1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זנים שלא עושים רעל במחשבות - באמסטרדם

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fuzer, ‏1/12/18.

1. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    אהלן חברה, אני אולי בשבועיים הקרובים טס ספונטני עם חברים לאמסטרדם והאמת שאני הפחתתי בעישון בגלל שרוב הפעמים שאני מעשן אני אוכל כאפות רצח, זה משתלט לי על המחשבות מכניס אותי ללחץ פרנויה, משותק כזה ושפת גוף מוזרה לא נוחה ומוטעת. אני יודע שאתם עכשיו תגידו לי לא לחשוב על זה ולא להיכנע ללחץ אבל אין זה יותר חזק ממני כמה שתגידו לי, רציתי לדעת אם יש זנים קלילים שלא משנים אותך אלא משפרים אותך, כמו הרלקווין (זן עשיר ב cbd שהבנתי שעושה אותך אנרגטי הרגשה טובה ונינוחה עם עצמך ומצב רוח מורם, עולם ורוד בקיצור :p)
    כי אם כן אני יקנה את הזנים שלי לעצמי שאני ידע בוודאות שהם יעשו רק טוב, כי בתכלס מבאס שאני כל כך בהתרגשות לאמסטרדם אתם יודעים מדינה אחרת אווירה טובה ופתאום אני יעשן ואני יהיה נעול במדינה זרה שכל כך ציפיתי להנות בה.
    תנו לי כמה זנים כאלה שבוודאות יעשו טוב. הרבה הציעו לי זנים פה בארץ שהם היו בטוחים שזה יעשה טוב, אבל וואלה לא עשה טוב.. אז כנראה שצריך זנים עשירים ב cbd שגורמים לצחוק ולהתרגש ולהנות מכל רגע של אווירה שאתה נושם, אני היום בן 22 כמעט למי ששואל ומעשן מגיל 17 (התקופה היפה)

אז תודה רבה לעוזרים !

עריכה: רציתי להוסיף רק שכל מי שיגיד שאין דברים כאלה כי קנאביס מעורר לי את המחשבות שלי כי בתכלס אני בתקופה של ריקנות כזו אז אל תגידו שלא כי אין מצב אין !! בתקופה ממש קשה שלי עישנתי את הזן Think different והוא עשה לי את היום בהיר יותר וקליל מלא אור, זה לא סתם המשפט "בשעת עצב גלגל עצב" וכן אני יודע שקנאביס בתקופה של דיכאון וזה יכול לעשות רק רע אבל אני לא קונה את זה, הכל זה זנים

#1 Fuzer, ‏1/12/18
    נערך לאחרונה ב: ‏1/12/18
  2. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    ניסית לעשן חומר שהוא 100 אחוז אינדיקה?
    ניסית להוסיף קריסטליין 99% cbd לג׳ויינטים?
    מבטיח לך שגם אם תוסיפי cbd לסאטיבה הכי מריצת מחשבות בעולם
    תחווי את האפקט של שאר הקנאבינואידים שיש לזן

בלי קשר המלצות
    הקופי שופ הכי טוב באמסטרדם
    coffeeshop boerejongens

ההמבורגר הכי טוב
    the butcher

ומזללה של אוכל הכי טעים וקינוחים מפגרים
    bulls and dogs

3. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2

וואלה אחינו אני בן
    דבר ראשון כן ניסיתי 100 אחוז אינדיקולא ניסיתי את הקריסטליין הזה אבל הזמנתי חשיש cbd מהאתר isracbd של plant of life שמתי בתוך הג'וינט ולא הרגשתי שום שיפור אבל הבנתי שניקוטין מבטל את זה אז בגלל זה אבל מצד שני הבאתי גם נוזל אידוי cbd של greeneo וניסיתי גם לשים טיפות על הלשון וגם לאדות את זה נקי כמו שזה.. בקיצור לא יודע אם זה חרטא או שהמוצרי cbd בישראל על הפנים.. וסתם זרקתי כבר על שתיהם אז 500.. אם יש משהו טוב שבאמת עובד ואפשר להוסיף לג'וינט או לראש זה יהיה טוב השאלה מה באמת עובד כי שתי החברות האלה שאמרתי לך נראה לי סתם בלבול שכל..

4. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!