1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בי פולאר מאניה דפרסיה

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י the iLSTER, ‏4/1/17.

1. the iLSTER

the iLSTER חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,
    קודם כל לציין שברור לי שבי פולארים לא מורשים לקבל מרשם .

כל פסיכיאטר מהשורה יטען שקאנביס מחריף את מצבם של בי פולארים ואולי אף גורם להתקפים .
    אני מבין את הראייה הזו שכן התקפים של בי פולרים מגיעים לרוב עם פסיכוזות.
    והרי שקאנביס הוא פסיכואקטיבי . (וחוויתי על בשרי פסיכוזות שבאו בעקבות עישון .)

אבל ברור לי שיש זנים .ויש CBD שהוא לא פסיכואקטיבי (ואפילו ההיפך) אז התחלתי לשוטט באינטרנט ולברר.
    לא נתקלתי בהרבה מידע.לא משהו מספק . אבל כן חיובי.

לכן רציתי לשאול האם למישהו יש מידע בנושא - האם יש קישורים מועילים (על מחקרים,על מדינות בהם בי פולארים מטופלים בקאנביס ,עדויות של פסיכיאטרים ,מטופלים ...וכו.) .
    או אולי אפילו מכירים רופאים בארץ .

תודה רבה .

2. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אני לא חושב שיש קשר בין זה שהתקפים של בי פולארים באים עם פסיכוזות וקנאביס הוא פסיכואקטיבי
    אני פשוט חושב שהנושא לא נחקר אי פעם בגלל חוסר אינטרס של חברות התרופות
    יצא לי לדבר פעם עם עובד באחת מחברת התרופות שהעלה נקודה מעניינת- ריטלין מצד אחד הוא ממריץ- ומצד שני מביאים אותו לילדים עם תסמונת היפראקטיביות-אז איך הוא עובד? הוא גורם אצלם לתגובה נגדית ומרגיע וממתן-כי המח "ממתן" -איך זה עובד ברמה המדעית אני לא יודע
    מה שאני בטוח שיכול בהחלט להיות שקנאביס עוזר.. רק צריך שפני ניסיונות :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!