1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דרושה עצה..

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י iziwalla, ‏10/6/14.

1. iziwalla

iziwalla חבר חדש

לייקים:
    0
    היי לכולם,
    הילדה בת16 ימים וביומיים האחרונים הופיע כתם חום קטן בקצה אחד העלים.
    היא גדלה בחוץ ומקבלת שמש ישירה רק חמש שעות ואחרי השעה 2. היא מושקת במים מאוזנים שעומדים לפחות 24 שעות וגדלה כרגע בכלי של 5 ליטר.
    מה תאמרו?

קבצים מצורפים:

2. piro

piro קנאביסט

לייקים:
    0
    אני לא רואה כלום

3. iziwalla

iziwalla חבר חדש

לייקים:
    0
    בתמונה שרואים עלה בודד, כתם קטן בקצה..

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    נראה בסדר גמור.
    מתי אתה מעביר לעציץ הסופי?
    איזה דשן הצמח מקבל?

5. iziwalla

iziwalla חבר חדש

לייקים:
    0
    אני שמח, היא הראשונה שלי ונלחצתי קצת. תודה על צפירת ההרגעה..
    אני מעביר אותה בסוף השבוע לכלי של 12(זה בסדר?) ואני שוקל בחיוב להעלות את כמות הפרלייט במצע ל30% (כרגע האחוזים הם קצת יותר מ10%), כי הניקוז נראה לי לא מספק.
    מדשן אותה עם ביו-גרו פעם בשתי השקיות, אבל עדיין לא קבלתי תמונה ברורה לגבי כמה להשקות וכל כמה זמן. כרגע אני עומד על חצי ליטר ולוקח לה 4 ימים להתייבש אז חשבתי לרדת בכמות לחצי.
    ד"א שכחתי לציין שהיא white diesel haze auto. בחרתי בה כי היא 70% סאטיבה והיא מתאימה לאקלים ים תיכוני וחם.
    עוד שאלה קטנה, כדאי לי לקשור לצבוט או לקטום? כי היא גודלת בחוץ והבנתי שזה פחות אפקטיבי אבל חוסך מקום בגובה.
    תודה לכולם, נחמד לדעת שיש תמיכה.

6. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    היי iziwalla , קודם כל ברוך הבא.
    אני הייתי ממליץ לך להעביר אותה לכלי יותר גדול 15 ליטר + בשביל לקבל יותר תשואה וגם שלא תהיה לך נעילת שורשים . אני את הגידול הראשון שלי גידלתי ב14 בכלי הסופי , קטן בדיעבד, אבל היה בסדר בסופו של דבר. תדאג בכלי החדש שיש מספיק חורי ניקוד למטה למים שלא תהיה הצטברות של מים למטה ויווצר עובש ודברים לא רצויים.
    בנוגע לדישון הייתי מדשן פעם בשלוש השקיות ואם האדמה מדושנת אז חודש - חודש וחצי ראשונים אין צורך לדשן. לגבי המצע וכמה אחוזים אני לא ממש בקיע בעניין אז אני לא רוצה לאמר לך סתם .. תחכה לתשובה ממישהו יותר מבין.
    לגבי ההשקיות - אין כמות מוגדרת אבל חצי ליטר זה בסדר כרגע לגודל שלה , ככה שהיא תגדל יותר - תשקה יותר כמות. לוקח לה 4 ימים להתייבש? זה בסדר . הכי חשוב זה לשמור על משטר השקייה בשביל אדמה בריאה. כלומר אתה מחכה עד שהאדמה יבשה (לא לחה) ואז משקה שוב .. כל עוד האדמה לחה בעומק 2-5 ס"מ אין מה להשקות. ככה תוכל לשמור על אדמה בריאה וצמח בריא.

בשביל גידול ראשון לא הייתי ממליץ לך לקשור/לקטום ולצבוט אלא שתתנסה קודם בגידול עצמו בדרך הרגילה - תלמד ותפיק כמה שיותר ואז בגידולים הבאים תנסה כבר שיטות אחרות. אני אישית לא אוהב את השיטה הזו "לצבוט" עושה לי רע לשמוע את זה אפילו חח..

בהצלחה

7. iziwalla

iziwalla חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה.
    עוד שאלה בפי: יש יתרון משמעותי לאייר פוט 15l

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!