1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אוקיי יש לי כמה דברים..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fan of kush, ‏5/1/15.

1. Fan of kush

Fan of kush חבר חדש

לייקים:
    0
    אם תוכלו לענות לי על אחת מהשאלות זה יהיה טוב, על שתיים עוד יותר טוב, על שלוש מעולה! על ארבע בכלל הפצצתם ;)
    1) רציתי לדעת כמה פעמים בשבוע מותר לשים טיפות לעיניים בלי שזה יגרום לפגיעה כלשהי?
    2) חברה שלי רוצה ליסוע לברצלונה בחופש הגדול, אני עוד לא החלטתי אבל רציתי לבדוק אם קל שם להשיג ירוק, עד כמה קל מ1-10 ואיך משיגים בעיקרון.. ברים או ברחוב וכו׳.
    3) אם אני כמעט בן 18, עדיין קטין, נתפס עם כמות קטנה עליי, מה קורה, מה עושים בפעם הראשונה שזה קורה בפעם שנייה וכו׳?
    ואותה שאלה אבל בסיטואציה בה אני אין עליי חומר אבל אני מסטול.
    4) לאחרונה אני נתקל בויכוחי לגליזציה, והטענה העיקרית אשר בעייתית מבחינתי היא שאם זה יהיה חוקי אז תהיה עלייה בכמות הנערים שמעשנים ואני יודע שפורסמה כתבה שלאחר לגילזציה כמות הנערים המעשנים יורדת אבל בדקו זאת בארהב ששם הרבה יותר נערים מעשנים מבארץ..
    ופה אני באמת חושב שתהיה עלייה בכמות, למישהו יש תשובה לזה?

2. exculiber231

exculiber231 חבר חדש

לייקים:
    0
    אתן תשובה רק ל4, כנראה שתהיה, אבל מה רע בזה? בזכות זה הם כנראה יתחילו לשתות פחות אלכוהול שזה עדיף...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!