1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גודל עציץ

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י vvasili, ‏25/11/16.

1. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    ברור שאם רוצים לגדל בקוקוס אז לא מוסיפים כלום ( אפשר קצת פרלייט
    לאיורור עוד יותר טוב).

מה שבטוח אני יכול להגיד ש ב 3 וחצי חןדשים עם 3 מנורות של 65 וואט cfl
    אפשר לכסות רשת 120 על 120 ( לדעתי הסוד הוא בגודל העציץ יותר מקום לשורשים הצמח גודל יותר )

newbudder אוהב/ת את זה.
  2. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    נשמע מעולה חבר.
    אם תפרסם יומן או אפילו כמה תמונות פה ושם כולנו נהיה שמחים ומאושרים.
    בהצלחה.. ;)

אני גם בגידול הבא אעבור לגדל בקוקוס או DWC. טרם התניסיתי בגידול הידרו כזה או אחר.

vvasili אוהב/ת את זה.
  3. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אני אומר שתמיד ינסו להוסיף עוד סעיף(זה האינטרס שלהם)

אבל לדעתי אם יתפסו עציץ 1 של קילו או 4 עציצים של קילו הגזר דין יהיה אותו הדבר כמובן שאני לא עורך דין ואל תיתפוס אותי במילה וכל אחד והסיטואציה שלו לדוגמא:אם יתפסן אותך אם עציץ של 30 גרם ויש לך משקל ושקיות כנראה ידביקו לך סחר או לפחות ינסו

4. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    שטויות אתה מדבר. כמות העציצים מהווה חלק לא קטן בבחירת גזר הדין.

אני אומר, כל אחד והמזל שלו...
    אותי תפסו עם 10 עציצים בגילאי 1-4 שבועות. ויצאתי מזה נקי (תהליך של חצי שנה שעבר בשקט מפליא).

5. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    בגלל זה הדגשתי שאני לא עורך דין וכל אחד והסיטואציה שלו אבל זה שלא עשו לך כלום זה מוזר

בעצמך אמרת ש"כמות העציצים מהווה חלק לא קטן....." אחי אתה יורה לעצמך ברגל

וכן ברור ש10 ינסו להוציא סחר אבל כל עוד זה בודדים לא חושב שזה ישחק יותר מידי

6. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    ממש לא יורה לעצמי ברגל. שוב, כמות עציצים משנה!
    פשוט, האירוניה שבדבר אצלי, זה שגידלתי כמות, שבשביל החוק, זה לא "מעט", ויצאתי...
    ובכלל, עם יומני הגידול שמצאו במקום, ששם יש פירוט השקיות ועוד שאר פרטים של מספר מחזורים במקביל, לאורך של חצי שנה - הייתי אמור לשבת טוב בפנים...
    והנה זה קרה, 4 חודשים לאחר התפיסה, שלחו לי החזר כספי מביהמ''ש (750).
    (סתם שיהיה לך מושגים, אני שילמתי סה''כ 7 אלף על עו''ד. בעוד שחבר שאני מכיר, שנתפס עם 6 גרם, ומספר זרעים, שילם מעל 25K, ועדיין נמצא בתהליכים שם).

ולאחר 6 חודשים נשלח לי מכתב ממשטרת ישראל "הודעה בדבר החלטה שלא להעמיד לדין".
    לכאורה, עם כל הראיות שמצאו במקום, היה להם תיק מושלם להגיש...
    והנה, עילת הסגירה של התיק שלי היא לא אחרת מ- "לא נמצאו ראיות מספיקות להעמדתך לדין".
    חחח. כמה אירוני שאתה משתגע.
    ואם להסתכל לאחור, אז כ''כ לא מובן לי, איך הם לא בדקו את המחשב שהיה במקום (תמונות בשפע...).
    שוב, אז כן - זה גם עניין של מזל.

7. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    וואו באמת נשמע הזוי אחי אבל הכי חשוב שאתה כאן איתנו !
    יש מצב שהחיפוש לא היה חוקי או פסול?? זאת אומרת הצו היה חתום? היו שני עדים ניטרלים?
    ושוב באמת שמח לשמוע שלא עשו כלום

8. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    גם לפי דעתי כולעוד אתה בטמפרטורה נמוכה ועוד מנורה לא תבשל את הצמחים אז המרבה הרי הוא משובח ( או משהו כזה (-;) בקיצור תן את מה שישי לך!
    ומה שקשור לעציץ עם היה לי כזה שטח ומתרא סופית שהיא למלות את הרשת כמה שיותר וכמה שיותר מהר בשטיח של ירוק שאתה תפריח בסוף, אני הייתי פותח בערך 12-15 זרעים במתראה להגיע לשלב של הפריחה עם 7-9 עציצים של 12-18 ליטר!!! אין דרך יותר מהירה או איכותית.
    אבל בשביל התוכנית שלי מנורה אחת של 400 לא מספיק בכלל אתה צריך לפחות כפול מזה ואולי אפילו זוג של 600 או אחד 400 ועוד אחד 600!

9. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אחי אתה חייב לעבוד על השגיאת כתיב

10. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    כן אחי אני יודע אני כותב עם שגיאות גם ברוסית ובאנגלית זה בעיה שיש לי בכל השפות לא רק בעברית אני כותב עם שגיאות ואין מה לעשות עם זה זה לא בגלל שלא למדתי או משהו.

אתנול אוהב/ת את זה.
  11. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    חחח
    ברתן יש מה לעשות אם זה:לקרוא ספרים ולרשום הרבה בקיצור פיזדץ כמה זמן לוקח לי לפעמים להבין מה אתה רושם

12. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    KSTTI OT KYDA TE MOZET BET ME ZNAKOMI

13. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    במיקרה דווקא בנושא הזה אני כנראה הכי מבין בפורום....
    אז ככה קודם כל כולכם מה זה תמימים ( סליחה) הסיבה לביטול התיק זה או שזה קרה בדיוק במהלך שבועיים שלושה בכל שנה מתי שעושים ספירה ( כמו ספירת מלאי) של הסירים לא משחררים אף אחד ומאד משתדלים לא לקבל במקרים כמו זה המנייק יקבל יותר על הראש מהקצין האוכל בתחת שלו עם הוא יפתח תיק מעשר להפך!!!
    דבר שני עורך דין של המדינה זה לא אורך דין זה מישהו שמשחק בחיים של אחרים בין הפרקליטות להגנה יש הסכם בעל פה, אתם תשחררו לי את זה ואני אתם לכם את זה!!! עם אתם לא מאמינים לזה אז אתם עוד יותר נאיביים ממה שחשבתי!
    סיבה אחרת יכולה להיות בגלל השלב של הצמח שתפסו, בדרך כלל הם מחכים עד שהבן אדם קוצר, ותמיד תחזיקו הכל ביחד! הטעות הכי גדולה שאתם יכולים לעשות זה לחלק את זה וזה סחר אוטומטי עם סחר לקטין עד 20-25 שנה.
    סיבה נוספת אתה פשוט לא בראש הרשימה שלהם, סוריי, למשל קראה לי שאצרו אותי עם קססה אבל לאומת התיקים האחרים שלי שהוא בדק והבין איזה בלגן יהיה לו איתי הוא אפילו החזיר לי את הקסדה (-;
    לא משנה כמה אתם מגדלים חשוב כמה אתם קוצרים ומיבשים ואיך אתם מתפללים בזה למשל אני כבר ישבתי לפני זה היה לי תנאי על תנאי ( די נדיר) אחר כך בשכונה שלמה נפלו כל המחירים נדלן בגלל הפריצות שלנו , שנה וחצי הם רדפו אחרינו ולא יכלו לתפוס בגלל זה הגנו לראש הרשימה ושלחו אחרינו ימר מרכז החוף שאמרו שגנבנו על כמת 2 מיליון אבל הם מצאו רק כמה תכשיטים של חמש שקל (-;
    יש הרבה סיטואציות תידגו תמיד להיות בעניינים מה שקורה במשפט על תתנו לאורך דין לעשות כלום ולהגיד כלום בלי שהוא היתיאץ איתך! ועם העניין רציני קחו עורך דין טוב זה שווה את זה העורך דין שהיה לי לוקח 80kעל כל דיון ומשפט והוא מקבל לקוחות חדשים רק עם מישהו המליץ עליו בזכותו אני ישבתי חצי שנה במקום שנתיים! היה שווה! אבל תמיד כל מקרה לגופו גם עם אתה מוכר במיוחד אחד שכבר לא מלכלך את הידיים לבד אותנו הם מתאים לתפוס אבל אחרי שאתה עובר את כל החקירות והמכות שוב חשוב אתה נהיה כמוני אני אראה מנייק בוער אני אפילו לא ירק עליו בשביל לכבות את האש!
    עם יש למישהו שאלות ספציפיות אל נושא ספציפי אני בינתיים פה!

14. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    איש סיבירה דרוג ס חיפה.
    iz severa drug s haifi!

15. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    חח אני בהמשך הערב באזור שלך.וואלה תפסיק לעשות שטויות!

16. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    Opanki, vse pazanchiki v zbori!!. :) :)

17. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    patsanshiki ruki v karmanchiki (-;

vvasili אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!