1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול חוץ אוטומטי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Cal Mar, ‏17/7/20.

1. Cal Mar

Cal Mar חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן גידול חוץ 2 , אחרי גידול 1 יצא רטוב 95ג ויבש 30ג שיצא אמנזיה הייז
    הפעם התחלתי בלוברי וסומנגו גם אוטומטי , מה שכן יצא גידול די מוזר עכשיו גדל לו עוד צמח קטן ליד הצמח הראשי מישהו יכול להגיד לי לאן זה מתפתח ? חח

http://www.siz.co.il/my.php?i=4zwmdyzkoq3w.jpg

http://www.siz.co.il/my.php?i=tjflymryhymi.jpg

http://www.siz.co.il/my.php?i=wtm3dmmzqim4.jpg

#1 Cal Mar, ‏17/7/20
    נערך לאחרונה ב: ‏17/7/20
  2. Cal Mar

Cal Mar חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים מישהו ניתקל בתופעה הזאת מעניין אותי לדעת אם להשאיר את זה או להוריד זה נראה מוזר וזה עוד ממשיך לגדול

#2 Cal Mar, ‏19/7/20
    נערך לאחרונה ב: ‏19/7/20
  3. ganja farmer

ganja farmer קנאביסט

לייקים:
    67
    ממש מוזר אח.
    שמע לדעתי תן לו לגדול מעניין מה יצא.
    אם יש לך עוד זרעים עדיף להנביט כי מהמוטציה הזאת לך תידע מה יצא

4. R a f

R a f קנאביסט

לייקים:
    21

יש מצב קנביס סברס עם כל השערות חחח
    סתם אחי מעניין מה זה

5. Cal Mar

Cal Mar חבר חדש

לייקים:
    0
    וואלה קיבלתי מהזמנה שהזמנתי מאתר סנסיבלסיד ואת הבלוברי קיבלתי מתנה מכמה זנים שהזמנתי , כרגע צומחים להם 3 בלוברי וזן אחר צ'יים דוג

#5 Cal Mar, ‏19/7/20
    נערך לאחרונה ב: ‏20/7/20
  6. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    חבר הערה קטנה בתקופה של הקיץ(סוף מאי תחילת יוני)עדיף להתעסק בצמחים נקבות יותר יבול ויותר משתלם.
    אוטמט אתה יכול לגדל גם בחורף זה לא משנה השמש הוא תלוי במנגנון פריחה עצמי משלו בהצלחה

7. Cal Mar

Cal Mar חבר חדש

לייקים:
    0
    לך תדע התחיל פריחה בלי צמיחה חח
    כן אבל בחורף יש גשמים רוחות פחות שמש אור פחות יבול לא ? או שאני טועה ?

8. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    חבר נתחיל עם אוטומט אתה לא חייב לגדל אותו בשיא החורף ותמיד אפשר לקמבן משהו עם רוחות רק צריך להיות יצרתי קצת אני אישית חוץ מפעם אחת לא מתעסק איתם בכלל אני תמיד נותן אותם בכל מצב היבול שתקבל מהם יהיה נמוך אפילו אתה כתבת את זה .
    באתרים שאתה מזמין זרעים יש כל מיני קטגוריות כמו חזק חלש גבוהה נמוך יבול הרבה בינוני אתה רק צריך לבחור זן שמתאים לך ובגידול חוץ תמיד תקבל כמות יותר גדולה כי יש לצמח מספיק מקום יותר להתפתח ואם יש לך פחד של גובה תמיד אפשר לפתור את זה עם קיטום וקשירות .אתה רק צריך לתת לצמח טיפול טוב שזה אומר בגידול חוץ אתה צריך עציץ לפחות של 20 או 25 ליטר לפחות דישון והשקיה נכונים בלי לחפף ואתה יכול בקלות להגיע ל400 גרם יבש הזמן להתחיל בגידול הוא בערך סוף מאי תלוי בזן שתבחר זמן הפריחה יותר ארוך הוא יתחיל בערך באוגוסט ויסתיים בסוף אוקטובר אולי אפילו יכנס לתחילת נובמבר אבל תמיד זה יותר משתלם ויש לך שקט על הראש מבחינת הכמות להרבה זמן

