1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול מוזר

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י alaska125, ‏25/7/16.

1. alaska125

alaska125 חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב אז ככה חברים אני כבר מגדל בכלל לא מתחיל עם קצת ניסיון, הפעם חבר שלי קנה פרח בצבע סגול ויצא לו שני זרעים שתלתי אותם ויצא ככה שהם רק בני איזה שבועיים וכבר התחילו בלשב הפריחה, ודרך אגב אחד מהם בעציץ במרפסת ואחד בגידול גרילה ככה שהתנאים שונים לגמרי ועדיין לשניהם התחילו לצאת שיערות לבנות, האם זה זן אוטומטי או שזה בגלל משהו אחר.

קבצים מצורפים:

• image.jpeg
      image.jpeg
      גודל הקובץ:
      KB 1,018.2
      צפיות:
      64
    • image.jpeg
      image.jpeg
      גודל הקובץ:
      KB 926.9
      צפיות:
      58
  2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    במרפסת ובגידול גרילה התנאי תאורה זהים. אז הגיוני שאם אחד התחיל לפרוח אז גם השני יתחיל..

3. alaska125

alaska125 חבר חדש

לייקים:
    0
    ואללה יה אח לא בדיוק,אחד באדמה רגילה של הטבע ואחד במצע גידול מהמשתלה,בסדר זה לא חשוב איך זה שהם רק בני שבועיים וכבר התחילו בפריחה?

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    זה בסדר שהם התחילו פריחה. יש זנים שמתחילים לפרוח עכשיו.
    בד"כ כאלה שיש להם פריחה של עשר שבועות ומעלה

בכל מקרה, ממליץ לכם ממש מעכשיו להחליף לכלי של לפחות 10 ליטר של אדמה מהמשתלה מעורבבת בפרלייט וקוקוס
    אם באלכם - תקנו אדמה מדושנת מראש ל-6 חודשים של דשנית. קנאביס משום מה גודל איתה נהדר. חוסך דישון

5. alaska125

alaska125 חבר חדש

לייקים:
    0
    מהבחינה הזאת אל תדאג יש הכל ועוד דבר נוסף שהוא יותר בריא מזבל אורגני וקומפוסט וכל הדברים האלה זה הומוס אני אישית נסיתי הכל וממליץ על הומוס תוצאות מדברות אחים יקרים ובהצלחה לכולנוווו

6. alaska125

alaska125 חבר חדש

לייקים:
    0
    מהבחינה הזאת אל תדאג יש הכל ועוד דבר נוסף שהוא יותר בריא מזבל אורגני וקומפוסט וכל הדברים האלה זה הומוס אני אישית נסיתי הכל וממליץ על הומוס תוצאות מדברות אחים יקרים ובהצלחה לכולנוווו

7. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    הומס זה זבל אורגני מפורק לרמה זמינה לצמח, קומפוסט בסופו של דבר הופך לסוג של הומוס, בקומפוס משתמשים לשפר את מבנה האדמה, הומוס זה לדישון

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אין קשר למצע גידול אלא לשעות האור!

9. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    1. הפריחה תלויה אך ורק בתאורה, מה לעשות אתה באמצע העונה כבר זרעתם מאוחר זה לא בהכרח אומר הרבה על הזן

אתה מדבר על זן סגול , כל השמות למיניהם פירפל קוש וכאלה הם זנים שלא מתאימים לגידול חוץ בטח שלא בטמפרטורות כאלה, הם צריכים לגדול בטמפרטורות נמוכות יותר ממה שאפשר להשיג בארץ בלי מזגן

מה גם שזה הרמי רוב הסיכויים שזה כבר מוריד מהאיכות

צודקים פה אנשים לגבי גודל העציץ ולגבי הדישון, לא יודע מה אתה שם אבל העלים אומרים שאתה לא שם מספיק

בהצלחה :)

10. alaska125

alaska125 חבר חדש

לייקים:
    0
    דישון שמתי קצת יותר בהתחלה ורואים לפי העלים השאלה העיקרית לעכשיו זה יש לי חדר גידול פנים ואפשרות לגידול חוץ,כדאי להכניס לגידול פנים אתה אומר?

11. alaska125

alaska125 חבר חדש

לייקים:
    0
    ואם כן כמה שעות אור וחושך להכניס ל12/12 או 18/6?

12. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    איזה מזל יש לך 2 מתוך 2 נקבות

13. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    תשאיר אותם בחוץ, תעלה בכמות המים בצורה משמעותית ותן להם תוסף השרשה במים ובריסוס על העלים (פעם פעמיים גג) זה יתן להם בוסט שיעזור לך להוציא מהם טיפה יותר כשהם יהיו מוכנים

היתרון של גידול חוץ הוא שהתהליך של הפריחה הוא יותר איטי וזה טוב לך זה נותן לך זמן להצמיח ולהבריא אותו וממילא לא הייתי משקיע חשמל על הצמח הזה

בהצלחה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!