1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בדיקת דם בזמן הצבא..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אנונימי1, ‏11/9/13.

1. אנונימי1

אנונימי1 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חייל כבר שנתיים.. מעשן לפעמים ואני עושה ניתוח בכתף בקרוב.. עשיתי היום בדיקות דם לקראת הניתוח.. האם יראו/יחפשו שרידים? ואם כן האם יעבירו את זה הלאה?

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    סביר להניח שלא יבדקו

3. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    לא, עשיתי בדיקות דם בזמן הצבא כשהייתי מלוכלך וכלום לא קרה.

4. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    רק אם מחפשים, אבל אם אומרים לך שיש כנס בטיחות בדרכים ורק אתה ועוד מישהו צריכים ללכת מהמחלקה שלך אל תלך...

5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אם הם לא מודעים לך שזה לא לבדיקת סמים אסור להם בכלל לבדוק אחי (בגלל הסיבה שבן אדם לא ילך לטפל בעצמו ויכול אפילו לסכן את עצמו בשביל שלא יתפסו אותו בדם או בשתן או בצוואה על סמים) למזלנו עדיין עדיף במדינה שלנו לטפל בך מאשר לתפוס אותך על סמים . אבל אם ציינת בפני הרופא שאתה מעשן סמים הוא יכול לרשום את זה בתיק הרפואי שלך (זה לא מחייב אותו הוא יכול לשקול גם לא לעשות את זה אבל אם הוא יחליט שאתה יכול לסכן נהגים הוא ידווח אליך וישללו לך תרשיון.) וגם זה חסוי מאוד ורק מקומות עבודה מסיומים של ביטחון יכולים לגשת אליו רק אם האישור שלך כמובן אבל אם לא תראה לא יקבלו אותך לעבודה. (אהה וגם כמובן אחזקת נשק )

#5 niv, ‏19/9/13
    נערך לאחרונה ב: ‏19/9/13
  6. אנונימי1

אנונימי1 חבר חדש

לייקים:
    0
    בסדר חברים תודה.. קיבלתי את התוצאות הכל תקין.. אני רגוע חחח תודה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!