Cal Mar אוהב/ת את זה.
  9. Cal Mar

Cal Mar חבר חדש

לייקים:
    0
    תראה בגדול זה היה הגידול ה 1 שלי ככה שהיו טעויות , אז זה נחמד לפעם הראשונה , למדתי . גידלתי קודם כל בעציץ 8 ליטר עכשיו זה 15 ליטר הבא יהיה 30 ליטר לנסיון . דישנתי פחות מימה שהייתי צריך ועכשיו אני רואה לפי הצמח שגודלת כרגע בת חודש בדיוק נכנסה לפריחה ומבשילה די יפה מה גם גבוהה אני יעלה תמונות מחר , לומדים מטעויות ולפי מה שחיפשתי באתר סנסיבל כמו שאמרת לפי כמות יבול והשמש עושה עבודה לא רעה בכלל

10. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    תראה עציץ 15ליטר זה גם טוב לאוטמוט.
    30 ליטר זה אחלה לצמח נקבה וכמו שכתבת התחלת לחקור על זה עכשיו מה שנשאר זה לחקות לקיץ כי מאוחר מידי להתחיל גידול חוץ עכשיו.
    אז תגדל את האוטומט שיש לך ואם יש כמה ויש מקום אתה יכול לגדל את כולם עכשיו במקום לגדל כל פעם אחד ויהיה לך מספיק ירוק לעשן עד הקיץ.
    ובקיץ תגדל נקבה תתחיל סוף מאי תחילת יוני והיה לך מאחת מספיק ירוק לעשן הרבה זמן ושהיה בהצלחה

Cal Mar אוהב/ת את זה.
  11. Cal Mar

Cal Mar חבר חדש

לייקים:
    0
    כן זה ברור שאני עכשיו מנצל את הקיץ ואני מגדל כרגע 4 , 3 בלוברי ו 1 ציימדוג, אם הייתי יכול הייתי מגדל יותר כי יש לי עוד זרעים לא רק אלה חח
    תכלס קניתי גם זרעים אחרים ממגדלים אחרים כדי לראות איך ומה יותר טוב מבחינת גנטיקה וכו
    יש לי עוד נורטן לייט , אולטרה למון הייז , ציימדוג ו וויט ווידאו מה שכן שעישנתי את האמנזיה הייז בהחלט לא רואה גידולים שאני הייתי קונה מטלגרם עולם אחר לגמריי ואני מבין עכשיו שאמרו לי כשתעשן את שלך אתה לא תרצה להתקרב למשהו אחר

12. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    תעשה טובה בחייך אל תקנה מהטלגרם או לגדל זרעים מקססה סתם ביזבוז כסף וזמן.
    תבדוק אתרים מחו"ל יותר טוב יותר זנים ולא חארטה ועם גנטיקה טובה

Cal Mar אוהב/ת את זה.
  13. Cal Mar

Cal Mar חבר חדש

לייקים:
    0
    לא לא מי קונה אחי זרעים מטלגרם , הזמנתי מהאתר sensible seed אחלה אתר והגיע דווקא מהר , אם אני קונה מטלגרם זה רק פרחים ולא זרעים , וזה כי לא יכולתי להרשות לעצמי לגדל בגלל תנאים כאלה ואחרים , וכמובן שאני בודק לפני שאני נותן כסף לשליח אם אני רואה שזה לא איכותי לא קונה מחזיר לשליח , אני כבר נפלתי על הרבה חרא והרבה כסף הלך לי לפח ובגלל זה אני מגדל לבד , תודה על התגובה אח יקר . הכסף שלנו לא גדל על העצים ויש הרבה חארות שעושים מיזה כסף לצערי , מקווה מתי שהוא שבאמת תיהיה לגליזציה סוף סוף ויהיה אפשר לקנות כמו באמסטרדם די נמאס כבר כמה אפשר לחיות בפחד כולה צמח שעושה טוב על הנשמה טוב לגוף ורק כימי דוחפים לנו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!