1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני צריך עזרה משהו ממשפחה שלי סובול

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י THC, ‏27/5/14.

1. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב אז כך אמא שלי סובלת כבר שנים מי פיבורמיאלגה כאב ראש מקבצי היא ממש סובל ובמשך שנים היא מסרבת לקבל קנאביס מסיבות שטיתיות אחרי הרבה כאב וכדורים שלא עובדים יצלחתי לשכנע אותה לנסות אבל היא עדיין לא מוכנה ללכת לרופא היא מסכימה שרק אני יארגן לה אז סבבכ נגיד ואני מארגן רפואי אבל אני לא יודע מה אופי הטיפול במחלות כאב
    מה עדיף לשתמש כול יום כתיפול מונע או לשתמש אני רק מתי שכואב? מה אתם אומרים?

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    לדעתי תגששו ותלמדו ביחד. אם תצליח תנסה להביא כמה זנים שונים. תתחילו מזן אחד ג'וינט קטן. רצוי לדעתי בזמן שהמצב רוח שלה קצת יותר טוב והיא תהיה פתוחה להתנסות הזאת באמת.

אל תתן לה לעשן חמש שש שאכטות שיביאו לה סטלה, תתחילו משתי שאכטות. היא כבר תרגיש האם זה ממש מקל על כל הסימטומים ברמה ששווה לה לקחת את זה כל יום, או שזה רק מוריד את עוצמת הכאבים היותר חזקים לרמה נסבלת - כמו שהרבה מטופלים אחרים מתארים את ההשפעה. בהתאם להרגשה היא כבר תגיד לה באיזו צורה היא רוצה לקחת. ככה אני רואה את זה.

אבל גם אם בפעם הראשונה היא לא תאהב את זה תסביר לה שצריך גם פעם שניה ושלישית כדי שהגוף יתרגל לקלוט את הקנבינואידים בצורה טובה יותר, וכדי שהיא תוכל באמת לדעת איך זה משפיע עליה - כי פעם אחת זה לא אינדיקציה.
    כשהיא תתרגל קצת לחומר ותפסיק לפחד תוכלו לשחק גם עם המינונים.

איזה כיף לדעת שאתה יכול לשחק עם המינונים אה? תשחק במינון של סימבלטה והיא יכולה להגיע לאשפוז, תשחק במינון של גאנג'ה ובמקרה הכי גרוע היא תגיע למקרר :)

בהצלחה!!
    גם אני מקווה לשכנע את אמא שלי לנסות איזה ג'וינט בינתיים עד שהיא תצליח להיכנס למנגנון הרפואי, בינתיים היא עוד מחכה למרפאת כאב... האישור מאוד רחוק והיא לא מפנימה את זה שלא צריך להמשיך לסבול עד האישור.

3. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    מה אתה אומר על אידוי

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אולי יהיה לך יותר קל לשכנע את אמא לאדות מאשר לעשן,
    אבל אם יש לך אופציה - תתארגן על איזה 10-15 גרם ותכין מהם שמן ריק סימפסון,
    אתה לא תקבל הרבה - בערך 10% מהכמות ההתחלתית,
    אבל אז תוכל לתת לה את זה כמו כדור, דרך הקיבה, בדרך נוחה יותר לאנשים שלא רוצים לעשן, וזה גם ירגיש יותר כמו לקחת תרופה "בריאה"
    תקרא פה על איך ריק סימפסון ממליץ להשתמש בתרופה
    http://phoenixtears.ca/dosage-information/
    על קצה המזלג - הוא אומר (כדי להרפא מסרטן)
    שזה לוקח בערך 90 יום בממוצע וסה"כ 60 גרם (של שמן) לכל הטיפול,
    הוא מציע לקחת בהתחלה - 3 פעמים ביום מנה, בגודל של בערך חצי גרגר אורז קטן (אני מניח כמו אורז של סושי),
    ובערך כל 4 ימים להגדיל קצת את הגודל של המנה שלוקחים כל פעם.
    אחרי 5 שבועות בממוצע אתה צריך להגיע למצב שאתה לוקח גרם ביום, ששמה אתה אמור להשאר (למרות שיש כאלה שיקחו גם יותר).

תרגישו טוב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!