1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון, מה צריך?

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י Khalifa Kush, ‏7/1/15.

1. Khalifa Kush

Khalifa Kush חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים ובוקר טוב,
    במשך כחודש אני עוקב אחר הנושא הזה "גידול מריחואנה" וסוף סוף החלטתי לגדל או יותר נכון לנסות לגדל כפי שאתם רואים אני מתחיל והייתיר רוצה לדעת בדיוק מה אני צריך לקנות על מנת לאפשר גידול של זרעים אוטומטים ובהמשך גם רגילים המטרה היא לגדל כ3-4 זרעים (במידה ואין הבדל מוגזם של כסף) אשמח לרישמה מפורטט של מוצרים כולל טווח מחירים ממוצע ( אפשר גם לא להשקיע כל כך חח)
    נ.ב התקציב עומד בין 1500 - 2500
    תודה לכל מי שיעזור חברה שיהיה לכולנו המשך שבוע טוב ובוקר טוב

#1 Khalifa Kush, ‏7/1/15
    נערך לאחרונה ב: ‏7/1/15
  2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    במאמר הזה מפורט הציוד הבסיסי לגידול קנאביס בשטח קטן (מטר על מטר נניח) כולל טווח המחירים שלהם:

http://canna.bi/KAWOal

בהצלחה :)

3. Khalifa Kush

Khalifa Kush חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה אחינו, אבל הייתי שמח אם היה אפשר עוד טיפה לבוא לקראתי ולתת לי מקורות טובים לקנות את "המצרכים" וחברות ממומלצות יותר בעיקרון המטרה שלי לרגע זה זה לגדל זנים אוטומטים היותר קלים לגידול וגם יותר מהירים ולראות כיצד אני מסתדר ולאחר מכן להתחיל לגדל כבר זנים יותר רצינים.
    הסיטואציה היא כזאת יש לי גג שמחובר לדירה שלי(זאת אומרת גג פרטי שלי) ובגג יש לי חדר החדר הוא אם נשתמש באומדן :
    עומק - 2 מטר +
    גובה - 2.30 עד 3.80 +-
    רוחב כ2 - 2.30 מטר
    לפי המעט ידע שיש לי זה נראה לי סביר לגמרי לכמות של 3/4/5 עציצים

נ.ב המטרה היא לא להשתמש בכל המרחב

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אתה בהחלט יכול לגדל בשטח הזה 5 צמחים אוטומטים, אפילו יותר.

נורת נל"ג דואל ספקרטרום 400 וואט (אפשר אפילו 600 וואט אם אתה מתכוון לנצל את כל השטח.
    מאוורר, מפוח קטן, פילטר פחם קטן (לא בטוח חובה אם המקום מבודד ואין אורחים לא צפויים).

וכמובן - מצע גידול מסוין ודשנים. את כל אלו אתה יכול להשיג בחנויות שונות לכלי עבודה או בחנויות ייעודיות לגידולים הידרופוניים כמו נותני החסות הנחמדים שלנו בצד ימין למעלה (אינטגרל הידרופוניקס)...

5. Khalifa Kush

Khalifa Kush חבר חדש

לייקים:
    0
    כשאתה אומר אורחים הכוונה ל...? אנשים לא יעלו לשמה אולי ההורים שלי והדבר היחידי שאני מפחד שההורים שלי יעשו זה יקצצו אותו לבד חחחח מבחינת חרקים לא יודע באצת אני לא זוכר חרקים שמה בכלל אולי עכביש וגם תאמת לא נראה לי
    400וואט יספיק אתה אומר?

6. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אם אתה לא מתכוון לגדל על כל השטח של 2 מטר רבוע (נניח 1.2 - 1.3 מטר רבוע) אז זה יספיק.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!