1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנת זרעים לסניף דואר במקום הבייתה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Viu, ‏2/11/13.

1. Viu

Viu חבר חדש

לייקים:
    0
    הזמנתי זרעים לסניף דואר כי לא רציתי שזה יגיע לכתובת שלי
    זה רעיון טוב? איך אני אדע אם המשלוח הגיע?

2. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    אם אתה רשום במשרד הפנים בדירה שבא אתה גר זה לא ממש עוזר.

עכשיו לא הבנתי, שלחת את זה לתא דואר שאתה שוכר מסניף הדואר או פשוט דואר רשום רגיל?

3. Viu

Viu חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא שוכר תא דואר. עוד לא שילמתי אז ההזמנה לא סופית. מה לדעתך הדרך הכי טובה להזמין? אני מזמין דרך סיד סיטי

4. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    אם אתה חייב להזמין, שזאת השיטה הכי לא מומלצת לפחות תדאג להזמין לכתובת שהיא לא המקום ששם אתה מגדל.

אי אפשר להזמין לסניף דואר, אבל אתה תצטרך לאסוף את זה מהסניף ממילא, אלא אם כן במקרה תהייה בבית כשהדוור דופק בדלת כי זה מגיע בדואר רשום.

עצתי היא בכל מקרה לא לפתוח לדוור את הדלת אלא לתת לו להשאיר הודעה לאיסוף, לחכות כמה ימים ורק אחר כך לאסוף את החבילה , ואם בכל זאת זה לא עוזר (מקרה שהתפרסם בעיתון זה ששוטר חיכה לבן אדם בסניף שיאסוף את החבילה) אתה תמיד יכול לטעון שלא ידעת מה יש בפנים ושחיכית בכלל לחבילה מebay שחשבת שזה זה.

לא רעיון רע להזמין באמת משהו מebay אפילו סתם מגן מסך לאייפון באיזה דולר בשביל אליבי.

כל זה טוב ויפה כדי שלא יהיה נגדך תיק אבל זה סיטואציה כזאת עדיין תדליק להם0 אצלך נורה אדומה , ואתה כבר לא תוכל להנאות מהחופשיות של אדם שלא עבר את זה.

אתה לא יכול לדעת אף פעם מתי ידפוק לך שוטר בדלת עם צו חיפוש אתה אפילו לא יכול להיות רגוע אם במקרה עצר אותך לביקורת שגרתית באיזור ששם היו עבירות סמים.

אישית אני הייתי מעדיף לקנות ממשהו יחור או זרע גם ב1000 שקל ולא לקחת את הסיכון של מה שמוגדר במשטרה "יבוא סמים מסוכנים" במיוחד עכשיו שהמשטרה התלבשה על התופעה הזאת שהייתי עד לא מזמן הפקרות של ממש

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!