1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה בצמח אוטומט amnesia haze

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Cypresshills, ‏8/8/16.

1. Cypresshills

Cypresshills קנאביסט

לייקים:
    15
    טוב אז ככה לפני שבוע ליתר דיוק שמונה ימים שתלתי את היפייפיה הראשונה שלי והיא עכשיו כבר באמצע הוצאת עלים קומה שניה מהאליפסות משטר אור 20/4 עם מנורה 400 וולט דואל שתולה באדמה שהבאתי ממשתלה עם קוקוס כבול טוף ועוד כמה חומרי דישון ואיוורור. מתי בערך אני יכול להתחיל לדשן אותה? שמתי בהתחלה טיפה root juice של ביוביז. בטבלה אני רואה שיש heaven ו grow לשים משתיהם ביחד?ומתי לשים?

2. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אהלן אחי

אתה יכול לזרוק את התוסף של השורשים , כנ''ל האבן.
    לגבי הדישון , תחכה סביבות שלושה שבועות ואם יתחילו להצהיב לפני אז תתחיל במינון קטן של 0.5 מי''ל לליטר וכך תעלה במינון כל שבוע לאט לאט . תשתמש עם הגרו מתחילת הגידול עד סופו , ואתה יכול לקנות את הלגמיק של ביוביז , דשן של מיקרו אלמנטים מעולה שגם איתו אתה יכול להשתמש כל הגידול.

3. Cypresshills

Cypresshills קנאביסט

לייקים:
    15
    הדישון זה הדבר היחידי שאני לא הצלחתי להבין ממש נניח אני משתמש בביו גרו עד הקציר אפשר לשים כמה סוגים של דשן? למשל הביו גרו+הביו בלום או שכל אחד לחוד? ומזאת אומרת כל הגידול כי הבנתי שבפריחה צריך פחות N ויותר מה PK בשביל זה יש את הביו בלום?

#3 Cypresshills, ‏8/8/16
    נערך לאחרונה ב: ‏8/8/16
  4. Cypresshills

Cypresshills קנאביסט

לייקים:
    15
  5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אל תזרוק כלום.
    באיזה מצע אתה מגדל?

6. Cypresshills

Cypresshills קנאביסט

לייקים:
    15
    אני מגדל בעציץ הראשון במצע שהבאתי ממשתלה. האדמה מכילה קוקוס טוף קלקר ועוד חומרי איוורור וחומרי דישון. השאלה שלי היא כזאת אפשרי להשתמש בכל החומרים של ביו ביז ביחד בלי שיהיה נזק לצמח? כי קראתי בפורומים בחול שלפעמים צריך להוסיף לדשנים שלהם MG ועוד איזה כמה דברים רק עם מתחיל בעיות יש למשהו מידע קצת יותר עמוק על זה? @hydrotony @אגרונום @אגרונומית בע"מ

7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    נשמע מצע סבבה.
    ברמת העיקרון אין בעיה להשתמש בכל המוצרים שלהם ביחד, השאלה אם צריך... לרוב לא.
    האדמה שלך מספיק מדושנת, חוסרים של מיקרו אלמנטים אתה יכול לפתור עם הומוס וקומפוסט.
    אני מניח שכרגע אין בעיה של דישון כי האדמה אמורה לספק לו הכל כרגע.
    המלצתי: 1מ''ל לליטר מים של ביוגרו כרגע... בהמשך שהוא יגדל לעלות ל2מ''ל ואת הביובלום לפי הטבלה בפריחה

Cypresshills אוהב/ת את זה.
  8. Cypresshills

Cypresshills קנאביסט

לייקים:
    15
    אוקיי אז בוא נראה רק שהבנתי אותך נכון להתחיל כבר מעכשיו לדשן אותה עם הביו גרו לפי 1/1lt ולאט לאט לעלות עד לשלוש מל? שבפריחה להוסיף למינון הזה פשוט את הבלום לפי הטבלה? ובקשר למיקרו אלמנטים כמה אחוזים מהמצע להוסיף את ההומוס והקומפוסט ומאיפה אני יכול להביא אותם?
    @hydrotony ומצטער על החפירות אחי אבל במקום בטופ מקס בסוף הפריחה ראיתי שאפשר להביא מולסה? והאם זה שווה בכלל את ההשקעה?

9. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    כן אחי הבנת נכון.
    לא יודע מה אמור להחליף את הטופמאקס.. אני הייתי משתמש בו רק בשביל הספק.. זה לא שאתה נותן 1000 ליטר בשבוע... אבל אתה יכול לוותר עליו זה לא באמת קריטי

10. Cypresshills

Cypresshills קנאביסט

לייקים:
    15
    תודה על התשובה המהירה אחי. במינונים כאלה אפשר לדשן בכל השקייה נכון? וקומפוסט יש לך מושג מאיפה אני מביא?בהידרושופ?

11. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    כל השקייה אחי כן, אבל תתחיל שבועיים מנביטה בערך שלא יהיה קטן מדי.
    לא יודע אם יש בהידרושופ אבל בטוח במשתלה טובה זה יהיה יותר זול

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!