1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דישון אדמה מאוחר בזן אוטומט

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dornabet, ‏16/2/14.

1. dornabet

dornabet חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום כולם וערב טוב ...
    אם יצא לכם לראות את האשכול הקודם שלי אז יש לי "תינוק אוטומטי" בן 10-11 יום ... אני מחזיק אותו בעדנית של ליטר עם אדמה שגנבתי מהשכן חחח ( יש לו מלא עציצים יפים כאלה וזה זאת אדמה ממשתלה אני משאר)
    עכשיוט ראיתי באשכולות פה מסביב קומפוסט וכו למצע הגידול ואני לא יודע אם יש את זה באדמה שגנבתי חח ואני גם לא מאמין שיש עכשיו השאלות שלי הן כאלה :

1.עד כמה זה ישפיע על קצב הגדילה והיבול הסופי של הצמח האוטומט שלי?

2.אני יכול גם עכשיו לאחר שהוא גדל והוא כבר באדמה להוסיף את הקומפוסט הזה ? ואם כן איך אני עושה את זה ? מוציא את הצמח מערבב את האדמה עם זה ומחזיר אותו או שאני יכול פשוט לפזר בשכבה העליונה של העדנית וזהו?

3.אני מגדל בחלל מאוד קטן ארונית קטנה ויחסית נמוכה ... שיטת הקשירות יכולה לגרום לנצל 100% מהשטח כדי לקבל יבול מקסימלי מהזן ? והאם מומלץ לבצע את השיטה הזאת על זן אוטומטי ואם לא איזו שיטה כן מומלצת ץ

תודה מראש סליחה על החפירה !@#

2. תום

תום חבר חדש

לייקים:
    0
    1. כשאתה אומר "זה" - למה אתה מתכוון? מה זה "זה"? העובדה שאין קומפוסט באדמה?

אם כן אז אין לך מה לדאוג, אם האדמה שגנבת באמת הגיעה ממשתלה היא כנראה תהיה בסדר עבור הקנאביס.

2. אתה כנראה תאלץ להעביר אותו לדלי גדול יותר בקרוב (להפריח עם דלי של ליטר זה רעיון לא משהו), אז פשוט בדלי הגדול יותר תוסיף את הקומפוסט לאדמה

3. בזנים אוטומטיים שיטת הקשירות היא קצת פחות אפקטיבית (אם כי עדיין יכולה לשפר את כמות היבול המתקבל) בגלל שאין הרבה זמן לצמח לתפוס ולפתח
    צורה שתיקח שטח פנים רחב, אבל כאמור אתה עדיין יכול לעשות את זה.

בכל מקרה ממליץ לך בחום לא לגנוב דברים מאנשים, זה קארמה רעה - אדמה של משתלה 50 ליטר עולה פחות מ-40 שקלים, מאמין שאתה מסוגל לעמוד
    בהוצאה שכזו...

3. dornabet

dornabet חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה ..
    אבל מישהו יכול להסביר לי מזה הקומפוסט הזה ומאיפה אני מביא אותו בדיוק או שאני יכול להכין

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הבעיה שלך זה שאין לך מושג מה יש באדמה שלקחת לשכן...
    אתה לא יודע אם היא מדושנת או לא, אז יכולה להיות לך בעיה כשתרצה לדשן ואז תוכל לגרום לעודף בדשן וסתם בעיות מיותרות.

ההמלצה שלי - מעכשיו תתחיל לתת לצמח 2-3 ליטר מים כל פעם, אני יודע שזה נשמע הרבה אבל אל תדאג - זה כדי לשטוף את כל המינרליים שיש באדמה ואם תתן לאדמה להתייבש כמו שצריך אז הצמח צריך להיות בסדר עם זה.

תעשה את זה למשך שבוע וחצי בערך ואז תעביר את הצמח לעציץ של 10 ליטר עם תערובת כזאת -
    אדמת משתלה, קומפוסט ו-או ורמיקולייט, או פרלייט או טוף.
    כל זה תערבב ביחס של 1:1:1, ובזה תשתול את הצמח ותחזור להשקות רגיל (בערך חצי ליטר מים).
    ואם בא לך אתה יכול גם לדשן בשלב הזה, בעדינות.

כמו שתום אמר לך, שק של 50 ליטר אדמה לא עולה יותר מ-40 שקל, יש גם שקים יותר קטנים, הכי קטן נראה לי 20 ליטר אבל אולי יש פחות, אם יש לך רק צמח אחד אתה לא תצטרך יותר מזה.
    קומפוסט אותו הדבר - 20 ליטר עולה 15 שקל בערך,
    כנל לגבי טוף
    יש בכל משתלה או חנויות כמו הגרעין והיידרושופ (למרות ששמה בטח יותר יקר.. יצא לי גם לראות בהום סנטר ואייס במחיר סביר)

#4 woogs, ‏17/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏17/2/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!