1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנה מטלגראס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ששונקה, ‏21/5/19.

1. ששונקה

ששונקה חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים. כל פעם שאני מזמין אני מוחק את ההיסטוריה. מה שצריך ממני כל פעם לעשות חיפוש מחדש לטלגראס.
    בשורת חיפוש אני כותב ''בוט טלגראס'' לאחר מה שקרה לאחרונה מניין לי שהמשטרה לא בנתה איזה בוא? הלטגרם נראה לי מסובך ומבלבל . האם יש קישור-אם שדרכו מומלץ כל פעם להיכנס? בנוסף סוחר שלא מתכתב בסיקרט זה גם משהו מחשיד? ועוד דבר, איפה כותבים ביקורות על סוחרים ואיפה ניתן לוודא שבוחר אכן רשום כראוי ועבר ביקורת של מי שצריך. תודה חברים

2. נסיך ניגרי

נסיך ניגרי חבר חדש

לייקים:
    1
    מאז שטלגראס נפל וחזר אין נכון לעכשיו בוט ביקורות.. אם אתה עדיין נמצא בערוצי הכיוונים המקוריים שלא פעילים תנסה לחפש בשורת החיפוש של הטלגרם את המילה ביקורות ותראה מודעות של סוחרים שטענו שיש להם מעל מספר מסוים של ביקורות, בהנחה שאז היה אפשר לאמת כל טענה לגבי מספר ביקורות ואם הפעלת שיקול דעת לפי אמינות במודעה תפנה לאחד מהסוחרים שאומרים שהם ״מקום גבוה בטלגראס״ ותזמין מאחד מהם בתקווה שהחומר שלו באיכות טובה. במידה ואתה כבר לא בקבוצות הישנות אז תפעיל הרבה שיקול דעת לפני שאתה בוחר ממי אתה מזמין
    או שתזמין מהמחתרת אם יש לך 18 אני לא מבין למה לא להזמין מהם כשאתה מעל 18

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!