1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בית גידול ממתכת

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י דליק, ‏12/3/14.

1. דליק

דליק חבר חדש

לייקים:
    0
    האם אפשר לבנות בית גידול מלוקר העשוי מתכת
    גודלו 40*40*160
    נראה בערך כמו בתמונה
    http://www.officeshop.co.il/upload/345X259-1NB.JPG
    האם המתכת בגלל היותה
    מתאפיינת בהולכה חשמלית והולכת חום
    לא יכולה לגרוע בתוצר הסופי?

תודה מראש
    דליק

2. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אפשרי? כן, הכל אפשרי... אבל זה יהיה מעניין :)

נראה לי שאם לא תשתמש בנורות hps שמייצרות חום גבוה יהיה עדיף. כמו כן תיזהר מאוד עם החשמל. רץ שמה הרבה חשמל בפנים (נורות, מאווררים, פילטר) וזה טיפה מסוכן.

אבל אפשרי. קח בחשבון שזה בית גידול קטן לעציץ אחד גדול. אל תתפתה לדחוף שם כמה עציצים קטנים, לא יהיה להם מקום להתפתח

3. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    אני חושב שהמשנק צריך להיות תלוי על משהו מבודד. תתלה אותו בחוץ זה עדיף. לגבי החום תלוי איפה הארון נמצא. אם בחדר שהטמפרטורה בו נעימה לא אמורה להיות בעיה. החיסרון זה דווקא המידות. הגובה גבולי. אם תוריד ממטר שישים גובה עציץ מנורה ומרחק ממנורה לא נשאר לך הרבה גובה לצמח כך שתאלץ לגדל זן מתאים. גם 40×40 זה קטן ומתאים לעציץ אחד כמו שגוזון אמר.
    כמה עולה הארון?
    באיזה מנורה תשתמש?
    לדעתי אם כבר לעשות אז שיהיה נורמלי

4. דליק

דליק חבר חדש

לייקים:
    0
    אכן מדובר בעציץ בודד
    את הארון אימצתי אחרי שנזנח עקב שיפוץ במשרד סמוך
    בקשר לתאורה חשבתי בכיוון של נורות מטאל הילד ונל"ג בהספקי 150w
    מסוכן מדיי?

5. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    רעיון נחמד וכמו שכולם ציינו כאן , כנראה שלא תוכל לגדל יותר מנסיכה אחת .
    הדעה שלי ? אני חושב שעדיף שתמנע מלגדל בארון כזה עם נורות שצוברות חום . תקנה לד באייבי ,90/180W full spectrum , הן יעשו עבודה מצווינת בחלל גידול כה קטן ובנוסף הן בקושי נוטות לתחמם .
    לגבי גובה, בוא נגיד שתאלץ להיפרד מעוד 40-50 ס''מ עקב תליית המנורה ועוד ציוד נלווה כמו מאורר וכו' , אחרי הכל אתה נשאר עם מטר בערך נטו לצמח , לך על זן יחסית נמוך שלא תיהיה לל בעית גובה .
    איך אתה מתכוון לחורר את הארון כדי להכניס אליו מקור חשמל ?

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אתה יכול לדאוג לפתי איוורור בשביל להוציא שירשור? ועוד פתח בשביל להוציא את הכבל.

7. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    גם תחשוב על זה שכבר אביב, ותכף יהיו ימים חמים. לסגור את הצמח במתכת בחום אני לא יודעת כמה זה יהיה לו טוב...
    יש לך אוהלי גידול בהיידרו שופ, יש שם אוהל במידות דומות לשלך 60x60x160 בסביבות השש מאות שקל, ואם תסתכל באיביי אני בטוחה שתמצא בפחות.
    בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!