1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול בשלב הפריחה עזרה..

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י omerm, ‏23/2/14.

1. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    אם יש לי שתיל בשלב הפריחה, (בשלב זה הוא צריך לפי מה שהבנתי 12 שעות אור ו12 שעות חושך מוחלט) אני יכול להשאיר אותו בגג שטוף שמש כך שייקבל בערך 12 שעות אור (מהזריחה עד השקיעה) ובלילה להשאיר אותו בחוץ? או שאני צריך ב12 שעות של החושך להכניס אותו לחדר חשוך לגמרי ?
    שורה תחתונה, האפשרות הראשונה היא להשאיר אותו בחוץ 24 שעות כך שיקבל את האור והחושך שהוא צריך מהטבע
    והאפשרות השניה היא להעביר אותו ב12שעות החושך לחדר אטום שלא חודר אליו בכלל אור.
    מה עדיף? האם החושך בגג בניין בלילה נחשב כחושך מוחלט או שאצטרך להכניס אותו לתוך חדר חשוך כדי שיקבל 12 שעות חושך מוחלט?
    העדיפות שלי היא להשאיר אותו בחוץ ככה אין את ההתעסקות של להוציא אותו לשמש בזריחה ולהחזיר אותו לחדר החשוך בשעות החושך..
    האם זה אפשרי?
    תודה מראש

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    התאורה בחוץ היא כבר לא 12\12.

לא בטוח שיכנס לפריחה בתנאי התאורה שנמצאים בחוץ.

בכל מקרה, הצמח צריך חושך מוחלט.
    כמה תאורה יש על הגג?

3. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    נטו מהשמש גג גדול עם הרבה זווית של אור ביום, אם אין 12 שעות אור ביום אז יהיה כדאי לשים לידו מנורה 1 שתפעל גם ב12 שעות של האור כך שגם אם האור בחוץ לא יספיק ל12 שעות המנורה תשלים את העבודה ולאחר מכן הוא נכנס לחדר חשוך ל12 שעות?

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אגרונום - התאורה בחוץ אפילו לא הגיעה עדיין ל-12 12,
    כרגע השמש זורחת ב - 6:30, ושוקעת ב - 17:15,
    תוסיף מהשקיעה חצי שעה עד שיש חושך מוחלט ויש לך - 11:15 שעות אור ביום, ו + 12:45 שעות חושך,
    בדקתי את זה בדיוק אתמול [:

עד ה-21 ביוני הימים הולכים להתארך ולהתארך עד שהם יגיעו בערך ל - 15 שעות אור ו - 9 שעות חושך (קח או תן כמה דקות),
    ומאז הם הולכים שוב להתקצר (למרות שבתכלס התהליך מאד מאד איטי ועד שנחזור שוב ל - 12-12 יעברו בערך עוד 4 חודשים)

ד"א בחורף בארץ יש לנו תקופה של איזה חודשים ששעות החושך בה עומדות על קצת יותר מ-13 !

5. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אחי אל תגיד דברים כאלה , מלחיץ.... 13 שעות :(

6. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    אז יש למישהו רעיון מה אני אמור לעשות ? שילוב של מנורה בחוץ שתשלים את שעות האור שחסרות, והעברה לחדר סגור בשעות החושך? או שהאור בחוץ מספיק?

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    omerm,

אני אוהב את הרעיון שלך.
    לך על זה!

8. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    לא יותר מדי אור - גם נורה שדולקת לידו 12 שעות וגם שמש?, לא עדיף כבר להשאיר אותו עם נורה בתוך הבית ופשוט להדליק ולכבות כל 12 שעות?
    מצד שני אם הוא בחוץ בשעות היום אז סירקולציה טובה כבר קיבלנו ותאורה מספקת גם מהשמש וגם ממנורה חוסך מעט במשאבים..
    אם זה בסדר איזה נורה אני צריך לקנות שמתאימה לצמח 1 בשלב הפריחה?

9. Hashuana

Hashuana חבר חדש

לייקים:
    0
    נל"ג HPS 150 watt מספיק
    אבל אל תסמוך עליי חכה שעוד יענו לך
    אני אומר לך רק מקריאה

10. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    אז עדיף גידול חוץ בשמש + נורה שתשלים את שעות היום שבהן אין אור מספיק או גידול בתוך הבית והדלקת נורה כל 12 שעות ? יש מישהו עם ניסיון שיכול להגיד לי איזה נורה תתאים לכל אחד מהמצבים ואיזה מצב עדיף לדעתו ?

11. Hashuana

Hashuana חבר חדש

לייקים:
    0
    אם אתה כבר משקיע במנורה לפריחה תשתמש בה להכל במקום להזיז את העציץ כל הזמן ושים מאוורר

12. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    אם ככה אז יש לי 3 שאלות אחרונות, איזה נורה כדאי לשים לעציץ 1?, האם מאוורר 1 פשוט, 3 דרגות יספיק לסירקולציה טובה בחדר ? והאם אין בעיה בשעות שהמנורה עובדת ( שעות האור ) שהחלון יהיה פתוח ( ייכנס אור נוסף לחדר חוץ מהאור של הנורה) וכך הסירקולציה תהיה יותר טובה ?

13. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    1) לעציץ אחד תספיק מנורת hps 150 וואט
    2)מאוורר אחד אמור להיות יותר ממספיק
    3) אין בעיה שהחלון יהיה פתוח, זה יכול להועיל תלוי בחדר גידול שלך, רק בשעות החושך באמת יש חושך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!