1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דפקו אותי ב120 שקל.. דפקו אותכם פעם ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ירוקק, ‏26/12/14.

1. ירוקק

ירוקק חבר חדש

לייקים:
    0
    ממש הרס לי את כל השישי, אני ואח שלי היינו אמורים ללכת לקנות ג' מאיזה מישהו מהבצפר. קיצר הלכנו אליו ואמרתי לאח שלי כל הדרך שאם אין חומר אין כסף ולא מעניין אותי ימות העולם.
    קיצר נפגשנו עם הילד והוא אמר ''יאללה תביאו תכסף אני הולך מהר להביא אתזה תיהיו בסביבה'' התחלתי להתווכח איתו והוא התחיל לצעוק ולעשות שם סצנה מול כמה ילדים והתחיל לבוא אליי בגישה מאיימת כזאת אז בסוף נכנעתי ללחץ והבאתי לו תכסף, קיצר אחרי רבע שעה הוא מתקשר אומר שאין ולמרות שחפרתי לו שלא משנה ושיחזיר תכסף הוא אומר ''אני מנסה לארגן אותך אל תחפור'' קיצר אחרי חצי שעה הוא כיבה תפלאפון והדליק,ואז חבר שלו עשה לי את הקטע המוכר על כולם '' אחי אתה לא מבין הוא עצור אכלתי פדיחה מול אמא שלו וכל זה'' בהצגה הכי לא אמינה שיש בעולם. קיצר ביאס לי את כל השישי ודפק לי את הכסף שהיה לי להתארגן, רציתי רק יום אחד בשבוע לשבת ולהרגע וגם אתזה דפקו לי הבני אלף זונות..

קרה לכם משהו פעם דומה ?

2. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    כן זה הדבר הכי מבאס בעולם בערך....תמיד אתה אומר "טוב נו יש דברים יותר גרועים" אבל לא עוזר כי זה כל כךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך מבאס. גם הצפייה סוף סוף לעשן ואז לא קורה והכול נראה יבש ומעצבן, וגם התחושה שדפקו אותך ועבדו עלייך. נורא.
    מישהו שהכרתי דרך ידידה היה בהתחלה אחלה גבר אבל בסוף נתן לי "ירוק" (כמה עשבים יבשים) וברח. דרשתי את הכסף אבל לא יכולתי לעשות כלום חוץ מזה ...הבחור היה מאורגן ומסודר בגב של אנשים שיעזרו לו עם אני יתחיל לעשות בעיות.

סך הכול לא צריך להרגיש רע זה קורה לכל אחד. לי זה קרה פעמים גם. אי אפשר לגמרי להתחמק מזה, כל עוד יש הפללה של צרכנים.

#2 ganja ben, ‏26/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏26/12/14
  3. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    תפסיקו להתעסק עם מישהו מהבית ספר. כבר עדיף סודנים בדרום תל אביב...

4. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    למה אתה אוטיסט?...מי עושה שטויות כאלה חומר במקום כסף במקום אם אין לו חומר במקום והוא רוצה כסף קודם תגיד לו שום דבר שלום ולא להתראות אלא אם כן זה מישהו שאתה ממש סומך עליו...מה חסר כיוונים שאתה לוקח תסיכון עם מישהו כזה שאתה לא מכיר ועוד מראה שהוא לחוץ לכסף?..ואז מה אם הוא עשה סצינות ופוזות תגיד לו שאתה לא רוצה ושלום מקסימום אם אתה ממש תקוע ואתה בשיא של הדודא תשכנע אותו שתבוא איתו לדילר עד שתראה תחומר בעיניים..אך הילדים החארות האלה של היום...אל תהיו תמימים ותפלו להם

5. thenewgrower

thenewgrower חבר חדש

לייקים:
    3
    120שקל לגרם? עזוב את זה שהוא דפק קטע מסריח...
    120שקל זה מלא!!

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    דילרים כל הזמן מביאים פחות, פעם אחרונה שקניתי הוא ביקש 120 לגרם. לקחתי 5 ובסוף יצא שהוא הביא 4.5 גרם, יצא לי 133₪ לגרם!!

7. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    משתתף בצערך אח שלי, כתבת את זה גם באיזה קבוצה בפייסבוק נכון?
    קרו לי כבר מקרים מסריחים כאלה, וגם אני משלם 120 שקל לגרם...

