1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חדש בתחום - עזרה בבניית ארון

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י יעקב הלוי, ‏21/4/14.

1. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    שלום לכולם,

כמה שאלות של מגדל מתחיל:
    * אני הולך לבנות ארון לבד מדיקטים עבור 2 צמחים. האם ארון בגודל 55*90*120 מספיק ?
    * איזה תאורה מומלצת לארון כזה עבור 2 צמחים ?
    * מפוחים, משנקים ושאר ירקות - מה זה ? למה אני צריך מפוח אם אני הולך לשים ונטה לאיוורור ? אני רוצה לבנות גם פילטר פחם כדי שלא יריחו את כול העסק בבית - אפשר לשים אותו ישר על הונטה ? מה זה בדיוק משנק ולמה אי אפשר לחבר את התאורה ישירות לחשמל ?
    * איזה ציוד נוסף הכרחי לגידול (בהנחה שאני לא רוצה להוציא כרגע הרבה אלפי שקלים) ועל מה אפשר לוותר ?

תודה מראש לכול העוזרים והעוסקים במלאכה...

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אהלן יעקב הלוי , סלאמתק עליך בבחירת תחום חדש בחייך :)
    המקום נשמע לי מספיק בהחלט ל2 צמחים.

תקנה נורת Led 180w ו2 מאווררי קליפס והעניין עם התאורה + איוורור וסירקולציה של הארון גידול סוגרים לך פינה . כך גם תחסוך בכסף , משנקים מפוחים ושאר הירקות.

http://www.ebay.com/itm/JoyHydroGro...8167548?pt=US_Hydroponics&hash=item19e18b07fc

ציוד הכרחי נוסף הם אדמה מדושנת מהמשתלה כמובן , מד לחות+טמפ (אנלוגי או דיגיטלי לא משנה..למרות שאנלוגי יותר אמין) , דשנים לפריחה ולצמיחה למרות שבחודש וחצי ראשונים אתה לא חייב לדשן כלל אם קנית אדמה טובה .
    שעון שבת טיימר כזה בשביל לכוון את הנורת Led ולשלוט על לו"ז שעות התאורה/חושך.

3. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    תודה על התשובה אלצ'קו...
    180w מספיק ? חשבתי שצריך לפחות 250w ל-2 צמחים...

4. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    המנורה שהוא נתן לך זה לד היא אופטימלית לגידול אני קניתי אותה מאותה קישור שהוא נתן לך והיא הגיע תוך פחות מ10 ימים!!! בתור אחד שמשתמש בה מומלץ מאוד!!!!

5. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    תודה על התשובות...
    האם הארון מספיק גדול ? אולי יותר מידי גדול ל-2 עציצים ??

6. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אפילו 3 של 12 ליטר כל עציץ יכנס לך בכיף...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!