1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זקוק לקאנביס רפואי.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ravid98, ‏5/5/16.

1. ravid98

ravid98 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, שמי רביד [אמנע מלהגיד את שם המשפחה שלי]
    יש לי גידול מוחי בראשי, AVM פרונטלי-ימני. עברתי בשנת 2012 - 3 צינתורים והקרנה אחת.
    מהרגע בו גילו לי את הגידול המוחי, אני מטופל בכדורים אנטי-אפילפטים [ הגידול המוחי ממוקם על מערכת העצבים, כאשר הגידול מדמם, אני מפרקס]. התחלתי בסוף שנת 2012 לטול קפרה, 2000 מיליגרם. עם הזמן ירדתי ל1000 מיליגרם.
    עברו מאז המון שנים, אני עדיין מטופל בקפרה, הגידול נסגר, אך נוצרה בעיה.
    מסתבר שלהקרנה היו תופעות לוואי מסויימות, שלא הייתי מודע לקיומם. אומנם אני לא סובל מאפילפסיה, אך מספר חודשים לאחר ההקרנה, יד שמאל ורגל שמאל התחלשו מאוד, המוטוריקה העדינה נפגעה, ולכן אני נמצא אצל מאמן כושר כבר חמש שנים.
    המשפחה שלי נמצאת במצב כלכלי סביר, אך המצב מדרדר, הקפרה אומנם מסובסד, אך 280 שקלים לקופסא זה מחיר שקשה להורים שלי לעמוד בו, וגם לי, בהתחשב בעובדה שאני תלמיד תיכון, ואף מקום לא מעוניין להעסיק אדם עם בעיות רפואיות. בסופו של דבר הם רואים שרועדת לי הרגל והם שואלים שאלות. כמה אפשר לתרץ?
    בנוסף לזה, היד שלי רועדת כל כמה ימים. לכן חשבתי על השגת מריחואנה רפואית. אך בית החולים שיבא לא מעוניין לעזור. לפי דבריהם, כל עוד אני מסוגל לנהל אורח חיים בריא עם הכדורים שאני לוקח, אין סיבה שאצרך מריחואנה רפואית. אבל איזה אורח חיים זה? חיים בהם אני אפילו לא מתקבל למיקדולנס, ואפילו הצבא לא רוצה אותי. סעיף 21 פיזי\אפילפטי. זה מרגיז שאין רצון לעזור, ובית החולים תומך יותר מידי בחברות התרופות במקום במטופלים שלהם. אני כבר לא ישן, רק סיוטים יש לי מאותם ימים.
    אשמח אם משהו יוכל להפנות אותי לאיש מקצוע בתחום. אולי אז דברים ישתנו.

2. asas676

asas676 חבר חדש

לייקים:
    0
    תשמע לעזור אין לי איך ממש - הדבר היחיד שאני רוצה לומר זה שפשוט שברת את ליבי וקשה לשבור אותו !!!
    אני באמת מקווה שמישהו באמת יפקח את עיניו במערכת ויעזור לך הייתי ממליץ לך מכאן לכתוב מכתב לדוקטור מיכאל דור מדובר באדם הגון מאוד ועם אצבע על הדופק לא משנה מה אפילו אם אתה סתם ילד שחולה בשפעת מניסיון אני אומר לך מדובר בבן אדם עם לב רחב מאוד נסה לדבר ל-ליבו בדיוק כמו שדיברת כאן ואני מבטיח לך ש-לא תתאכזב

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    חפש בגוגל שלומי סנדק.
    יכול להיות שהוא יוכל לעזור לך.

4. ravid98

ravid98 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה לכל העונים על פוסט זה.
    גולש בפורום שלח לי הודעה פרטית, והוא מעוניין לעזור לי.
    שבת שלום.

5. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    אם זה לא יסתדר - צור איתי קשר.
    עליך להגיע לרופא נוירולוג מומחה ולבקש המלצה לקנאביס רפואי בגלל האפילפסיה. בהצלחה ורפואה שלמה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!