1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איזה התרגשות

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י דוד גו, ‏6/5/16.

1. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    שאלה למבינים
    ב20 לאפריל הם נכנסו לאדמה היו שבוע בכוסות כמובן שההנבטה הייתה בנייר ועכשיו הם המיכלים של 11 ליטר עד הסוף כי אני חושב שעשיתי טעות וההיתי צריך לפחות מיכלים של 15 ליטר מקווה שזה יספיק למה לא בא לי להעביר אותם שוב שלא יכנסו לשוק
    השאלה היא אם באמת זה מספיק
    שאלה שנייה .מה אתם חושבים על הגודל שלהם אה אני מתקן את עצמי השניים הקטנים הכנסתי אותם להנבטה ב23 לאפריל שלושה ימים אחרי הפרח הגדול בגלל זה הם יותר קטנים אבל השאלה שלי היא אם הגודל שלהם בסדר כי זה רק שלושה ימים והם נראים לי קטנים
    אלה זרעי קססה ככה שאני אפילו לא יודע איזה סוג. קיבלתי כמה עשרות ואמרו לי זה שנתן לי שהוא הבין שאלה זרעים של אינדיקה
    בנתיים הכל נראה יפה וסבבה ואני מקווה שהכל ימשיך ככה
    אני ישמח לכל מיני רעיונות שאפשר לעזור לי לשמור עלייהם בריאים הכל יתקבל בברכה אנשים
    תודה מראש לכל ההצעות והרעיונות

#1 דוד גו, ‏6/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏8/5/16
    אתנול אוהב/ת את זה.
  2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    נראה בסדר גמור.
    אינדיקה שמנה ויפה.
    לא צריך להעביר לעציץ גדול יותר הכל טוב אחי.

דוד גו אוהב/ת את זה.
  3. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    כיף לראות משהו שמתרגש מהחוויות גידול ולא רק מחפש את התוצר הסופי כי לגדל זה הכי כייף שיש המון בהצלחה יא אח!

inonabis, vvasili ו-דוד גו אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!