1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אלכוהול וחשיש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י רק אני, ‏9/5/14.

1. רק אני

רק אני חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אני חדש בכל העניין הזה של העישון ורציתי לשאול אם אני אעשן חום ואשתה גם איזה ליטר בירה+, זה יכול להזיק לי ושאני לא ארגיש טוב?
    וגם יש לי עוד שאלה, 1.5 גרם חשיש ישפיע עליי בכלל? וכמה ג'ויינטים אפשר לעשות עם 1.5 גרם חשיש?:d
    תודה

2. JoNy

JoNy חבר חדש

לייקים:
    0
    ברור שישפיע .. תלוי אם ישלך סיבולת לקנאביס . כל אחד ואחד מאיתנו מערבב בג'וינטים לפי גודל הג'וינט ולפי כמה טבק אתה שם .. אז אי אפשר לדעת לכמה זה יספיק לך . אני לא חושב שמליטר בירה יקרה משהו .. אבל אני לא הייתי שותה

3. Pato

Pato חבר חדש

לייקים:
    0
    אם אתה מעשן מתחיל אל תשתה ליטר בירה על הפעם הראשונה שאתה מעשן אתה עלול להרגיש לא כלכך טוב (תלוי כמה תעשן) בירה מייבשת עוד יותר ולא מספיק שכשאתה מעשן מתחיל אתה מרגיש שהפה שלך נמצא בסיני להוסיף לזה בירה זה צעד לא כלכך חכם לדעתי, בהצלחה שיהיה!

4. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    שמע דוגרי?
    אתה אף פעם לא יכול להיות בטוח מה מערבבים לך בחשיש, יש כאלה שלא טוב לערבב עם אלכוהל.. בכל מקרה אני תמיד שותה ומעשן ביחד משתדל להפחית כשאני עם חשיש אבל כל עוד זה במידה אז לך על זה.

אם אלה הפעמים הראשונות שלך אני ממליץ לא לעשן ולשתות בכלל.
    אם כבר יצא לך לעשן כמה פעמים תתחיל לשתות(לא בהגזמה) ותראה איך זה משפיע עלייך כי הרי כל אחד מגיב שונה לשני החומרים..

5. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    שעטנז!!!
    מה זה הערבוב הלא טבעי הזה ה' ישמור??

וואלה אני לא מבין אותכם אנשים, מאז השאכטה הראשונה אלכוהול פתאום התחיל להגעיל אותי, יש לו סטלה של טשטוש, הוא מקהה אותך ולא נותן לך כלום בתמורה. הגראס נותן יצירתיות, מגביר צחוקים, פותח תיאבון, הכל טעים, ועוד מלא מלא מלא דברים!!

אבל אני זה אני :p.... אם מישהו חושב שיש טעם לערבוב הזה שיהנה, אבל עדיין לדעתי כדאי לחכות כמה שעות (כמו בשר וחלב חח) תן לירוק להיקלט ולהירגע קצת מהבום הראשוני, ותשתה ב"אפטר סטלה" של הגראס

6. The Pothead Pixie

The Pothead Pixie חבר חדש

לייקים:
    2
    סוג של מסכים איתך לגבי זה שאלכוהול זה סם מבאס אבל עדיין, אחרי לילה של השתכרות עם חברים לשבת ברגוע לעשן איזה ג'וינט זה רגעים קסומים.

7. Guy

Guy חבר חדש

לייקים:
    0
    לעשן ולשתות ביחד יכול להיות מדהים ויכול להיות נורא, פשוט תעשה את זה בזהירות.
    אבל רק שתדע אתה כנראה לא תזכור כלום יום אחרי :)
    ובכל מקרה אל תעשן תשתה ואז תעשן שוב או להפך (לשתות לעשן לשתות) כי אז אתה לוקח סיכון בלרצות למות

8. רק אני

רק אני חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקיי תודה לכל מי שעזר לי..
    אם אני בכל מקרה הולך ללכת על לשתות ולעשן ביחד, מה עדיף לעשות קודם? לשתות או לעשן?

9. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    קרא על תופעת הקרוסאובר.
    בוא נגיד שהחתול שלי מעולם לא סבל ככה מסטלה לא משנה כמה שטויות הוא ניסה ועשה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!