1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השמן של ריק סימפסון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י talyhahirsh, ‏8/9/15.

1. talyhahirsh

talyhahirsh חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים.
    לפני כ3 חודשים אובחנתי עם סרטן בלוטות הלימפה.הטיפול שהוצע לי הוא הרעל הרגיל של כימו ושות'.סרבתי.
    זאת לאור העובדה שבחיפושיי אחרי אלטרנטיבות,הכרתי את נפלאות השמן של ריק סימפסון.אני יודעת שיש מלאכים שמיצרים אותו כאן בארץ ואני מחפשת בנרות מלאך כזה שיקרא על דרכי ויאפשר לי לטפל בעצמי בעזרת השמן.אינני יודעת לאן לפנות,כי אינני מעורה בסצנת הצרכנים הישראלית,זאת למרות שאני מאמינה בלב שלם ביתרונות הקנאביס, בתחומי חיינו השונים.אנא מכם,עיזרו לי לפגוש את המלאך שלי.תודה מראש.

2. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    אני מצטער אבל זה לא עובד ככה בפורום מהחשש כי אנשים רוצים לשמור על ביטחונם האישי כלומר אף אחד לא יכול לדעת באמת אם את דוברת אמת או שאת בעצם שוטרת בתפקיד לדעתי כדי לך ואף רצוי לפנות לשלומי סנדק והוא כבר יפנה אותך לרופא שיתן לך מרשם רפואי לקנאביס עולה פחות מהשוק השחור... זה האתר שלו https://www.google.co.il/url?sa=t&s...opdPwGBqTyLn49pAg&sig2=RWKcVkax41cgnMumex1XGQ מאחל לך רק בריאות והצלחה בהמשך הטיפול !

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!