1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דרוש שותף/משקיע/יזם לחווה בקולומביה

הנושא בפורום 'דרושים דרושות' פורסם ע"י JAHlove, ‏26/10/18.

1. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא. אתה כאן כמעט שלושה חודשים. מחר זה יהיה שלושה חודשים. מנגד יש את פותח הפוסט שכאן קצת יותר מ5 שנים :)
    אתה יכול ללכת, גם ככה כל הודעה שלך בפורום מחייבת מישהו שיסביר לך בשפה שתבין שילדים חארות כמוך לא משפיעים כאן בכלום. טוב תעשה לעצמך אם תלך וטוב תעשה לנו אם לא תחזור.

JAHlove ו-psyych אוהבים את זה.
  2. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    מה שהכי מצחיק שיענקלה והידרו הזה מדברים כאילו בכלל הם יכולים להשקיע . אין לכם כלום אז למה לעזאזל אתם עדיין מגיבים לבחור ?
    @JAHlove תעשה לעצמך טובה ותתעלם מהם , הם נהנים לדבר על דברים שהם לא יודעים אבל בעיקר להשתחצן כמה הם יודעים יותר טוב . תשמור את האנרגיה שלך לבני אדם ולא לטרולים .

מעבר לזה אני בספק שתמצא את מה שאתה מחפש כאן בפורום . בהצלחה עם הפרוייקט .

JAHlove אוהב/ת את זה.
  3. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    אני מדבר בשם עצמי ולא בשמו של אף אחד אחר. גישתו העסקית של פותח הפוסט מופרכת. Psyych יקר, כשמך כן אתה שזה אומר קצת פסיכי אם הגישה העסקית של הבחור מדברת אלייך. והכפשות לא יעזרו. עכשיו תחסכו ממני את התגובות הנוספות כי לא יהיו תגובות נוספות הדיון איתכם בנושא זה כבר לא רלוונטי אמרתי מה שהיה לי להגיד. מי שישים לבחור הזה שקל הוא לא שפוי או "פסיכ" לכל הפחות.

4. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    או שתלך ללמוד אנגלית או שתעזר במילון , משמעות המילה " psych " - הוגים "סייק" ומשמעותה פעולה על טבעית/ פסיכואנליזה . אין קשר למילה פסיכי בכלל .

5. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    ועדיין - אם ההזדמנות העסקית הזאת נראית לך אז אתה ב100% "פסיכ"

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!