1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התהליך לקבלת אישור - דלקת מפרקים שגרונית

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י maayan, ‏29/6/14.

1. maayan

maayan חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,

אבי סובל מזה מספר שנים מדלקת פרקים שגרונית במצב קשה מאוד. הוא היה מטופל פעמיים בטיפול הביולוגי, היה מאושפז כמה פעמים ולוקח תרופות רבות על בסיס קבוע שלא עושות כלום לכאבים שלו.
    מה סדר הפעולות הכי מהיר שהוא יכול לעשות בכדי לקבל את האישור? (במרפאת כאב באזור המגורים שלו נאמר לו לחכות לתור רק בספטמבר!)
    יש ראומטולוגית שמטפלת בו (זו ששכנעה אותו לעשות את שני הטיפולים הביולוגיים שרק עשו לו גרוע יותר) האם היא תוכל לתת לו אישור?
    יש מישהו אחר שאפשר לפנות אליו לקצר תהליכים?
    הוא מאוד סובל מכאבים שלא נותנים לו לישון או לאכול.

המון תודה,
    מעין.

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מרפאת הכאב אשר אמרה לו לחכות עד ספטמבר היא התקווה שלכם, ומה שצריך הוא לא להרפות מהם.
    המון מרפאות כאב בורחים מלתת אישורים חדשים ומספרים סיפורים למטופלים שלהם. אני מציע לקבוע שוב תור למרפאת הכאב, בהקדם האפשרי, ולהסביר עד שיכנס שם לאחד המוחות - שכל יום שעובר ואבא בלי אישור, זה סבל שלא יתואר. לציין כמה הכדורים עושים רק רע, תופעות לוואי, נזקים לגוף ולנפש. ולדרוש קנאביס בכל מחיר!!! קנאביס מחזק את מערכת החיסון אשר אני מניח כי היא חלשה מאוד אצל אביך .בנוסף הcbd שהוא החומר האנטי דלקתי בקנאביס כל כך חשוב ודרוש לחייו של אביך, ואת זה חייבים לשמוע ללא הרף במרפאת הכאב! עד שיצא להם מהאוזניים, או מהיד לנייר לאישור המיוחל!
    עד אז אני חושב שאם יש את היכולת והאפשרות - כדאי להביא מה"רחוב" קנאביס לאבא.
    הוא צריך לאכול ולישון כמו בן אדם!
    אדם שלא ישן ואוכל מכאבים - שהשופט יעניש אותו , אני רוצה לראות!

המון בהצלחה, בריאות ורפואה שלמה לאבא! מחזיק לכם אצבעות!

עריכה: אני לא יודע אם נתקלת באינטרנט בסיפור של חגי גוטמן(גם כן חולה בדלקת מפרקים שגרונית), אז :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4253637,00.html

#2 Pandora's Box, ‏29/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏29/6/14
  3. maayan

maayan חבר חדש

לייקים:
    0
    היי פנדורה,

תודה על העידוד!
    אתה חושב שיעזור להתקשר כל כמה זמן למרפאה בכדי לנסות להקדים את התור?
    לפי מה שקראתי קצת ברשת, הרופא המטפל יכול למלא טופס בקשה באינטרנט שמאושר במשרד הבריאות די מהר. זה לא עובד ככה? הרופאה שלו כ"כ לא זמינה והמזכירה שלה אמרה לי שבכלל לא ידוע לה שאי פעם היא נתנה אישור כזה... :(
    אם זה עניין של אישור דרך מרפאת הכאב אנסה להציק להם עם זה. את האישור הם יכולים לתת לו ישירות או שזו רק המלצה שעוברת למשרד הבריאות ושם מאשרים? (סליחה על כל השאלות)

הייתי עושה הכל כדי להשיג לו "מהרחוב" אבל הוא לא יכול לעשן כלום (עבר כריתה של מיתרי הקול בגלל סרטן לפני כמעט 20 שנה ויש לו חור בגרון דרכו הוא נושם ולכן לא יכול לשאוף כלום).

כן, מכירה את הסיפור של חגי, זה היה אחד הדברים שהצליחו לשכנע את אבא שלי לנסות :)

תודה על התגובה! :)

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    יעזור גם יעזור, אבל לא להיות לפלף (סלח לי על הביטוי)

מניסיון - האנשים האלה מבינים רק עקשנות וכוח,
    וכל הזיבולי מוח האלה ש"אין תורים" עד ספטמבר או לא יודע מתי - זה הכל בילבולי ביצים ושקר !
    הם אומרים את זה במובן של - בוא נעשה לנו את החיים יותר קלים, וחוץ מזה, אם זה באמת כזה דחוף וחשוב אז אנשים ידרשו את זה מוקדם יותר.
    אבל הם לא מבינים שלא כל האנשים חיים "בעולם הכסף" שבו אתה צריך להסביר למה כואב לך, כשלא בטוח שאתה בכלל יודע בעצמך.

מה שאני מנסה להגיד - תתקשר למרפאה עם הכי הרבה כעס שאתה יכול ופשוט תבוא בגישה של -
    אני עכשיו יוצא מפה עם תור לעוד שבועיים-3 גג !!!!

חוץ מזה - אני סופר מקווה שהכל ילך עם הרופא כמו שצריך כדי שתקבלו, זה כבר יכול להיות ריקוד אחר לגמרי.

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אז ככה, כמובן שמשרד הבריאות הוא נותן האישור הסופי, אך המלצה של רופא שמטפל כבר שנים במרפאת כאב שווה ל95% קבלת אישור. מה שצריך הוא באמת להציק ולא להרפות במרפאת כאב. ואם אותה מרפאה לא נראית לכם, אולי כדאי לשקול מעבר לאחת אחרת עם יחס אנושי וטוב יותר. פשוט זה לא יהיה\ אבל זה אפשרי וזה בטוח.
    אביך סובל מאוד מאוד ולא מדובר במחלה פשוטה, בנוסף הוא סובל שנים על גבי שנים, ודבר נוסף לא מדובר בבחור צעיר.
    כל אלו ביחד הם סיבות רציניות לכך שהם יהיו חייבים לתת לו אישור בהקדם האפשרי.
    בעקרון מהרגע שהרופא ממליץ על אישור לקנאביס רפואי והבקשה נשלחת למשרד הבריאות זה עניין של 3-4 שבועות עד לקבלת האישור.
    שוב, רפואה שלמה והצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!