1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אכלתי 2עוגיות חשיש, פעם ראשונה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י לא ברור, ‏5/7/18.

1. לא ברור

לא ברור חבר חדש

לייקים:
    3
    אהלן חברים,
    אתמול בשעה 4:20 אכלתי חצי מחתיכת עוגה שהכנו כמה חברים (חברים שלי מעשנים חלקם כבר כמעט שנתיים אבל אף פעם לא ניסו עוגיות)
    אני בחיים לא עישנתי קנאביס, והפעם הראשונה שהגוף שלי צרך את זה זה אתמול ב4:20 (לפנות בוקר)
    בקיצור עברו שעתיים וב6:20 לקחתי עוד חתיכת עוגה, בסך הכל 2 חתיכות עוגה שאני מעריך את הגודל של כל אחת מהן ב3×3 סנטימטרים...
    בקיצור, הבנתי שאני אמור לקבל סטלה חזקה. לא קיבלתי שום סטלה (תחשבו שגם אני לא חוויתי עדיין את ההרגשה הזאת) והדברים היחידיים שכן הרגשתי זה זרמים כאלה (די נעימים) ברגליים ובחלק מהפנים. הייתי מפוקס לגמרי, וגם עכשיו אני מפוקס לגמרי. נרדמתי נראה לי לשעתיים ככה מ7 עד 9 בבוקר והיה לי כאב ראש... ובחילות. הרגשתי קצת שבא לי להקיא. 3 חברים שלי הקיאו מתך בערך 7 שלקחו את העוגה. רק על 2 הסטלה השפיעה, עליי לא. בקיצור נרדמתי עוד פעם ב9:30 עד איזה 15:30 ואני עד עכשיו עם כאב ראש. למזלי זה ירד קצת הכאב ואני יותר רגוע. אבל זה עדיין כואב.
    תוך כמה זמן זה יעבור? אני קצת מפחד

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    אל דאגה.. זה יעבור.. קצת ספורט שינה טובה ומחזירים את הגוף לתלם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!