1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם אתם צורכים LSD?

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏9/9/18.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

בפוסט הבא אנסה להדריך אתכם איך להבחין בין LSD לחומרים אחרים. מצורפים שני סרטונים, אחד פורסם ביוטיוב על ידי אדם שככל הנראה לא צרך LSD מעולם, השני לקוח מהסרט ד"ר סטריינג'.

ובכן, זה מה שמחכה לכם תחת השפעת חומרים שאינם LSD:

וזה מה שיחכה לכם אם יתמזל מזלכם ותגיעו למולקולה האמיתית של הופמן:

אני רק אציין שלא כל באץ' של LSD יקח אתכם לטריפ אינטנסיבי כפי שמתואר בסרטון השני. באץ' ברמה הזו לא ניתן להשיג בימינו, אבל אם תחפשו היטב אולי תצליחו למצוא משהו שמתקרב לשם או לפחות נותן הצצה. לא בארץ, כמובן.

אוסיף שאם מוכרים לכם סיפורים שהבאץ' הגיע משוויץ או קנדה, פשוט תסרבו. היצרן השוויצרי לא מייצר מזה שנתיים, השמועות מספרות שהוא נלכד וכרגע מרצה מאסר. לגבי קנדה לא כל כך ברור מה קרה שם, אבל בשורה התחתונה אין ייצור בשתי המדינות האלה.

הזהרו מזיופים ושמרו על עצמכם!

שתהיה שנה טובה לכולם.

2. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אה.....לא חסר LSD בארץ.
    ולא , זה לא משנה מה שתאמר.

אם יש לך כיוון נכון וטוב, מבן אדם שנמצא בסצינת הטראנס פה עוד משנות ה- 90, זה אסיד.
    בטלגראס אתה לא תמצא אסיד. גם לא בשאר הקבוצות של המשפחות. אתה תמצא חומרים קרובים. לא בהכרח רעים כן? אבל לא בהכרח LSD

לפני חצי שנה אכלתי קוביית 125 ששלחה אותי לשתי הסרטונים ששמת פה ביחד, היה לי טריפ כל כך משמעותי שאני אדם אחר (ומצליח פי 5) מאז.
    לא יודע אם זה LSD. גם לא ממש אכפת לי, אבל המולקולה שהייתה בטיפה ההיא שלקחתי היא פשוט בעלת אופציה לריפוי נפש אדם. זה ריסטרט. זה שינוי כל מה שידעת. זה היוולדות מחדש. זה לא מסתכם בהזיות וצבעים (למרות שכן - זה מגניב קצת). זה ההדספייס. זה החשיבה הביקורתית. זה הקול השני במוח שלך שמדבר וחושב על....מה שהמוח שלך במציאות חושב. מן פתח כניסה לתת מודע.

אני לא אוכל הרבה טריפים. אבל בגדול הבנתי את הקונספט. ולא יודע אם מה שאכלתי זה LSD, אבל החומר הזה מועיל

גם אם זה 2C-T, או ALD-52. לא באמת משנה לי אפילו, מבחינה נפשית - זה עשה לי פלאים.

לדעת מה היה שם באמת, אין לדעת (אם כי, לדעתי זה אסיד וזה נמכר מאדם וחבר מאוד ותיק בסצנה)
    פשוט היה מדהים. ומדהים. ומדהים. זה הרגיש כאילו אני על מצב אוטומטי - אני מתנהג רגיל, עונה רגיל, מגיב רגיל
    אבל בתוך תוכי במוח, יש קול שחושב בביקורתיות על זה שאני במצב אוטומטי. והוא מפענח את הדפוסים החברתיים שלי והבין שאנחנו עשוים מרוטינות של התנהגויות. ובמקום לשבור את הרוטינה ולהראות לכולם שאני דלוק - פשוט התנהגתי רגיל, כאילו לא לקחתי כלום. ועמוק במוח היה דיאלוג עמוק

לא יודע מה זה החומר הזה. אבל זה הרגיש מאוד, מאוד, מאוד מיוחד. יותר מאשר כל טריפ שחוויתי. לא בכולם היה את ה..קול השני הזה. את המימד תת מודע הפתוח הזה.

יום למחרת גם תקף אותי פרץ של יצירתיות. אנחנו מדברים על 12 שעות סטרייט ביום שלאחר הטריפ שהפקתי מוזיקה. ומוזיקה טובה מאוד יצאה.

#2 420STUDENT, ‏10/9/18
    נערך לאחרונה ב: ‏10/9/18
  3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בטריפ LSD אין יכולת לדבר. אתה רוצה, אבל לא מצליח להרכיב אפילו חצי משפט. זה שהצלחת לדבר מעיד על כך שהחומר שצרכת לא היה LSD.

שמח בשבילך שהצלחת להפיק ממנו תועלת. אבל לא בשביל זה אני כאן ולא בשביל זה אני עושה הסברה.

אין LSD, לא בארץ ולא בעולם. החומר הזה נכחד לחלוטין. מה שנשאר זה שניים שלושה יצרנים שמנסים במסגרת המגבלות לייצר את הדבר הכי קרוב שהם יכולים למולקולה של הופמן. ייתכן והתמזל מזלך וניסית אחד מהם.

LSD ממשיך להשפיע גם שנה קדימה אחרי שצרכת אותו. על היצירתיות, השמיעה, הראייה והחשיבה. יצא לי לנסות לא מעט חומרים שמשפיעים על היצירתיות ביום יומיים שאחרי ואז זה נעלם. זה יותר מתסכל מאשר יעיל.

שמור על עצמך ושנה טובה!

4. שדות תותים לנצח

לייקים:
    0
    אז זה אומר שלעולם לא יצא למישהו פשוט כמוני שלא מוכן להיתפשר לא פחות מהמולקולה של הופמן לנסות אותה?!

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זה אומר שכל עוד יצרנים וסוחרים מונעים מכסף ולא מאידיאולוגיה, המצב הנוכחי ישאר כך. מקווה שיום אחד זה ישתנה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!