיו על המשך הגידול?

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אם ההעברה התבצעה בצורה חלקה אז הייתי אומר שהדרך הטובה לעזור לה זה להניח לה לנפשה ופשוט לדאוג שתנאי הגידול יהיו אידיאלים (לחות, טמפרטורה, סירקולציה/ונטלציה, דשן אם צריך) - זה די טבעי שצמח שלפני יומיים עבר לבית חדש עדיין לא יראה סימנים של צמיחה חדשה, במיוחד בימי קיץ חמים כמו עכשיו אני מבטיח לך שיש חדרי גידול בהם הטמפרטורה מטפסת מעל 32 מעלות ואתה מסוגלת להיכנס לחדר גם אחרי שבוע ולחשוב שהצמחים לא התפתחו כלל בגלל החום המטריד הזה...

בקיצור תפנק אותה עוד כמה ימים ותראה מה יש לה להגיד בנושא :)

3. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    הבעיה היא שההעברה לא התבצעה בצורה הכי חלקה שאפשר הפעם הזאת וקראתי תגובות ממש קיצוניות לגבי השפעת הסטרס על המשך גדילת הצמח.. היום 3 ימים מאז המעבר לכלי החדש אני יכול לזהות שינוי של גדילה קטן מאוד בצמחים ואני נורא חושש.

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    גם אם היה סטרס, אני לא חושב שיש משהו שאתה יכול לעשות.
    תן לצמח לצמוח בקצב שלו. סביר להניח שהוא יהיה בסדר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!