1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התרגשות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מגי שמקה, ‏10/11/18.

1. מגי שמקה

מגי שמקה חבר חדש

לייקים:
    3
    סיפור קצר.
    לפני כחודש ישבתי עם חבר ועישנו קנאביס.. זה היה אחד הפרחים היפים שראיתי והחומר אולי הטוב שעישנתי.. שפשוט אמרתי אחרכך הלוואי והיה לי אפשרות לגדל דבר כזה.. ויום למחרת חזרתי לאוטו (איפה שעישנו) ואני מגלה זרע על המושב.. האמת הופתעתי כי לא ראיתי אף זרע בפרח אך כנראה היה אחד שפשוט נפל..
    מפה לשם לקחתי אותו ונכנסתי ליוטיוב להבין איך לעזאזל הופכים דבר כזה לצמח, לא ממש האמנתי שאוכל לעשות את זה אבן הסקרנות משכה אותי לשם.
    אחרי 5 ימים הופיע מין שורש מהאדמה, נורא התרגשתי אם כי חשבתי שזה אמור להיות למטה וחשבתי ששמתי את הזרע הפוך.. וההמשך היסטוריה..
    הצמח שלי בן 25 יום (מרגע שהשורש ההוא הציץ מהאדמה) והוא גודל כל יום ופשוט נותן עוד משמעות לבוקר שלי לפני שאני נוסע לעבודה.
    אז לפניכם התמונות, אני לא יודע אם אני במצב טוב או לא. אני משתדל לתת לו את התנאים לפי כתבות שאני קורא לאחרונה .
    אשמח לחוות דעת. תודה

קבצים מצורפים:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!