1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנת בן נוער לחקירה בחשד לשימוש

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י alonba, ‏17/7/20.

1. alonba

alonba חבר חדש

לייקים:
    1
    נער בן 16 זומן לחקירה במשטרה (דרך הטלפון של ההורים) בחשד לשימוש. האם צריך יעוץ משפטי? והאם יש המלצה על יעוץ בצפון (באזור טבריה -עפולה)

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    זו תחנת ראש פינה? חבורה של קקות לא מועילים.... רק נזק התחנה הזו עושה לתושבים.
    אני מכיר כמה חבר'ה שעברו שם סרטים דומים בגיל של הבן שלך, אין למשטרה באמת מה לעשות לו וזה נגרר עם שירותי מבחן ובקשות לדגימות שתן. בעיקרון סביר יותר להניח שהם ינסו להפוך אותו למשת"פ, ולהפיל מעשנים אחרים ואת מי שמכר לו.

הייתי מתייעץ עם עורך דין בשביל השקט הנפשי שלך, מישהו שיוכל להסביר לך בדיוק מה עלול לקרות, להרגיע קצת את אפקט חוסר הוודאות שיכול להטריף את הדעת.

אבל אם צריך ליווי של עורך דין בתהליך שהבן שלך צפוי לעבור? אני לא חושב, ולדעתי שום דבר טוב לא ייצא משיתוף פעולה עם החארות האלו. אם הוא ישתף פעולה הם רק יקראו לו יותר ויתחילו לדרוש ממנו דברים נוספים, ינסו לעשות ממנו כלבלב.

alonba אוהב/ת את זה.
  3. alonba

alonba חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה Greenmind, תחנת טבריה.

greenmind אוהב/ת את זה.
  4. Dod

Dod חבר חדש

לייקים:
    0
    א