1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בקשה לקנאביס רפואי

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י arhaim, ‏6/4/14.

1. arhaim

arhaim חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום שמי חיים אהרון נשוי ואב לארבעה ילדים הגשתי בקשה לקנאביס רפואי והיום היתבשרתי שבקשתי נדחתה בגלל ש ptsd לא נכלל בהגדרות משרד הבריאות.
    את הבקשה הגשתי ע"י דוקטור סגל וזאת בעיקבות מעורבותי בפיגוע ירי בגוש קטיף בשנת 2004 פיגוע בו נהרגה טלי חתואל וארבעת בנותיה.
    אני מוכר ע"י ביטוח לאומי כנפגע פעולות איבה עם 40% ניכות.
    אני חייב לציין שמעולם לא עישנתי קנאביס או כל סוג של סם אחר אבל!!! כשחבר דאג לי לסיגרייה אחת עולמי הישתנה מקצה לקצה.
    פעם ראשונה מזה 9 שנים שהצלחתי לישון כמה שעות בלילה בלי להיתעורר מסיוטים וכמובן בלי כדורים.
    הצלחתי לתפקד בבית כאבא ובעל דבר שלא חוויתי מזה הרבה זמן.
    אבל כמו שציינתי בקשתי נדחתה.
    אני מתחנן לעזרה,אני יודע היום בוודאות שאני לא מתכוון לקחת שום כדור אפילו במחיר של היתדרדרות במצבי הנפשי אבל אני מוכן להילחם בכל מחיר על מנת לקבל את האישור המיוחל שיעזור לי ולמישפחתי לחזור לשפייות.
    אודה לכם אם תוכלו להפנות אותי לגורם מוסמך שיעזור לי לחזור לחיים נורמליים

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    זה מדהים! המדינה יכולה לחמש את המחבלים אבל אח"כ לא מוכנים לתת אישור לקנביס רפואי.
    אני הייתי ממליץ לך להגיש בקשה לבג"ץ ובמקביל לבקש עירעור.
    ואם אתה מחפש מישהו מומחה שעוזר לאנשים אז יש מלאך כזה וקוראים לו שלומי סנדק, זה האתר שלו http://www.osher.co.il/.
    חוץ מזה אני ממליץ לך לעבור על החוק אם זה עוזר לך, קח בחשבון שסביר להניח שאם תתפס לא יקרה כלום.
    בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!