1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הצמח קצת "עייף", עלים מכופפים כלפי מטה (עם תמונה)

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י Solron, ‏16/10/14.

1. Solron

Solron חבר חדש

לייקים:
    0
    הצמח הוא אוטומטי של נירוונה מסוג northern lights
    המנורה 150 HPS
    בן שלושה שבועות
    עדיין לא התחלתי לדשן אותו , אולי בהשקיה הבאה
    הטמפרטורה בין 26-28 מעלות והלחות בדרכ על 40-50
    1.jpg

2. פאנג-שוואי :-)

פאנג-שוואי :-) חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא מבין גדול אחי אבל לדעתי או שחסר לצמח מים, או שצילמת אותו ב"שעות הלילה" שלו שהוא נח, לדוגמא יש לי חבר עם גינת עגבניות, במהלך היום, הוא טוען שהן נראות נהדר,
    לקראת שעות הלילה (כשיש חושך מוחלט) העלים "נחים" ככה.
    תחכה לתשובה יותר מקצועית אחי.
    בהצלחה.

3. kuchkuch

kuchkuch חבר חדש

לייקים:
    1
    דשן לצמח זה כמו חלב אם לתינוק, אמא לא מחכה 3 שבועות להאכיל את הילד שלה
    פשוט תתחיל פחות מהמינון המומלץ ואז תעלה אליו בהדרגה בשביל לא לקחת אותה לקיצון השני של דישון יתר

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    זו השוואה מעניינת אך היא לא כל-כך מדויקת: אינני מבין גדול בחלב אם אבל אני מניח שבחלב אם יש את היסודות הנדרשים
    לתינוק כדי להתפתח ולגדול, אז נכון שאמא לא תמתין שלושה שבועות בשביל להניק את הילד שלה.

העניין עם הצמחים זה שהדשן אמנם מכיל את היסודות הנדרשים לצמח להתפתחות תקינה ובריאה אולם ברוב סוגי אדמות המשתלה
    יש בהחלט מספיק אלמנטים שכאלה בשביל השבועיים-שלושה הראשונים של הצמיחה (בהם הצמח איננו זקוק לכמות גדולות של אלמנטים).

לגבי גידול הידרופוני המצב שונה, אבל כשמדובר באדמה כאמור ברוב המקרים זה לא הכרחי.

5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    זו השוואה מעניינת אך היא לא כל-כך מדויקת: אינני מבין גדול בחלב אם אבל אני מניח שבחלב אם יש את היסודות הנדרשים
    לתינוק כדי להתפתח ולגדול, אז נכון שאמא לא תמתין שלושה שבועות בשביל להניק את הילד שלה.

העניין עם הצמחים זה שהדשן אמנם מכיל את היסודות הנדרשים לצמח להתפתחות תקינה ובריאה אולם ברוב סוגי אדמות המשתלה
    יש בהחלט מספיק אלמנטים שכאלה בשביל השבועיים-שלושה הראשונים של הצמיחה (בהם הצמח איננו זקוק לכמות גדולות של אלמנטים).

לגבי גידול הידרופוני המצב שונה, אבל כשמדובר באדמה כאמור ברוב המקרים זה לא הכרחי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!