1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

או שאני לא מבין משהו, או שאני לא מבין משהו...

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Nighteg, ‏13/5/15.

1. Nighteg

Nighteg חבר חדש

לייקים:
    0
    היי לכולם.
    לפני חודשיים קיבלתי סוף סוף (אחרי 3 שנים של כאבים) רישיון לקנאביס רפואי.
    בחודש הראשון קיבלתי 2 זנים: Pb שאמרו לי לקחת ביום, וcbd שאמרו לקחת בלילה. שניהם לא עשו לי כמעט כלום. לא היי, לא הקלה בכאבים, אולי טיפה סחרחורת (כמו אחרי כוס יין) וקצת תיאבון.
    בחודש השני ביקשתי להחליף ולנסות משהו חדש. נתנו לי dq (אמרו שזה הכי חזק) וcm ללילה. ועדיין אני לא כל כך מרגיש משהו. חשבתי שרפואי אמור להיות הכי טוב, אבל זה פשוט לא עושה כלום. אני כבר מעשן חודשיים ואני לא יודע אפילו איך אמור להרגיש "היי". הספק שלי זה imc, אם זה משנה.

אשמח לעצות..
    תודה

2. SGSG55

SGSG55 קנאביסט

לייקים:
    6
    אוקיי אז ככה, תעבור לתיקון עולם.
    לך על אלסקה ומידנייט, אלה שתי זנים מדהימים!

3. Nighteg

Nighteg חבר חדש

לייקים:
    0
    מסתבר שצריך להיות חצי שנה אצל ספק אחד לפני שאפשר לעבור :(

4. SGSG55

SGSG55 קנאביסט

לייקים:
    6
    אז תבקש את הזנים KN וליטל אם אתה בIMC, שתעבור חצי שנה תעבור לתיקון עולם, בהצלחה ותהנה.

5. crazy_hasa

crazy_hasa חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחח תיקון?! אתם בטוחים?!?!?
    אני עם רשיון ל50 מIMC ואחי הקטן עם רשיון ל80 מתיקון, באחריות מכיר טוב טוב את כל הזנים בשתי החברות IMC מתעלה על תיקון מכמה סיבות:
    * יישון בקירור בIMC מיישנים בקירור ומאחסנים בשקיות ווקום כך שהשקית שפתחת שלושה חודשים אחרי שקיבלת אותה מוציאה ארומה מטורפת והטעם רק משתבח לעומת תיקון שאם נעשן פרח שלהם לקראת סוף חודש הוא נהיה חול בגריינדר.
    *תספורת לפרחים- בIMC מקבלים נטו פרח - בלי קרשים בלי עלי כותרת יפים ועסיסיים, בתיקון מקבלים פרח כמו שהוא נקטף, ללא תספורת עלי כותרת וללא ניקוי הבצים.
    * זנים - המידנייט של תיקון בהחלט יציאה חזקה, ראש מיוחד כמו שלא קיבלתי מאף קנביס, יחד עם זאת האורנג של IMC מאוד דומה לו, בנוגע לארז אלסקה אור וכו' בIMC תמצאו הרבה יותר אייכותיים DQ CM SP וכו' ,

סיכום, IMC לא רואה את תיקון ממטר... מנסיון של ארבע שנים בשתי החברות....

6. Nighteg

Nighteg חבר חדש

לייקים:
    0
    איזה זנים אתם ממליצים לבעיות במעי? אחד ליום ואחד ללילה. תודה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!