1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך דבר כזה הגיוני

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י GanjaFarmer, ‏10/5/15.

1. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    אז ככה התחלתי את הגידול אינדור בחורף ובאביב שתלתי אותם בחוץ עכשיו שמתי לב שהם הרמים והם בערך בשבוע השני של הפריחה ( הגרעינים זה גרעינים רגילים) איך לעזאזל זה יכול לקרות

2. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    אולי זה יעזור: הם היו 3 ואחרי שהוצאתי את שניהם התחלתי להפריח את השלישי והוא גם יצא קוקסינל, איך אבל יכול להיות מצב כזה שבחודש מאי הם התחילו לפרוח???? (אני מדגיש שוב גרעינים רגילים שהזמנתי מנירוונה)

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תמונה של ההרמי בבקשה.

4. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    אני יעלה בהזדמנות, זה אבל בדוק הרמי ומה שאני פשוט לא מבין איך דבר כזה יכול לקרות נגיד והיה טעות בהזמנה ושלחו לי זרעים אוטומטים הם היו מתחיל כבר לפרוח בבית והשלישי שהיה לי הראה סימני פריחה רק אחרי שבועיים שהחלפתי ל12/12,השניים ששתלתי בחוץ התחילו לפרוח בערך לפני שבועיים

5. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    חוק מספר #1. אם כבר הזמנת, תזמין נקבות..

6. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    איכר יקר, צמח יכול להיות הרמי כתוצאה מגנטיקה לקויה או כתוצאה ממצבי סטרס במהלך הצמיחה ש"מבלבלים" אותו.
    העובדה ששלושת הצמחים יצאו לך כאלה לא פוסלת את שתי האפשרויות.
    מבחינת פריחה, אם אתה מעביר החוצה צמח שהיה במשטר תאורה של 18 שעות אור, בחודש מאי הוא מקבל בחוץ רק כ-14 שעות אור מה שאומר מבחינתו היום מתקצר, הסתיו מתקרב והגיע הזמן לפרוח, כך שאין קשר לחודש, העברה מאינדור לאאוטדור, כמעט תמיד תלווה בפריחה מיידית.

7. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    פשש היו כמה פעמים שעשיתי את זה אבל כמו שאתה אמרת נתתי לו 14 שעות והכל הלך פיקס דווקא השנה נתקעתי חח, תודה על העזרה חברים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!