1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הפרחה ראשונה, כמה שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י sadovi, ‏1/11/13.

1. sadovi

sadovi חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם

גידול ראשון בארונית קטנה, זן Blue Mystic (הייבריד, אינדיקה דומיננט), באדמה, CFL , דשן ביו-נובה Soil-SuperMix

הצמח התפתח יפה מאוד, בן 1.5-2 חודשים (לא זוכר במדוייק) נראה בריא וחזק. השבוע עבר למשטר הפרחה בשעה טובה (12/12)
    1 כמה זמן זמן לוקח עד שמתחילות לצוץ "השערות" הראשונות ?
    2 עד עכשיו דישנתי 2 השקיות רצופות ובשלישית רק מים ? להמשיך כך ?
    3 מתי להוסיף לדשן את תוסף ההפרחה (PK 13-14) ? קראתי איפשהו שבשבוע הראשון להפרחה להמשיך לתת דשן כמו בשלב הווג' ??? לחכות עד שיצוצו פרחים ראשונים ???
    4 יש לי 3 יחורים שתפסו ושתלתי אותם בעציץ קטנטן תחת פלורסנט קטן, האם אני יכול להשאיר אותם כך (לטפל בהם כמובן) עד שתיתפנה לי הארונית ??? (עוד 8 שבועות)

שבת שלום

#1 sadovi, ‏1/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏1/11/13
  2. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    אין לי הרבה ניסיון בגידול אדמה אז אני אענה לך8 רק על מה שאני יודע ב100 אחוז

שערות לבנות צצות בערך שבועיים אחרי הפריחה לפעמים קצת לפני

רוב תוספי ההפרחה שאני מכיר מתחילים משבוע שני ועד שבוע 6 כדי לעקוב לי ההוראות של היצרן של תוסף ההפרחה, איזה תוסף אתה משתמש?

רצוי לתת לכל צמח עציץ משלו כדי למנוע נעילת שורשים,אם רק שתלת זה עוד לא מאוחר לחפור אותם החוצה ולהפריד, אתה אומר להשאיר אותם ככה בלי באמת לתת לנו נתונים מה זה ככה? מה הגודל של העציץ מה הגודל של החדרון גידול אם0 יש בכלל כמה וואט הפלורסנט, לגדול הם יגדלו כמעט בכל מצב

שבת שלום0 ובהצלחה :)

3. sadovi

sadovi חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התגובה המהירה,
    כל ייחור בעציץ משלו כמובן... הם על מדף פינתי בחדר, אין תקציב ומקום לארון נוסף, תחת פלורסנט שולחני מצ'וקמק מאיקאה.
    המטרה היא להשאיר אותם קטנים (ובריאים), סוג של בונסאי אם אפשר לקרא לזה ככה :confused: עד שתתפנה הארונית מההפרחה.

עוד אין לי תוסף אגש לקנות בימים הקרובים, תכננתי לקנות את התוסף מאותה הסדרה של היצרן בו אני משתמש
    הדשן:
    http://www.bionova.nl/index.php?opt...x&catid=46:main-fertilizers&Itemid=65&lang=en
    התוסף: דווקא רשום שם להשתמש מהשבוע הראשון...
    http://www.bionova.nl/index.php?opt...atid=48:bio-nova-full-range&Itemid=71&lang=en

4. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    אז ככה,

גודל העציץ הוא נתון נוסף שחשוב לדעת, בערך 2 ליטר יסדרו אותך אם יש לך בעיה של מקום0 אבל זה אומר שלפני ההפרחה אתה תצטרך לעשות העברה לעציץ גדול יותר.
    נסה לסדר להם קירות קטנים כדי לנצל את התאורה בצורה טובה יותר זה יכול להיות אפילו מקרטונים העיקר שהאור יפגע בו ויחזור (רצוי לבן), הבנתי שהתאורה זה cfl כמה וואט ? אגב, כמובן אור לבן ולא אור חם נכון?

תשמע 90 אחוז משלב הצמיחה מתבצע מתחת לאדמה, אין לך מה לחשוש מבחינת הגובה בחודשיים הם לא יעברו את ה40 ס"מ לדעתי, וגם אם כן, אתה ממילא תצטרך יחורים למחזור הבא אז תוכל להוריד להם את הראש מה שיקנה לך כמה שבועות טובים ויגרום להם להוציא שתי ראשים במקום אחד.

השאלה היא מה גובה הארונית כי בפריחה הם יכפילו את הגובה שלהם בין 3-4 פעמים ככה שיכול להיות שתהייה לך בעיה בפריחה

הכי טוב זה להשתמש במוצר של אותו החברה, וכן אם הם אומרים מהשבוע הראשון אז תקשיב להם, זה משתנה ממוצר למוצר אני לא מכיר מגדל שיש לו "תובנות" יותר טובות על המוצר מהחברה המייצרת על איך משיגים תוצאות טובות יותר עם המוצר שלהם.

5. sadovi

sadovi חבר חדש

לייקים:
    0
    איך אומרים ? תמונה שווה אלף מילים.... אז הנה
    IMG_0832[1].jpg
    אלה הייחורים, הגנטיקה טובה, הצמח אוכל את כל הטעויות שלי בלי מלח ;) אז אני רוצה לשמור אותה...
    אז כדי שהכוונה שלי תהיה ברורה, אין לי מקום אחר ואין תקציב נוסף, אני רוצה לנסות לשמור את הקטנים האלה במצב מיניאטורי (גובה 15 ס"מ מקסימום)
    עד שהצמח שבארונית יסיים את הפריחה (עוד 7.5 שבועות "על הנייר") בוא נאמר ששבוע לפני אעביר אותם לעציץ 6 ל', אז ככה שנשאר 6.5 שבועות.
    יש המלצות איך אני יכול לעקב את הגדילה של הצמח ולשמור אותו בעציצים האלה, בגובה שציינתי עם המנורה הזו ? או שאני בניסוי וטעיה ???

6. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    הם יפים מאוד אני חייב לציין, אבל הם נראה יחורים של ששתלת באדמה כבר לפני חודש, במקרה כזה יהיה קשר לשמור עליהם קטנים, קשה לא בלתי אפשרי.

קודם0 כל תשתדל לא להרחיק יותר מידי את המנורה, כל תזוזה שלה למעלה תעודד אותם לגבוה , מה שאפשר לעשות זה להתחיל לדלל את העלים להשקות כל יומיים או פחות אם אפשרי לתת מינימום דשן
    ותקדים מעט את העברה של העציץ ההתאקלמות של השורשים תקנה לך עוד שבוע בערך.

הכי חשוב זה שתלמד מזה לפעמים0 הבאות איך לתכנן נכון את לקיחת היחורים.

כמו שאמרתי אתה גם יכול לחתוך את הראש של הצמח , ברגע אחד להוריד לו 5- 10 ס"מ ולהשתמש במה שחתכת בתור יחור, אבל זה משהו שתצטרך לחכות איתו קצת כי כרגע אין ממה לחתוך ממש...

7. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    תשמור שניים בתור צמחי אם ואז 10 ימיםם לפני הגידול הבא תעשה יחורים.
    בכל מקרה אם אתה רוצה לשמור עליהם נמוכים (לא קטנים) אתה יכול לגזור את החלק העליון של הצמח (איפה שהעלים החדשים יוצאים)
    ואז הוא יתפצל ל2 תעשה אותו דבר תגיע ל4 פיצולים ואז תחזק אותם באדמה עם אזה חוט או משהו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!