1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול באפריל 2015

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י no_one165, ‏27/9/14.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אז ככה לצערי פיספסתי את ההיזדמנות לגדל כבר אז אני יחכה לאפריל 2015 אז יש לי כמה שאלות :
    1) קניתי כבר אדמה והחבאתי במקום המיעוד לגידול . שמתי את האדמה בתוך דלי וסגרתי אם מכסה ומעליו שמתי אבן כבדה . האם האדמה תהירס ?
    2) בכללי יש לי 5 זרעים של indica auora שזה סוג אינדיקה דומיננטי . רציתי לדעת אם אני יתחיל לגדל אותו באפריל האם הוא יגדל רק לגובה של 90 ס"מ ? כי מעל זה זה כבר יהיה בעייתי .
    3) אני מתכנן לגדל לפחות 3 צמחים האם יש להם ריח חזק מאד ? כי אני מתכנן לגדל אותו בגידול גרילה . ורציתי לדעת האם כלבים יכולים להריח את זה ?
    4)אני רוצה לשים משאבה שתעבוד על סלולות שתשקה את הצמחים ואני יבוא למלא מים כל כמה ימים אפשרי כזה דבר ?

2. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    )לגבי האדמה עדיף בשקית שלא יכנס לשם כל מיני חרקים וכולי.... 2)לדעתי אם אתה מגדל מתחיל (ולפי השאלות אני רואה שכן p;) אני מקווה שלא תתבאס לגבי הגובה והכמות אבל כל זה תלוי בהרבה מאוד גורמים החשובים בהם כמה שמש הצמחים יקבלו במזון שאתה מביא להם ,לגבי הגובהה אתה יכול להשתמש בכל מיני שיטות כמוhst,lst ויש עוד מלא שיטות אבל אני ממליץ על lst

3) כן יהיה לזה ריח אבל כלבים יכולים להריח כל דבר ברדיוס של 10קמ (אבל במקומך היתי דואג יותר לחרקים )

4)אפשרי ורצוי מאוד להשתמש במשאבה למה אתה לא יכול ללכת אם כמה ליטרים של מים כל כמה ימים בלי לעשות תמונה ,אני היתי יוצא לעשות ריצות אם בקבוק מים גדול כל יום ואל הדרך היתי משקה תצמחים שלי ובכל זאת שרפו אותי אז כמו שאמרתי רצוי משאבה אבל זה גם פרויקט לא קטן .מקווה שעזרתי והמון בהצלחה

3. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    לא כל אחד יגיד או יודע אבל אפשר לגדל בבית מדצמבר בערך להוציא אותם החוצה לקראת מאי/אפריל ולקצור 4-6 קג

אבל זה יהיה הרבה יותר בכיוון של עץ ולא 90 סמ ו30 גרם אז תחשוב טוב לפני שאצה מבזבז זרעים טובים של aoura

#3 GanjaFarmer, ‏28/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏28/9/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!