פעם 1 התארגנתי עם ידידה מאיזה מישהו שאנחנו בקושי מכירים נסעתי באוטבוס 40 דקות לכל כיוון חיכיתי בלוד יום שלם בסוף הבאתי לו את הכסף (200 שקל, זה היה אמור להיות 100 ממני ו100 מידידה שלי אבל שמתי עליה) וקבענו שהוא יבוא לעיר שלי להביא לי את הירק
    בקיצור אחרי כמה ימים הוא בא שם לנו כמה פירורים בתוך ג'וינט עישנו שלושתינו לא עשה לאפחד כלום

כולנו נדפקים בסוף מההפללה פעם הבאה באמת אל תתן כסף עד שאתה רואה חומר

8. thenewgrower

thenewgrower חבר חדש

לייקים:
    3
    את האמת שגם לי זה קרה אבל בסיפור אחר,היה איזה מישהו שמפנק ברמה אחרת בקטע של 10גרם ב500שקל.פעם אחת סמכתי עליו והבאתי לו את ה500שקל לפני ופתאום הוא מביא לי 4גרם מעפנים מלא פירורים...

אין מה לעשות אלה הם החיים צריך ללמוד מטעויות.

9. abcd

abcd חבר חדש

לייקים:
    0
    אין מה לעשות,כל אחד חייב להידפק מתישהו.
    צריך להכיר מישהו טוב ולסמוך עליו. אל תתן כסף לבן אדם שאתה לא סומך עליו
    כי בסך הכל גם אין לך למי להתלונן,ואם נדפקת- נדפקת. מבאס כן,אבל מטעויות לומדים

10. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    תתעודד אני מכיר כאלה שדפקו אותם 400 שקל

11. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    אני מוכר ירוק איכותי ב90 ש"ח לגרם. כשהלוקוחות שלי שמחים, אני שמח.

כל כך עצוב לי לשמוע שיש אנשים שמשלמים 120 ש"ח ומקבלים פירורים או נדפקים לגמרי.

זה פשוט עסק שאם אתה לא מכיר מישהו, חבל לך על הזמן (והכסף). הלוואי שהייתי יכול למכור לכולם.. :(

12. thenewgrower

thenewgrower חבר חדש

לייקים:
    3

90לגרם??? איפההה אתהה

אלוהים,מתי יהיה לי כיוון נורמלי? מצידי לשלם 110לגרם העיקר שיהיה חומר נורמלי

13. Anandamide

Anandamide חבר חדש

לייקים:
    1
    מישהו ניסה להזמין לארץ דרך דארקנט?

14. ירוקק

ירוקק חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה לא מבין מה רשמתי? גם אני באתי בגישה בדיוק כמוך, שעד שאני לא רואה את החומר אין כסף,. אבל הילד הזה ערס טיפה עבריין כזה הוא תמיד במצער בית וכולם בבצפר אומרים שהוא גבר של ילד וגם החבר הכי טוב שלי תמיד מדבר עליו דברים טובים.. הוא התחיל ממש לצעוק שם ולהתקרב אליי בגישה של לריב ולא רציתי כי היה שם המון חברים שלו ואנשים וחוץ מזה שהילד לא חלש בוא נגדיר אתזה ככה..אז פשוט נכנעתי ללחץ ואמרתי לא נורא הוא אחלה ילד וזה אין מצב הוא ידפוק אותנו

15. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    והנה הסיבה השניה הכי גדולה מדוע המחירים כל כך גבוהים - אין תיאום בין הביקוש להיצע.

אני בטוח שיש עוד עשרות אלפים כמוך, שישלמו 100 ש"ח בשמחה ואין שום דרך שאני ואתה ניפגש.

או שאין מגדלים בארץ או שיש אבל הם כל כך פוחדים (לגיטימית) ליפול על שוטר שהם מוכרים רק לכמה לקוחות שהם כבר מכירים.

וכיוון שהביקוש מועט (אין הרבה לקוחות) המחיר חייב לעלות בהתאם.

אם היו לי 100 לקוחות, רק 100 בלבד הייתי מוכר ב50 ש"ח לגרם ועדיין עושה קופה רצינית.

עדיף כבר להזמין ממישהו דרך הפורום. לפחות ככה אתה יודע משהו על הבן אדם שלוקח לך את הכסף, אפילו אם זה גם כמעט כלום.

16. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני הייתי קושר אותו לעץ ביער נידח

17. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני הייתי עורף לו את הראש!

18. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אתה גם חלק מהבעיה. 90 זה יקר חבוב אל תחיה בסרט.. דוגרי גראס צריך לעלות בגג 70 שקל ואני מדהר על משהו טוב.
    גם הטמאות הזאת בארץ של לעשות על כל גרם איזה 20-30 שקל....

19. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    כולם פה בתל אביב מוכרים ב100-120 ש"ח.

אולי 90 ש"ח זה עדיין הרבה, אבל לעומתם אני הקדוש ברוך הוא ;)

#19 Track, ‏30/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏30/12/14
    ONE-DROP-TO-THE-TOP אוהב/ת את זה.
  20. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    אז רגע מה אתה אומר , שאם לא היית מביא לו תכסף הוא היה מרביץ לך ? אם כן זה כבר לא היה עניין של לחץ , במצב כזה זה נקרא שהוא קונס אותך

#20 המקוסס, ‏30/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏30/12/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!